Четвъртокласници/тема № 30/

  • 38 558
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 17 348
Завиждам ви благородно за чудесните учителки, при които са учили децата ви!
При нас беше обратното, толкова искаме да се махаме оттук, че това завършване го чакахме с нетърпение. Никакви трогателни празненства, никакво присъствие на родители - извикаха ги в 9 в училище, госпожата закъсняла с 20 минути (както винаги), разменили си букети за дипломи  Laughing и ги пуснаха да правят каквото си искат до 11, когато ги заведоха в пицарията, в която бяхме организирали почерпката.
Освен това се вкиснах на идиотската им госпожа по рисуване, която едно на ръка, че цяла година се държеше като изтървана от лудницата и крещеше по който за каквото се сети и пишеше двойки за добро утро, ами им натряскала на всички едни петици и четворки за годината, развалила дипломите на децата. Не че нещо кой знае какво, ама учило детето здраво, това уроци, матури, изпитвания, изкарало си по всичко шестици и накрая в дипломата - 4 по рисуване.  Еми сори ако звуча гадно, ама за каква се има тая, да й се не видяло и рисуването! Киселица недо... така де  Laughing Ядосах се много вчера, макар че на Ивака ама изооооообщо не му пукаше - което е и правилното де - така че нищо не коментирах пред него, сега си го изкарвам на вас  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 266
dani.m73, какво решихте? Къде ще учи бъдещата петокласничка?

Сега ще подам документите й в Патриарха, но ще видим и на 03.06 какво ще направи в Математическата , тогава вече ще реша  ooooh!

# 722
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 561
Честито завършване на всички четвъртокласници!!!Нашата раздяла с госпожата беше много емоционална. Имаше много сълзи от децата и госпожата ,че чак иние родителите се разплакахме.

# 723
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 943
И ние се разделихме с класната вчера  Cry. Не беше чак толкова тъжно и трогателно, колкото очаквах. Аз от сутринта се бях настроила много да плача. Класната беше подготвила малко разказче за живота и постиженията на класа през годините, подари на всяко дете изключително красиво лично пожелание, а на нас - родителите -  грамоти за "перфектен родител"  Sunglasses. За жалост, половината от срещата протече в протести и дискусии, тъй като хубавият задружен клас е разпердушинен - децата са разпределени в 3 отделни паралелки..... много тъжни и разплакани лица имаше.  Родиха се  интересни  Rolling Eyes идеи: да преместим целия клас в друго училище .... или .... да настояваме да се запази класа със същата класна (не знам за такъв прецедент  Thinking).....

След срещата се събрахме учителка, деца, родители в близко заведение. Децата играха, щуряха ... по едно време ни изненадаха със спонтанно организирано театрално представление (оказа се, че има изключително талантливи дечица Hug)
..... А и още нещо да споделя - момичетата ...... момичетата ме потресоха - прически, гримове, чудеса ....  не знам, на 10-11 години не е ли раничко  ooooh!

# 724
  • Мнения: 2 222
При нас излязоха резултатите от изпита в МГ Гео Милев - Плевен. Габи се е справил добре. Сметнах снощи бала на участниците, със сигурност трябва да е сред приетите 26 деца. Много съм щастлива за него, това беше най-голямото му желание. Simple Smile

Весела ваканция на всички Simple Smile

# 725
  • Мнения: 266
При нас излязоха резултатите от изпита в МГ Гео Милев - Плевен. Габи се е справил добре. Сметнах снощи бала на участниците, със сигурност трябва да е сред приетите 26 деца. Много съм щастлива за него, това беше най-голямото му желание. Simple Smile

Весела ваканция на всички Simple Smile

Честито , най-хубавото е ,че това е  и негово желание !

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
При нас излязоха резултатите от изпита в МГ Гео Милев - Плевен. Габи се е справил добре. Сметнах снощи бала на участниците, със сигурност трябва да е сред приетите 26 деца. Много съм щастлива за него, това беше най-голямото му желание. Simple Smile

Весела ваканция на всички Simple Smile

Честито на Габи! Поздрави го от нас. Много се радвам за вас.

Завиждам ви благородно за чудесните учителки, при които са учили децата ви!
При нас беше обратното, толкова искаме да се махаме оттук, че това завършване го чакахме с нетърпение. Никакви трогателни празненства, никакво присъствие на родители - извикаха ги в 9 в училище, госпожата закъсняла с 20 минути (както винаги), разменили си букети за дипломи  Laughing и ги пуснаха да правят каквото си искат до 11, когато ги заведоха в пицарията, в която бяхме организирали почерпката.
Освен това се вкиснах на идиотската им госпожа по рисуване, която едно на ръка, че цяла година се държеше като изтървана от лудницата и крещеше по който за каквото се сети и пишеше двойки за добро утро, ами им натряскала на всички едни петици и четворки за годината, развалила дипломите на децата. Не че нещо кой знае какво, ама учило детето здраво, това уроци, матури, изпитвания, изкарало си по всичко шестици и накрая в дипломата - 4 по рисуване.  Еми сори ако звуча гадно, ама за каква се има тая, да й се не видяло и рисуването! Киселица недо... така де  Laughing Ядосах се много вчера, макар че на Ивака ама изооооообщо не му пукаше - което е и правилното де - така че нищо не коментирах пред него, сега си го изкарвам на вас  Mr. Green

И при нас е така. Ние с Крисо се радваме не толкова за ваканцията, колкото за това, че се разделяме с госпожата. От нямане какво ни е оставила 5 по музика. Как й го е родила главата да му засили 5 по пеене не знам. Но аз очаквах подобна "подлост" и бях настроена да не се ядосвам. Детето обаче беше смазано. Единствен в целия клас има пълен брой точки на всички матури, трудно ще го хване за нещо, но по музика... музиката е друго нещо. Ккато и да е! Отървахме се и искам да го оставим зад гърба си. Аз него също така го успокоявах, а детето само питаше "мамо, сърдиш ли ми се?" За какво да му се сърдя, той трябва да ми се сърди, че го набутах милия при тази... госпожа. Както и да е. Свърши се слава на Бога!

Последна редакция: чт, 02 юни 2011, 10:14 от dara

# 727
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 943
Браво за успеха  Hug! Най-ценното е, че той е имал желание и се е борил, за да го сбъдне!

# 728
  • София
  • Мнения: 17 348
Браво, Дана, искрени поздравления!   bouquet

# 729
  • Мнения: 2 222
Мерси много на всички, да ви се връща и да се сбъдват желанията на децата  Hug

# 730
  • Мнения: 1 103
http://www.hsmaritsa.com/sport/talantliv-karatist-proslavya-haskovo.html
Да се похваля с моя син   Very Happy
http://haskovo.net/index.php?module=news&action=details&id=81275
Ние завършихме  само госпожата по английски ни държа до последно под напрежение
,но не ни остави 5 правихме допълнителен тест и му остави 6 та сме пълни отличници.

# 731
  • Мнения: 266
Честито Сисил76 , поздравление за успеха на синчето  smile3501

# 732
  • Мнения: 2 037
Сисил76, браво!  bouquet


Да ви питам, имат ли децата ви списък с книги за четене през лятото?

Последна редакция: пт, 03 юни 2011, 12:48 от Люлин

# 733
  • Карлово
  • Мнения: 4 682
sisil76,
Поздравления за медалиста и за гордата мама!  bouquet

Нямаме списък, понеже се препокривал с минлогодишния, а там всички книги са изчетени.
Но......... моята ученичка във ваканция ЧЕТЕ?! #Crazy дпброволно Rolling Eyes Вълшебникът от Оз.
А, направила си е списък с ежедневни дейности - подреждане, бърсане на прах и т.н., като тези дето се мъчех, преди 2-3 години да организирам и си пише точки и си чака наградки, е, не кой знае какви сладолед, близалка и други боклучета. Не зная до кога, но съм доволна.

# 734
  • София
  • Мнения: 9 563
http://www.hsmaritsa.com/sport/talantliv-karatist-proslavya-haskovo.html
Да се похваля с моя син   Very Happy
http://haskovo.net/index.php?module=news&action=details&id=81275
Ние завършихме  само госпожата по английски ни държа до последно под напрежение
,но не ни остави 5 правихме допълнителен тест и му остави 6 та сме пълни отличници.
Браво за 7ят пореден медал! Peace
Хей, това е страхотно постижение направо! bowuu
Браво на "Мълнията"!  bouquet  bouquet  bouquet
Имате ли в семейството спортисти, или си е самороден талант това? Grinning

Списък с книги и ние нямаме.
Аз реших, че само при нас е така.
Успокоих се. Party

Общи условия

Активация на акаунт