Юли 2006-97

  • 39 189
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Eли,може и така да е,не споря.При вас така ли е?Слава Богу че Дити вече е добре Praynig

Как са другите болнички?

Искам да споделя с вас нещо,което много ме развълнува Hug
http://www.youtube.com/watch?v=XrpluPFjtns

# 676
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Жоржи,то и група във Фейсбук има Peace

# 677
  • Мнения: 1 298
Жоржи стават такива неща и при хомеопатията и при традиционната медицина.
А иначе татковците са повечето не вярващи в това лечение.Обястни на мъжа ти че грешки стават и толкова.Колко време го лекува жената успешно  Hug

Има ефект от лечението и то голям.Вижда се  някое друго леееко зачервено петънце,но не са нито лишеи,нито възпалени и сърбящи каквито бяха.Той обаче никога няма да признае,че резултат има.Вижда го но нищо не казва.

За Детските Градини да кажа..Пиги ти си имаш баба пенсионерка,ами който си няма.. Rolling Eyes
Нито можеш работа да хванеш,нито нещо да свършиш друго.Ще ходят и това е,и аз съм ходила.

Нан каква е тази градина 10лв на месец  Shocked
Нашата е 55..

Последна редакция: нд, 16 яну 2011, 09:22 от Ренито

# 678
  • Мнения: 2 484
Жоржи миналата събота го даваха в отечествен фронт  Peace дядо Добри  Peace много тъжно ми стана Cry

Нан и на мен ми излиза по 7 лева на месец,щото за студенти е  50% таксата,а пък и тя като ходи от дъжд на вятър  ooooh! ,Рени сигурно Нан плаща някакво намаления и тя,или пък там е по-евтина ДГ  newsm78

# 679
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug

Добро утро    bouquet

Не знаех,че има и група във Фейса...Пиги може ли да дадеш линк Hug
 Паметник трябва да му издигнат на човечеца...

Рени,незнам как ще процедираме по-натам с Хомеопатията..Ти знаеш,като се издънят и после мъжете нещат и да чуят. След случката с ушето на Гали,ти докато раждаше,как стоеше въпроса с хомеопатията?Може би пък наистина,трябва да сменим Хомеопата???САмо че незнам към кого да се обърна,така и имах доверие на Хаджиева.незнам как ще се доверя на друг Tired

Дити е по-добре,но няма да отиде на градина и тази седмица.и аз съм по добре,хремата бързо отмина,и не кашлям почти,пушка съм Laughing

Как са другите болнички,оправят ли се? Hug

# 680
  • Мнения: 1 341
Здравейте. Hug

Всички болнички бързо да оздравяват.

За ДГ... Според мен са доста факторите дали на едно дете ще му хареса там или не. Същото е и в училище, на мен определени предмети са ми били интересни само заради учителите и начина на преподаване и отношението им. Все си мисля, че и в Бг са останали свестни учители, които да си обичат префесията. Тук няма кой да им прави прически/както беше споменала Арлина преди време/, няма кой да им слага пижами, никой не им помага като ходят до тоалетна и ред други. За мен са важни социалните контакти на детето, които аз по никакъв начин не мога да ги осигуря, нито мисля, че на площадката в квартала ще ги има.  А колкото до болестите всичко си е до дете! Дали ще боледува или не, не зависи толкова от градини, а от имунитет, ген и т.н. Дали ще боледува в градината или на училище, все тая. На моя позната детето изобщо не боледува, на 5г. АБ не е пило, а от 2г. ходи на градина.
Сега забелязвам, че Кристиан също иска да е при децата. Всеки ден с рев си тръгва от училището на Ема. Като влезе там забравя за мен, ходи при децата, играчките и бяга от мен. На децата си им трябва контакт различен от този на родителите. Поне това е моето виждане, и дори и да имах баба под ръка биха ходили, а бабата би влизала в действие да ги гледа, когато се налага.

Но различни хора-различни разбирания и виждания на децата.
Аз също съм ходила на ДГ и ми е било забавно и интересно там. Не съм боледувала изобщо, и до ден днешен съм така-здрава на бик/пу-пу да не дърпам дявола за опашката/.

# 681
  • София
  • Мнения: 309
И аз мисля,че е относителна работата за ДГ.Ето-Влади не искаше на градина,но сега ходи с голямо желание в занималнята.Толкова ми се искаше да е цял ден..
Аз много мразех да ходя на градина,постоянно ревах като магаре,мъжа ми е ходил един ден и категорично е отказал да ходи,баба му го е отгледала заедно с брат му и не са ходили.Нямало е проблем после да се социализират,имат куп приятели и досега.

Ели-не бях влизала и съм пропуснала рожденния ти ден.Да си ни жива и здрава и все така забавна Simple Smile!Радвам се,че си се обзавела с готино яке,със здраве да си го носиш!И ние с мъжа ми имаме еднакъв вкус за нещата,с малки изключения.

И той имаше РД на 14.01.-е голям купон беше!И вкъщи-и после в дискотеката.То не бяха танци,песни,смяяях..всички бяха в страхотно настроение и си изкарахме перфектно.

Аз досега не вярвах в Хомеопатията,но при нас обратно-под натиска на мъжа ми да не му давам лекарства май започнах да вярвам.Двуседмична хрема мина за един ден,а и кашлицата се повлия много добре,сега кашля малко само сутрин.Лошото е,че го лекувам по интернет,а не знам доколко е правилно това.Страхувам се да не му навредя,пък и не знам кое с кое може да се комбинира.Ето-сега взима две за кашлицата и не знам дали може и този Апис да взима,ако има пристъп на кашлица..от друга страна има алергия от влагата вкъщи и не знам дали може да взима И против алергия нещо....абе трябва да го заведа някой път,ама много шарлатани и не ми се иска само да ми взимат парите и да ми замазват очите...

А за дядо Добри думи нямам,за мен той е от друго време,друг свят..като го слушах при Карбовски не можех да повярвам,че съществува още толкова чист и наистина уповаващ се на вярата човек.Наистина заслужава да се помни дълго време..



Последна редакция: нд, 16 яну 2011, 13:15 от didito.

# 682
  • Мнения: 2 484
Дидито,благодаря ти!Честито на мъжлето ти щом ми е астрален близнак:)

Я кажи какво даде за кашлицата?И според мен ако дадеш апис когато се налага  Naughty не вреди също и вечер за алергия(поумон хистамин) да му даваш пак няма да пречи, по добре отколкото ериус продължително  Peace И не се притеснявай и аз само от нета си ги подбирам,ако е наложително пак в нета във форума питам в часът на мама ...а щом има подобрение и си повярвала какво по хубаво:)
 Аз от класическата се отказах, но от тази виждам ефект и си я ползвам.

Днес оставих 30 лв  в DM за витамини ,мъжа ме обяви за луда,ама тез мечета откакто ги пие не се е разболявала  Whistling Whistling Whistling да не чуе дявола,но ми направи впечатление че на старата опаковка пишеше по 2,а на тази пише по 4 мечета,карай де...взех си и желязо,и за майка ми селен и мено актив ooooh!


# 683
  • София
  • Мнения: 309
За кашлицата давам енгистол и дросера.Няколко дни сиропа с бира+небет шекер,сребърна вода и осцилокопцинум.Притеснявам се,защото това все пак си е наука,хом.продукт,който влияе на едно дте не влияе на друго и т.н...в един форум прочетох,че меркуриус-а,например,съдържа живак и трябва да се дава по схема,задължително от специалист..
Дайте линк за тези витамини,каква цена са?
Влади в последно време никакъв апетит няма,гледам поне плодове да набива,но си трябва витамини..гледам го понякога,че има тъмни кръгове под очичките Sad,миналата година лекарка ми каза,че е от алергията.,ама знам ли..трябва да взема хубави витамини да го подсиля.

# 684
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Мацки, как сте във ветровитото време? ooooh!

На мен не ми излизат новите публикации и се чудя що никой не пише Crossing Arms

Дядо Добри за сефте го чувам и виждам. Е т'ва е истински Божи служител, не като онези охранени "свещеници" с лъскавия ескорт Naughty Не случайно човечецът живее толкова години, мисия си има Wink

Аз съм освободена от градинска такса, но и без това тя е 25лв. Смешно е направо да ти гледат, хранят, учат и възпитават детето за 25 лв. на месец. Бих си я плащала с кеф, че и много повече заслужават. Да не се повтарям ама много, много съм доволна! И да имах баба под ръка, пак нямаше да оставим Даяна вкъщи. Сега майка си е вкъщи, а дребаната там. А и не боледуваме. Има си болнави деца, но забелязвам, че все едни и същи са на градина и едни и същи ги няма. Така, че до голяма степен е "заслуга" на родителите.

Много мразя неделя. Всичко е едно заспало и летаргично...

# 685
  • някъде
  • Мнения: 4 956
  Hug

И Алекс пие от витаминките от ДМ  Peace Благодарско на Пиги  bouquet
Ели и на мен ми направи впечатление, че първо пишеше 2, после 4, но аз му давам 1 сутрин и 1 вечер Peace
Дидито 5-6 лв струват 60 мечета, като влезеш в ДМ-а ще ги намериш, ако искаш мога да ти ги снимам, че не ги открих с търсачката Peace
И Алекс не му се хапват готвени манджи, все на сила или аз го храня и в това време занимавам с нещо....знам че не е хубаво така, но не иска да яде ooooh!

За детските градини съм на мнение, че е по-добре от вкъщи...научават глупости /което и в училище ще го научат/, но и много неща се учат. Вкъщи не иска да си играе, или пък все трябва аз да играя с него, постоянно е на компютъра или пред телевизора.  Аз много съм ревала /направо съм се драла пред градината/ , защото не обичах едната госпожа, но когато беше другата ходех без проблеми... ooooh!
За съжаление моето момче не е от най-контактните, не се бута при децата, не се сприятелява лесно, много е чувствителен и мен това не ми харесва Tired.....иначе е голямо диване, но лесно се засяга и обижда особенно от чужди хора.Като му каже някое дете, че не иска да играе с него и на Алекс му става много тъжно. И аз съм била така /и досега съм/ и знам, че ще страда заради това....като дете все си мислех, че приятелките ми не ме мислят за тяхна мн добра приятелка, сега все се притеснявам кой какво си мисли, кой какво говори за мен и така.... голяма патка съм ooooh!
Докато племенникът ми е точно обратното- всеки заговаря, с всеки се заиграва, бута се навсякъде....изобщо не му пука от нищо.
Рени ме беше питала отдавна, но съм забравила да отговоря за което ме извини Hug- да, работи мъжа ми, но му е мн мъчно за нас и няма да седи още много там....сега ще му пращам колата, че няма с какво да ходи на работа и мисля след няколко месеца /юни,юли/ да отидем на гости малко, да си напазарувам това-онова оттам, да се видя с приятелките ми и да се прибираме насам с колата....иска ми се и някъде на почивка да отидем...

na6ata detska e 44 lv na mesec/ako deteto hodi vsi4kite dni/

# 686
  • Мнения: 2 484
http://www.das-gesunde-plus.de/cgi-bin/vitalbleiben.pl?id=vitami … amp;hp=1295186696 Ето ги мечетата  Peace Най - в дясо горе в бурканче са  Peace

Дидито щом пише че има живак не бих давала  Thinking чакай да прочета къде го намери това меркуриус за кашлица  newsm78
  Да http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:hCVWwA4E8sM … ;client=firefox-a Това май трябва да се внимава с него иначе за доста неща го дават  Thinking

Последна редакция: нд, 16 яну 2011, 16:11 от Eli83

# 687
  • София
  • Мнения: 309
Благодаря ти,Ели Hug.
Аз обичам неделите,има хубава програма по тв и си върша всичката домакинска работа,която не съм успяла да свърша-до преди малко почиствах задната тераса.Тук няма вятър,вчера беше пролет направо.
Влади е общителен,но не нахален.Обича да си играе с децата и те обичат да си играят с него.Много се радвам за което.Мъжа ми е бил много срамежлив и все в полата на майка си се е криел ooooh!.

# 688
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
http://www.facebook.com/facebook?ref=pf%2Fr.php%3Flocale%3Den_US#!/pages/Dado-Dobri/118481691538484   за Дядо Добри във Фейсбук  Peace

Не излизат на Фейсбук лнковете като хората Whistling
Споделих го на стената ми ,погледни там.

Последна редакция: нд, 16 яну 2011, 18:47 от ☼ Зла Гад-Пиги® ☼

# 689
  • Мнения: 708
Беше ми домиляло и разгледах албумите на нашите бебешори тази снимка е уникална http://julskibebeta.snimka.bg/baby/bebeshki-sreshti.87623.2626366  ,лика прилика две бубузанчета.  Heart Eyes Рони видях и нашата среща в София и се замислих колко отдавна беше.Сега лелята на Иван ще ходят с градския хор във Франция и и викам да ме взима с нея ,но съм настъпна в ушите и не мога да пея  Joy

Общи условия

Активация на акаунт