Бременни майки в чужбина - 33 тема

  • 22 074
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Ели, страхотни новини Simple Smile  Hug

# 16
  • Мнения: 1 265
Браво Ели, бях сигурна, че новините ще са повече от чудесни Hug Все така да са до края! Hug

# 17
  • Мнения: 170
Ели, браво за прегледа. Пожелавам ти сега да си много спокойна и да се наслаждаваш на бременността си Hug

# 18
  • Мнения: 106
Ехо, записче и от мен  Peace

Светле, мерси за темичката  Hug

Ели, браво, чудесни новини, мога само да си представя колко си щастлива  Hug

Терминатор, мнооооого сте сладки  smile3504

Стискам палци Герчи да се оправи по-скоро!!!!!!!

Момичета, ще ви оставям, че Нета ми бъгва всеки път минути и съм ядосана и раздразнена.... Лека вечер на всички   bouquet

# 19
  • Мнения: 7 914
Да се запиша и аз в темичката  bouquet

# 20
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Ели, браво Hug - спокойствие, радости и само усмивки...да не ес притесняваш за нищо Hug Peace
Герчи
- дано се оправяш скоро Praynig

Аз днес преследвам половинката, че нещо е яхнал метлата, ама аз два пъти повече мога...та ще видим дали моя позитивизъм или неговата унилост ще надделее...ама все полека, чакам и търпеливо изтърпявам навъсените физиономии, които не ми е известно за какво са Crossing Arms Mr. Green

До утре мами...

# 21
  • Мнения: 176
zapis i ot men

# 22
  • Мнения: 628
хахаха и аз се цопвам да следя темата, също като звездичката и беболинка Wink

Терминатор, страхотно хубави и топли снимки, много е хубав Робърт! пу-пу, направо ме насълзиха! Вашата Тия наистина гледа объркано, чуди се какво сте и донесли у дома Wink Нашия котак още не е разбрал какво е това нещо  newsm30 на което обръщаме мнооооого внимание, а на него вече - далеч по-малко Wink  

# 23
  • Мнения: 154
Ели, наистина страхотни новини, пожелавам всичко да е все така гладко Simple Smile
Герчи и аз ти пожелавам да се оправяш бързо  Hug
Благодаря ви момичета за милите думи.
Като споменахте килограми, аз влязох да раждам 63,5 и познайте колко излязох....63,5 Simple Smile))))))))) сега вече съм 60 някъде. Първите дни краката ми бпха зверски подути, може и от това да е било. Щях да пиша на някой нещо, но пак забравих Sad

# 24
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
November Rain благодаря  Embarassed
терминатор много са хубави снимките.малкият Робърт е голям сладур,да ви е жив и здрав  Hug
ели браво за хубавите новини,от сега нататък само с хубави новини да ни радваш.
уфф аз съм станала супер разсеяна,мислих че съм пуснала поста си обаче 1 час се каня да го пусна,направо съм забравила ......
момичета моят бебок почти не мърда,взех да се чудя дали всичко е наред,от ден на ден май му става все по-тясно
аз вече станах 68 кила,не мога да се търпя за височина 154 са много,моят е 70 кила,ужас....... а уж нямам апетит,ако имах кой знае какво прасенце щях да стана  Shocked

# 25
  • Мнения: 2
Здравейте мами. Запис и от мен, че вие сте ми първи със събуждането:)
Светле, благодаря за темичката. Линковете са много ценни!
Ама колко нови бебетата!!!! Иеееий!!!!! Поздрави на всички мами.
Да ви кажа, че при мен вече има над 15 см сняг и е -20С......но за канадските мами май не е новина!
Целувки и се грижете за себе си!

# 26
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
tutti frutti искам и аз сняг  Cry тука при мене такова нещо не се задържа,дори не вали сняг,само дъждове,миналата година имаше 1 см сняг за 2 дена.дано и тази година да има,много е красиво ,всичко да е побеляло.направо ти завиждам,качи някоя снимка в албумчето да ти се порадваме и на белият пейзаж  Hug

# 27
  • Canada
  • Мнения: 231
tutti frutti, ти някъде в прерийните провинции ли си? В Монтреал е 8 градуса. Рано ми е още за такива минуси...

Ели, браво за новините. Hug

Герчи, бързо оздравяване!

Боби, ти пи ли чай от малинови листа? Ако да, по колко на ден?

# 28
  • Мнения: 2
Светле, с най-голямо удоволствие ще кача зимни снимки. Но нямам достъп до албума...Ще се радвам да ми изпратиш пот. име и парола на лични. Аз харесвам снега. Ноемврийка съм и си умирам за сняг. Виж това със студа не ми е особено любимо, но.....вървят ръка за ръка. А термина е за 17-ти април, но и на 14ти да се появи - няма да го върна (особено ако е мома) newsm17
November rain,  в Alberta съм и нещо от много рано ни почна снеговалеж и стууууд....
Приятна и вкусна вечер ви пожелавам!  superuu

# 29
  • Мнения: 331
Joy Joy Joy Joy речника е уникааалеееенннн  hahaha hahaha hahaha мерси   bouquet
Леее-леее, ама малкия терминатор много сладък бееее!  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 05:51 от Hope_4_life

Общи условия

Активация на акаунт