Юли 2006-97

  • 39 262
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Ели Честит Рожден Ден!
Пожелавам ти най-вече здраве,упоритост в преследването на мечтите ти и един уютен дом изпълнен с много детска глъч и веселие.  bouquet


И едно позакъсняло новогодишно, зодийно пожелание/за съжаление не е измислено от мен/
Честита Нова година, мъдри Козирозе

Виеш си рогата, чешеш си брадата,
риеш във земята, точиш си теслата,
хич не му мисли, на трапезата седни,
изобилие те чака, куп пари във кадилака.

# 661
  • Мнения: 314
ЕЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА!!!  bouquet  bouquet  bouquet


НАНИ: защо да си разваляте режима? Ние си спим с Лора до 10: 30- 11:00 Зоя като е на градина, а ако не е уикенда всички пак до толкова спим. Големи сме мечки у дома Mr. Green

# 662
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Ели, честит рожден ден! Желая ти много здравя, късмет в живота, много любов и хубави емоции! Hug  bouquet

# 663
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Хм,аз само с племенника имам опит за градините и миналата година кандидатствах по никое време,обаче го имаше в системата от предната година Wink
Не им харесва на децата в градина,поне като гледам тези около нас,всичките ходят насила и си мисля,че има време да стават години наред рано за училище,сега им е най-хубаво да са си у дома и да спят колкото  имат нужда и колкото си искат (това обаче си е лично мое мнение Wink и не го налагам на никого),моите деца не са станали асоциални,щот не са били на градина Laughing  Ходили са и двамата на предучилищна обаче  Peace И да, сигурно са пили антибиотик 1-2 пъти,смятам обаче,че добре им е развита имунната система,нищо че са пропуснали болестите от градината.
Примерно племенника ми също не можа да свикне с градината,много се тормозеше детето,а сега ходи в училището с огромно удоволствие и иска да е отличник.Много се старае и учителката непрекъснато го хвали,скромен бил,изпълнителен,възпитан и най-кротък от всички.Горд е,че е ученик,а не в детска градина и се взима много на сериозно Wink Смятам ако беше ходил на градина..............как се оплакват приятелки какво учат едно от друго ooooh! Тук няма този контрол,който е примерно в градините на европейските държави,където си заслужава да ходят ,защото наистина това помага на децата да се развиват по-добре. Въпреки всичко,сега след бронхопневмонията,трите антибиотика и поради факта,че още не е много добре,ще си седи у дома до края на февруари.Имат дечица от класа,които още са в болница.И аз си мисля да си спестя такива емоции още една година.

Както и да е,пак се разфилософствах уфффф.............обаче има много кофти болести напоследък,а прегледите са скъпи,лекарствата още повече и не са толкова ефикасни колкото бяха преди,ако плащам и за градина,ми то единия ще трябва да работи за градината,доктори и лекарства само Laughing

Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 23:52 от ☼ Зла Гад-Пиги® ☼

# 664
  • Мнения: 314

Както и да е,пак се разфилософствах уфффф.............обаче има много кофти болести напоследък,а прегледите са скъпи,лекарствата още повече и не са толкова ефикасни колкото бяха преди,ако плащам и за градина,ми то единия ще трябва да работи за градината,доктори и лекарства само Laughing

Ъхъ, у нас така става май, аз работя за градината и лекарствата Sad Но няма кой да я гледа, ако имах баба под ръка щях да се замисля Thinking На нея и харесва в градината, до сега е ходила винаги с желяние, дори не си спомням да е казвала, че не и се ходи. И така. Няма начин, ще се наложи да ходят и двете на градина и това си е Rolling Eyes

# 665
  • София
  • Мнения: 512
Цецо кашля зверски още  Tired

# 666
  • Мнения: 2 484
Пиги колко си права:) Hug
 Представяте ли си ни, две кози как се караме ooooh! и после как се сдобряваме де  Whistling

Жоржи да не е получил ларингитен пристъп той е такъв със страшна лаеща кашлица имаш чувството че го изпускаш вече,кашля дави се въздух не може да вземе,веднага апис през 5 мин до 3 път е спряла,ама знам ли хубаво че сте отишли,и щом е попреминало е било това,ние вчера ходихме на вятъра и днес започва наченки ,ще видим натам  #Crazy Вече не ми се ходи на лекар като знам какво ни е и в повечето случаи знам какво ще изпише  ooooh!

Как спите до 10-11 аз ще ме боли глава после цял ден  ooooh! ooooh!

Благодаря ви на всички за милите пожелания Hug Hug Hug

За ДГ,тук имаме едно съседче ,няма какво да разправям то е трагедия при тях,сега искат да му намерят место в ДГ но няма,в училищата как ще пригодят незнам,сигурно до обяд и с по малки часове под формата на игра ще им обясняват чертички фигурки,абе като ученици ще са си ooooh! ама трябва на време да се запише в ДГ за да има место ooooh!

В четвъртъка по МОБЕ в СОУ ни дадоха да проверяваме контролни работи на 4то класници и да напишем рецензия около половин страница,ми хора умряхме от смях, такива бисери не сте чували  Mr. Green Whistling та мисълта ми беше че ние отдогодина сме учители, а никой хал хабер си няма от това какво да правим и какви кадри само бълват тези университети лошо ми става, лоша работа,направо ми се реве за тази държава ама то всички бягат на по лесно,ето еди съседи заминават за канада,дават ти вика по 2000 долара на дете доживотно, и отиват с едно дете там ще правят още 2-3 и ще живеят от помощи,казва тук аз няма да седя ooooh!

# 667
  • София
  • Мнения: 512
Eli, апис точно, какво е? само апис? 15?

# 668
  • Мнения: 2 484
Като кажеш апис и ще ти го дадат- 15 ,но ето: apis mellifica 15ch, poumon histamine 15ch,двете заедно апис се дава като е такава ларингитна задушаваща лаеща кашлица,заедно със поумона или само вечер поумон(той е за алергия) а апис може да се дава 1,2,3,4 пъти през 10 мин докато отшуми....

# 669
  • София
  • Мнения: 512
от трахеята е нашата кашлица, тогава какво?

# 670
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Боже,Боже..като ви чета и лошо ми става ooooh!

Има ми въобще някой здрав тук? Tired

Нанни,само Изопринозин давам и Проспан.и Мултисаностол купих и какви ли не други неща...не мога да ги дам.нищо не иска да пие,давам Изопринозина разтворен в мляко или сок.Слава богу,започна да яде и пие PraynigЗопочва едни сцени,щял да повръща,ох горкия Аз какви са тези гадости,ще умра..... Rolling EyesРев,сополи.
Ели,според мен,не беше Ларингитна кашлицата.По скоро като Асматична,пристъпна такава.незнам как да я обясня...ужас косата ми побеля Tiredи не смея да отида с Иво в болницата от страх,да не лепна нещо.и само седя тук и притрепервам,гадно е ...ужас направо.Не че не прихванах сега от тях,но поне съм само с хрема и лека кашлица.Температура нямам.

Аз съм се замисляла,да спра Дити от градина,но той си иска играта с децата,побърква се в къщи,само иска да излиза.а няма как постоянно с него да се занимавам,нали знаете как е.особено сега когато не трябва да мърдам много..И Боксова круша му закачихме в стаята и какви ли игри няма..и само седи и вика"Скукааааа".В градината е на първо място,децата го слушат,само ги събира,прави някакви игри,и така...много го обичат там.Той винаги иска да е най-отпред,да му обръщат внимание,да го слушат,той да е първи.Там е така. Rolling Eyes
Незнам сега какво да правим,с тези предучилищни,от 6 години на училище...Аз съм тръгнала от 6,ама хич не ми се учеше и така си и остана.Мъжът ми също е тръгнал на 6,и Свеки каза че му е било много трудно.За Димитър си мисля че ще е много по-добре,той е много любознателен,четем му постоянно,даже имаме материали за 4та група,и от там учим.на него направо ще му е скучно пък от една страна ooooh!.Той ще ги знае вече нещата..


# 671
  • Мнения: 444
Сега разбрах за ДГ, понеже все още тече капмания 2010-2011 и профилът ни е нов, няма да може да се кандидатства до 28.02. А в момента, когато започне кампания 2011-2012 в профила на детето ще се появят допълнителните опции за кандидатури и ще може да се добавят и избират градини.

Жоржи, не е ли по - добре Друнди днес?

У нас пък се карат кой да изпие сиропа, не подбират. Rolling Eyes

Арлина, как са децата, спряха високите Т, нали?

Ивка, много упорита тая кашлица, идея нямам какво ще рече, че е от трахеята и как се лекува... newsm78

Ели, според мен трябва да се наблегне на изучаването на БЕ, поне учителите да са грамотни, пък после ще се отсеят кой става за учител и кой не.

излизаме  bouquet

# 672
  • Мнения: 314
И Зоя е така в градината като Дити. Все ги организира нещо след нея да тичат. Ами лъвче бре! Доста ми е контактна, наблюдавам я с непознати деца още на 1-та минута се заиграва, на 5-та са най-добри приятели и се държат за ръцете Joy Но не е нахална, че аз хич не харесвам нахални деца и ние не сме нахални хора Rolling Eyes

Спряха високите температури, пресече ги антибиотика, сега остана само кашлицата и сополите, те се появиха, до сега нямаха. Имат и разтройство и 2-те от антибиотика явно, не е сериозно, давам прахчета. Абе оправят се и така...

Много болни пак, то май всички болни, бързо оздравяване на малчовците Heart Eyes

# 673
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
...ето еди съседи заминават за канада,дават ти вика по 2000 долара на дете доживотно, и отиват с едно дете там ще правят още 2-3 и ще живеят от помощи,казва тук аз няма да седя ooooh!
Ей ги и тия Rolling Eyes Tired Ми то с т'ва мислене и в Канада няма да са добре Tired Сори, Ели, ама няма как да не се възмутя. Мръхтуни!

И Дая ходи с голямо желание. Събота и неделя пита кога ще ходи. Не й се седи тук, а и ние не можем да й осигуряваме това, което е там. И игра, и учение, и храна. За парите - излиза ми има-няма 10лв. на месец Party

Днес е направо пролет, та решихме с П. да направим "пролетно почистване". Той още човърка нещо, аз на компа , Даяна на Карлово и така ... идилия Simple Smile

# 674
  • Мнения: 2 484

Ели,според мен,не беше Ларингитна кашлицата.По скоро като Асматична,пристъпна такава.незнам как да я обясня...ужас косата ми побеля Tired





Абсолютно същата! като при астматичен пристъп и имаш чувството че няма да може да с ипоеме дъх,вечер стават такива пристъпи това е от ларингит  Peace

Нан и аз се ядосвам на такива,ама да ходят то и там не е лесно  ooooh!



Ели, според мен трябва да се наблегне на изучаването на БЕ, поне учителите да са грамотни, пък после ще се отсеят кой става за учител и кой не.


  Дааа така си е  Wink

Общи условия

Активация на акаунт