Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 748 988
  • 6 448
  •   5
Отговори
# 960
  • Мнения: 1 274
И аз бях. Имаше и червен лук. Купих домати биволско сърце за 2,20/кг по избор. Имат си съвем градински вид. Чушките са дребни, личи си че са без изкуствени торове. Казаха ми, че в бъдеще ще идват и други производители, днес беше само един. Малините бяха 6 лв./кг.

# 961
  • София
  • Мнения: 455
 Някой да е обърнал внимание на бадемите? С черупка или чистени и цена?
 п.п На прибиране от морето, спряхме в едно село до Айтос, където навремето съпругът ми е е бил войник и всеки път ми разказва за бадемовите горички. Реших да купя на децата сурови бадеми от един плод и зеленчук, тръгнахме си и  на етикета пише - "Страна на произход - САЩ" Да се смееш ли, да плачеш ли Sad  Simple Smile

# 962
  • Мнения: 1 274
Някой да е обърнал внимание на бадемите? С черупка или чистени и цена?
 п.п На прибиране от морето, спряхме в едно село до Айтос, където навремето съпругът ми е е бил войник и всеки път ми разказва за бадемовите горички. Реших да купя на децата сурови бадеми от един плод и зеленчук, тръгнахме си и  на етикета пише - "Страна на произход - САЩ" Да се смееш ли, да плачеш ли Sad  Simple Smile
Бадмите бяха с черупка, цената не погледнах.

# 963
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Или 6 или 8лв.бяха бадемите

# 964
  • София
  • Мнения: 455
 Благодаря Ви, момичета.

# 965
  • Мнения: 961

 п.п На прибиране от морето, спряхме в едно село до Айтос, където навремето съпругът ми е е бил войник и всеки път ми разказва за бадемовите горички. Реших да купя на децата сурови бадеми от един плод и зеленчук, тръгнахме си и  на етикета пише - "Страна на произход - САЩ" Да се смееш ли, да плачеш ли Sad  Simple Smile
Защо ли не ми е смешно?!!!  Sad

# 966
  • София
  • Мнения: 6
Радвам се ,че проявявате интерес към тези рядко срещани ,но много вкусни батати.
Ето снимка от миналата реколта,повечето стават голями,но има и по малки по размер.
Белят се като картофите с белачка.Когато ги пържа ги нарязвам на колела и после на кубчета. .Пържат се по -бързо от другите картофи.Сладнят и имат фин аромат.По желание могат и да се осолят.
При готвене са като другите картофи,но сладостта и специфичния дъх се губи от булъона.При печене също стават вкусни с по концентриран аромат и сладост.
За доставка в София няма никакъв проблем,имаме кола и можем да останем , ако се наложи.
Когато дойде време за вадене, ще ви пиша ,за да поръчате колкото искате количество и ще се разберем допълнително къде и как.
Цената е 2 лева.
ЗаСлон нямаме друго в излишък.Гледаме 1 декар ,но от всичко по малко ,за наши нужди.
Пък за догодина имам една идея, но живот и здраве до тогава.
Ако нещо друго ви интересува питайте ,с удоволствие ще ви отговоря.
 newsm10



И аз имам интерес за София Simple Smile

# 967
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Пуснах тема със запитване и все пак да попитам и тук ако някой знае къде в България се продават зърнени блокчета Weetabix или други подобни?

# 968
  • Мнения: 1 274
Пуснах тема със запитване и все пак да попитам и тук ако някой знае къде в България се продават зърнени блокчета Weetabix или други подобни?
Преди време четох че някои зърнени закуски имат вредни вещества в опаковките

Последна редакция: ср, 25 сеп 2013, 12:50 от Серафима

# 969
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Коя опаковка, кутията ли newsm78
Ето за тези говоря:
http://www.weetabix.co.uk/products/cereals/weetabix-organic

# 970
  • Мнения: 1 274
Щом е органик, едва ли има отрови в него. В БГ не съм го виждала

# 971
  • София
  • Мнения: 1 326

 п.п На прибиране от морето, спряхме в едно село до Айтос, където навремето съпругът ми е е бил войник и всеки път ми разказва за бадемовите горички. Реших да купя на децата сурови бадеми от един плод и зеленчук, тръгнахме си и  на етикета пише - "Страна на произход - САЩ" Да се смееш ли, да плачеш ли Sad  Simple Smile
Защо ли не ми е смешно?!!!  Sad

Страната е залята с Калифорнийски бадеми  Sad Трудно намирам български..............

# 972
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Сега идвам от пазара,има домати.чери домати(сега ги пробвах страхотни са),чушки,моркови,малини,бадеми,боб,лимец .Може и нещо да съм пропуснала,казаха че ще идват всяка седмица.

# 973
  • Мнения: 1 274
Ти на кой пазар беше?

А калифорнийските бадеми - според мен в САЩ е стигнала много повече радиация от Фукушима, отколкото в Европа.

# 974
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Римска стена,до нас точно .Съседи са купили и са доволни,в събота ще съм там Peace

Общи условия

Активация на акаунт