Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА№5

  • 42 126
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 418
Но в обиколките определено имам подобрения.Последните 1-2 детокса като че ли повече в обиколките свалям. Rolling Eyes
както се казва:
'и сме най-красиви,
и сме най-добри'
 Peace

# 46
  • Мнения: 187
Ееееееееехххх, изчетох ви най-после! Поздравления на всички издържали  и пречистени момичета!  newsm51
От събота следобед съм без компютър - не ме питайте как го преживях  newsm61- не стига че готвя за мъжете, че храня малкия и изкушения дебнат отвсякъде ... ами и без комп ... да съм сред сродни души все пак... Бях решила да се "натъпча" с филми, но уви, след първия филм компа заби и дотам беше.... помрачи ми се малко детокса де... Е, днес вече съм на линия...  Hug
Да се отчета и аз - издържах разбира се, малко по-трудно този път, дали защото е студено вече, ама все си мислех за разни неща за ядене, и все се озаптявах с мисълта, че ще си ги направя след няколко дена, чета че и на други им е било по-трудничко този път... А как ли ще е преди Коледа?  newsm78 Добре, че поне детокса не съвпада точно с празниците... newsm64  Та вчера бях -2кг, не е много, но това е положението. След захранването вчера - на обяд салата китайско зеле и маслини, вечерта задушени на пара карфиол и броколи + сиренце... вкуснооооо.... и днес съм с 300гр. нагоре,  Rolling Eyes Почва се... връщането на килата имам предвид, а така ми се иска, следващия детокс да го започна от сегашното положение  Praynig правя и оризови-плодови дни, старая се уж... Утеха ми е все пак факта, че отдавна не съм виждала 8 като първа цифра в кг.  Embarassed, и много хора като ме видят - викат ти си отслабнала още ... Дълго стана, спирам.
Благодаря на БубаЛина , за новата тема!  newsm51 Да я напълним с много минуси и положителни емоции!

# 47
  • Мнения: 187
Момичета, видяхте ли в другата тема cchery каква таблица е предложила за отчитане на резултатите ни след детокс, достъпна за всички които правят детоксикации -
 https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHdicmFjRW45NUF … QzMDY0YTk&ifq ,
а ето и обясненията й http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=39603&sid=6 … 50c&start=820
Благодаря, cchery !   bouquet Ободряващо ми подейства и това, че при нея "явно трябваше да се натрупат около 15-ина детокса при мене, за да почна да задържам свалените кила и реално да отслабвам. Така че - просто имайте търпение!"...значи надежда има....  newsm44

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 15:56 от Ql4e_ZLAto

# 48
  • Мнения: 95
Здравейте, момичета!

И аз да се запиша при вас с няколко питанки.

Правила съм до момента 2 успешни детокса... От февруари спазвам система на хранене, благодарение на която свалих 23 кг. От един месец насам имам заържане и реших да пробвам зелевата супа. Вече съм трети ден на нея и се чувствам добре...

- Някоя от вас правила ли я е?
- Имаше ли отпадналост на втория ден?
- По колко пъти ходихте до 00 по голяма нужда? Embarassed
- На 5,6 и 7ми ден не се приемат никакви плодове, нали?
Това ще ми е най-трудното, но нали се опитвам да си дам малко тласък на метаболизма.... Пък после ще си продължа със системата и примерно веднъж в месеца за по едина седмица зелевата супа...
Благодаря предварително на всички, които ще ми отговорят!   bouquet

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте момичета-кокичета! Чери направи нещо много ценно за нас,Калинка-Малинка сигурно разбира какво имам предвид.Огромен труд е да следиш и да записваш резултатите на всички момичета,изисква много време. Сега с тази таблица ще може да съберем резултатите на всички нас-детокси последователките на Док на едно място-независимо къде сме-в Часът, в Мама,в Мецата, на скайп,на лични (защото много момичета не пишат никъде,но ми пишат на лични и на скайп своите резултати). Разбирате ли колко е ценно това-първо за вас,защото сами ще можете да си следите развитието,после за Док-това ще му помогне страшно много в работата.
Чери,благодаря за всичко,ти направи нещо толкова значимо!  newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51 newsm51

# 50
  • TX
  • Мнения: 590
Бубе бравос  Hug перфекно си оформила темата   bouquet
Зори днес щях да ти мина на визита, ама отлагам за идните втор;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

# 51
  • Мнения: 0
добро утро::Simple Smile))
аз имам 25-30 килограма, с който се боря неуспешно доста време ooooh!
Бях свалила 7 килограма лятото  #Cussing out...............и сега си ги върнах .
Steletu, впечетлена съм от твоя резултат, моля  Praynigсподели този хранителен режим...благодаря предварително newsm51
лек и успешен ден  bouquet

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 252
Здравейте момичета-кокичета! Чери направи нещо много ценно за нас,Калинка-Малинка сигурно разбира какво имам предвид.Огромен труд е да следиш и да записваш резултатите на всички момичета,изисква много време. Сега с тази таблица ще може да съберем резултатите на всички нас-детокси последователките на Док на едно място-независимо къде сме-в Часът, в Мама,в Мецата, на скайп,на лични (защото много момичета не пишат никъде,но ми пишат на лични и на скайп своите резултати). Разбирате ли колко е ценно това-първо за вас,защото сами ще можете да си следите развитието,после за Док-това ще му помогне страшно много в работата.
Чери,благодаря за всичко,ти направи нещо толкова значимо!  newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51 newsm51

Зори, това означава ли, че и ние можем да пишем в тази таблица?

# 53
  • Мнения: 0
Бубе бравос  Hug перфекно си оформила темата   bouquet
Зори днес щях да ти мина на визита, ама отлагам за идните втор;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Aaa,ще те бухам вече! Само се каниш! Хайде де! Раче, с теб пък кога ще се видим... Ама след 17 не ми е много удобно,защото ходя да си събирам дечурлигата. Май с теб по-трудно ще стане...Ако имаш идеи някакви-свиркай!

# 54
  • Мнения: 95
Добро утро! Наистина ще се радвам някой да ми отговори на зададените въпроси, благодаря!

Иначе темата ви е невероятно добре оформена, разгледах и таблицата, положен е наистина много труд, но си заслужава! Поздравления за потрудилите се!  bouquet

ts_veti - Кутията ти е пълна и не мога да ти напиша там!

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте момичета-кокичета! Чери направи нещо много ценно за нас,Калинка-Малинка сигурно разбира какво имам предвид.Огромен труд е да следиш и да записваш резултатите на всички момичета,изисква много време. Сега с тази таблица ще може да съберем резултатите на всички нас-детокси последователките на Док на едно място-независимо къде сме-в Часът, в Мама,в Мецата, на скайп,на лични (защото много момичета не пишат никъде,но ми пишат на лични и на скайп своите резултати). Разбирате ли колко е ценно това-първо за вас,защото сами ще можете да си следите развитието,после за Док-това ще му помогне страшно много в работата.
Чери,благодаря за всичко,ти направи нещо толкова значимо!  newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51 newsm51

Зори, това означава ли, че и ние можем да пишем в тази таблица?
Може и дори е желателно. Говорихме с Чери и двете сме на мнение,че всичко е добре да се събира на едно място. Доктора ни готви нещо специално  и това ще му е от голяма полза. Така,че всеки срам забравете и вътре се запишете! Wink

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!

И аз да се запиша при вас с няколко питанки.

Правила съм до момента 2 успешни детокса... От февруари спазвам система на хранене, благодарение на която свалих 23 кг. От един месец насам имам заържане и реших да пробвам зелевата супа. Вече съм трети ден на нея и се чувствам добре...

- Някоя от вас правила ли я е?
- Имаше ли отпадналост на втория ден?
- По колко пъти ходихте до 00 по голяма нужда? Embarassed
- На 5,6 и 7ми ден не се приемат никакви плодове, нали?
Това ще ми е най-трудното, но нали се опитвам да си дам малко тласък на метаболизма.... Пък после ще си продължа със системата и примерно веднъж в месеца за по едина седмица зелевата супа...
Благодаря предварително на всички, които ще ми отговорят!   bouquet
Стели,нетърпеливичка си мила! Изчакай малко,все ще влезе някой,който има опит.Лично аз не съм я правила,но доста момичета имат добри резултати с нея.

# 57
  • Мнения: 95
DETOXMAMA - Засрами ме Embarassed... Няма проблем, ще изчакам, просто ми е нещо ново и на база на постоянния ми режим на хранене имам някои промени в организма и за това питах! Simple Smile

Хубав и успешен ден!

# 58
  • Мнения: 187
Steletu, аз съм правила зелевата супа преди 6 години може би, имаше добър ефект, но в комбинация с много ходене пеш. Не си спомням подробности за 00-та  Embarassed, като цяло съм се чувствала добре... И се яде точно каквото е позволено за деня, освен супата  Peace Не съм ти полезна кой знае колко май...  Wink
 А ти ще споделиш ли своя режим?  Peace    Наистина завиден резултат smile3501

# 59
  • Мнения: 95
Ql4e_ZLAto - Благодаря ти за информацията, малко, но по- добре без нищо... Моят режим е "Системата минус 60'. Има тема тук. Основното, което ми хареса в този режим е, че 1. До 12 (не всеки ден, естествено) можеш да ядеш всичко което пожелаеш. Сладко, тестено, високо калорично. Аз лично вече свикнах и закусвам мляко с трици. 2. Вечеряш до 18 ч. 3. Имаш три хранения през деня, които са пълноценни. Сваля се бавно, но хората, които вече достигнаха желаните кг ги задържат успешно.

Аз пробвам зелевата супа за да тръгне малко кантара надолу, защото стигнах до застой (явно по-дълго време съм била на тези кг). До момента за 4 дни - 2 кг (които ми бяха в плюс) и по 1 см от обиколките...

АЗ пък ви завиждам благородно за волята за детокса. За мен е трудничко... Но пък виждам, че имате доста добри резултати, поздравления за което.

Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт