ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ (тема 5)

  • 15 059
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Има бе,Герцо! hahaha
Отиваш на Профил-->отляво има "промени профила"--->Потребителски настройки--->Име--->пишеш,въвеждаш парола и запазваш промените.

Ся по темата,вЕрно не трябваше да вижда засадата...така се зарадвах аз... Tired

# 76
  • Мнения: 107
Сарки, слагай очилата и ме виж хубаво. Отдавна се справих със ситуацията... Laughing

# 77
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Браво,Герцооо! Hug
Ти си моята гордост!  bouquet
Абе,докато бях навънка с кучето Сесекато вкарало гол,а?

# 78
  • София
  • Мнения: 7 169
Анелка, сесекарски цайси имаш нали, ето ти сега националните, специално ти ги избирах, от новата колекция на известен дизайнер са  Sunglasses 



Whatever, Пенев е неподражаем  Joy

Герца, да ти е честит новия ник, Сарки да ти купи ризка  hahaha

# 79
  • Мнения: 107
Ми, като ми е кръстница, да ми купи я...

# 80
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Герцо,веднага!!!
И аз пък как не се сетих сама.  ooooh!



Аууу,има и посвещение!!! Heart Eyes Hug
Трогната съм!  bouquet

А като минат 3-те дни,как ще се казваш? Flutter

# 81
  • София
  • Мнения: 6 210
Юху, здравейте!
Гледам че имаме кръщене в темата  Laughing! Герца, със здраве да си ползваш новия ник!
Посмях се и аз на лафовете на Пенев, уникален елемент е тоз човек  Joy! Скоро го мернах в Стани богат. Ако знаете как прочете Борис ІІІ - не като Борис Трети, а директно Борис Три  ooooh!  Joy!

ПП: гледах формулата днес, малко ме е яд за Алонсо, но се радвам за младока, който спечели. Ей, как се разрева това момче, много се развълнува!

# 82
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Охо,Вени! Hug
Абе,да ви питам,някой ще ходи ли на БГ-мамското парти на 11 декември?
Ще ми бъде супер приятно,ако се видя с някой от тази темичка...

# 83
  • Мнения: 107
Ще го измисля. Нали имам три дни. Благодаря за ризата. Ще е първата такава в гардероба ми... Joy

# 84
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
За три дни,може да ти хареса и да си го оставиш. hahaha
Моля за ризата,със здраве да си я ползваш!  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз чух за партито, че даже щяло да има две - едното за потребителите, а другото и за дечицата. Даже ще се съчетаят с благотворителните базари. Обаче не зная дали ще мога да отида, май ще решавам в последния момент.

# 86
  • Мнения: 2 282
Смеете се вие, а на мен ми се реве... паднахме 0:3 (и то добре, че е Чех, че да не паднем с 15) от обор, който всеки път наказваме със средно по 10 гола. И то на наш терен, на който не сме допускали гол от 8 месеца. А сега 3 за 1 мач... много сме зле, всички ключови футболисти са с контузии.. последните 2 мача сме голяма трагедия, а ни предстоят 2 тежки гостувания. В голяма криза се намира отбора, изобщо не изглеждаме като Шампиони... Успокояващото до някъде е, че все още сме на 1во место, но с тази игра не знам до кога. И другото - преди 2 дни уволниха помощник треньора Рей, който аз много харесвах...

Е, оплаках ви се  Mr. Green

Герца, честит ник и честита бяла риза с.... как се казваше това... жабо  Grinning

# 87
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Вени,аз ако ходя ще ида само на възрастното парти,ама ако решиш да ходиш с детето на следващия ден,може да се присъединя към вас.

# 88
  • София
  • Мнения: 6 210
Ще ми се хем да заведа детето на тържество, хем да се видя със съфорумци, хем и благотворителния пазар да посетя. Но ще действам според времето, че напоследък ни е много разчетено  Confused. При всички случаи ще драсна два реда, когато наближи.

# 89
  • Мнения: 631
Eй добър вечер мацки и добър вечер Поци - нали ни е единствения мъж  Laughing

Айде ако искате да се съберем и ние от темичката и да идем на големия купон? Я го помислете и да се организираме а? И без това не сме се виждали newsm78

Общи условия

Активация на акаунт