Ноемврийския дъжд заваля, АЗ ли ще съм следващата или тя? №20

  • 15 061
  • 344
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 195
слб83, как така към прахосмукачката става тая помпичка за нос не е ли опасно , не дърпа ли мн силно прахосмука4ката , и бебето не се ли плаши от нея и също така за всякакви ли видове прахосмукачки става тази помпичка.

# 301
  • Мнения: 943
klodia, много благодарим!  Hug

vivi_23 не си го представяй някакъв страшен вакуум. Съвсем нормално си е! На моята мишка, въобще не й прави впечатление, единствено се опитва да го лапне, защото правим процедурата преди папкане.
Става към всички прахосмучки.

# 302
  • Мнения: 280
Virginia2401, честито бебче , да ви е жива и здрава и само радост да ви носи   bouquet

Клодия  Hug

Виви, ползвам я тая помпа за нос 3 години и няма друго такова чудо  Peace

# 303
  • София
  • Мнения: 285
Привет, мили момичета!
Не съм писала от 100 години и имам да си чета Бог знае колко, но това е, защото нямах Интернет. Аз да си кажа - моето човече се появи на 16.11.2010г. в 11.25ч., 3300 кг и 50 см. Лошото беше, че точно аз дето се обяснявах наляво, надясно, че ще отида в последният момент в болницата отидох ТВЪРДЕ рано. На 15ти сутринта в 6часа станах до тоалетна и видях, че кървя, събудих мъжо и беж към окръжна болница, че е най-близко. Там ме прегледаха и установиха, че съм с 1см разкритие и на докторката и се струваше, че с кървенето можело да ми изтичат и водите.  Shocked Та решиха хората да ме приемат, ама аз пък реших, че ще си ходя. И така подписах се срещу волята си, обясниха ми че разполагам с поне 5-6 часа и да тичам да раждам. И така с моето мъжле пийнахме по кафе, закусихме, прибрах се до в къщи да се поизкъпя и отидохме до доктора, който ми следеше бременността. Там му показах тоновете на бебо от сутринта, прегледа ме и потвърди - ще се ражда днес, разхождайте се около болницата. И ние така и направихме. Та в 12.30ч. (все още без никакви контракции) звъннах на вратата на Втора градска, където ме прегледаха, установиха 3.5см разкритие, приеха ме и каза на мъжа ми да си ходи, че преди 17.00ч. нямало да стане. И така.......с две думи контракциите ми почнаха чак в 6 часа сутринта на 16ти. По някое време ми сложиха и системка с окситоцин, по време на раждането ми врътнаха една епизиотомия и в 11.25ч. Михаил проплака  Grinning Сега сме си в къщи, кърмим се и единственият ни проблем досега(освен недоспиването разбира се  Mr. Green) е, че пъпчето ни падна тази сутрин, т.е на..........седемнадесетият ден. Мда голяма одисея беше с това пъпче, първо един прекрасен ден открих, че връзката, с която се стяга щипката на пъпчето се е скъсала, след което на другия ден и самата щипка се счупи, та тичкахме два пъти на лекар, но слава богу всичко е наред. Е, имаме си и колики вече де, но се преживява. Ами това е от мен за сега, връщам се да ви чета, че има да си наваксвааам.
П.С. Честито на всички мами сдобили се с бебчета вече !!!   bouquet

# 304
  • Мнения: 1 085
 zuzi_pretty добре дошли с Михаил и се радвам че всичко при вас е наред  Hug
Марси честитооооооооооооооооо  Heart Eyes Живи и здрави да сте и чакаме да ви изпишат   bouquet
Клодия, много мили пожелания - благодарим  Hug
Виргиния 2401 Честито бебче и добре дошла!   bouquet Никога не е късно да се включиш  Hug
Сигурно някого и нещо забравям, да ме извини Embarassed
Ние днес ще ходим за първи път на педиатър, ще ни мерят и теглят и дано всичко ни е наред. Освен това съм особенно щастлива от факта че тази седмица вече сме с количка  Mr. Green - откога я чакахме!
Хайде до после, че гладницата ми се събуди и ревна с пълна мощ  Mr. Green
Даре, настана ли студ в Русе?

# 305
  • София
  • Мнения: 242
Здравейте момичета, моля някой да ми каже има ли уред на Авент (дигитален или обикновен) за затопляне на шишета? Аз изцеждам кърма, не го кърмя и със затоплянето е трудно, искам да купя такъв уред, бихте ли ме посъветвали какъв ако имате? Мерси.   bouquet

# 306
  • Мнения: 92
ПОЛИКСАНДРИТА,МАРСИ,ВИРГИНИЯ И ЗУЗИ ЧЕСТОТО ВИ РОЖБИ И НА ВАС! ХУБАВОТО ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИ.ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ И ПО МАЛКО ТРЕВОГИ В МАЙЧИНИТЕ НИ СЪРЦА !
Колчес,на Йоан нослето и ръчичките топли ли са ?При Ая от както се е родила  нослето както е и редно да бъде си е топличко,но ръцете и краката почти винаги са хладни,а знаеш в болницата колкто топло беше.И срам не срам вече ще питам,къде по клавиатурата се намира буквата ер малък  Mr. Green 
 
Клодия,благодаря и нека пожеланията към нас ноемврийки 2010 се стоварят върху ви с двойна сила  Hug

# 307
  • гр.София
  • Мнения: 250
Привет и от мен момичета Simple Smile

Честито на новите мами.Да са им живи и здрави бебета,да са много папкащи и слушкащи  Hug

Ние днес също си направихме една хубава двучасова разходка на хубавото време.А още по хубавото е че от снощи каката ни си е вече при нас.Взехме си я вече у дома.Все още сме на антибиотик и кашля малко но е доста по добре.

Относно спането моя юнак упорито ми отказва да си спи в кревата.На всяко друго място заспива, но не и там.Много рядко се лъже да си спи в неговия креват.А за през нощта е при мен за да мога и аз все пак да спя колкото и да не ми се иска да се учи да спи при мен.После ще му мисля как ще се отучваме Simple Smile

# 308
  • Козлодуй
  • Мнения: 29
zuzi_pretty- няколко пъти се сещах за теб и се чудех какво става. Да ти е живо и здраво синчето и спокойна да си спинка Simple Smile
Клодия -сърдечно ти благодаря, стана ми много мило  Hug
Виргиния 2401 - Честито и на теб !
Виждам че за помпичката за прахосмукачката Дъгичка е отговорила.
vessy1 - това е награвателя на Авент.
 http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&cPath=12 … 86ae6d1038cf8cb7f
Аз лично ползвам ето този - http://family-bg.com/prX_2385.htm
Доволна съм, но понякога 5,6 мин (толкова е необходимо за подгряването) ми се струват твърде дълго време. Всички шишета са ми на Авент и няма проблем.Когато избираш нагревател - обърни внимание на времето, което е необходимо за притопляне на храната.

# 309
  • София
  • Мнения: 676
Палавник на месеца, няма да се сърди Марси за името. Преди време тя го беше споменала  Peace.

Дидка, двама Еспумизан по 5 капки, като аз сипвам в АМ на всяко хранене.

Пуфпаф, добре завърнали се вкъщи  Hug.

klodia, благодарим за хубавите пожелания   bouquet.

Лианка, хубаво е, че каката си е при вас и вече да не се разделяте  Hug.

Virginia2401, добре дошла и честита ви дъщеричка! Да е здрава, послушна, папкаща, лъчезарна! На теб бързо възстановяване!
  



zuzi_pretty, Честито и на вас младеж! Да е здрав, папкащ, послушен, лъчезарен! Не теб бързо възстановяване! Браво за разказчето  Hug.
      

# 310
  • Мнения: 68
Честито на Марси! Жива и здрава да е Белослава!

Бръмбазела, благодаря ти за бързият отговор! Hug

Момичета, имам въпросче към тези от вас, на които са им били антибиотик в родилното. Малката е с някакъв обрив от вчера.  Днес, когато дойде педиатъра в къщи  ми каза че сигурно е от ампицилина, който са и слагали. Обрива е с едни едри пъпки и е по цялото тяло. На някоя пт вас случвало ли и се е ?

# 311
  • Мнения: 1 883
Зузи прити, да ти е честит малкият Михаил! Много щастливи моменти ти желая с него! Отдавна не беше писала и те бях мислила, къде зачезна.Добре че се обади! Hug Я разкажи как беше персоналът във 2-ра градска да видим дали ни съвпада мнението!  Mr. Green

Виржиния, добре дошла при нас! Никога не е късно да се присъединиш! Честита ти принцеска! Много да те радва и да те слушка!

Клодия, благодаря много за милите пожелания!
Cuftaike, да ти кажа в началото следях нослето, ръчичките и крачетата, но всеки път бяха различни, ту топли, ту студени, та спрях за да не се вкарвам във филми. Ръководя се по мен, ако ми е топло, гледам да го облека по-леко и обратното!

# 312
  • Мнения: 908
Смърфи, Ламче, Кате  Hug Hug Hug За гладенето и аз мислех да спирам вече да му гладя дрешките на Божидар, ама ми е кофти. Макар че Люси май беше писала, че на Мъро не ги е гладила. То да имаше поне слънце да ги пече, че в туй гадно, влажно време...  Confused Ще го мисля. Иначе стерилизацията от време на време я правя  Embarassed Най-вече ползвам горещата вода от чешмата... Дано скоро да го минем този период, че без мама хич не може, а мама пак я разкарват от социалните за някакви тъпи грешки Sad Толкова са дребнави.

Марси, честито, мила!!!   bouquet Много се радвам  Hug Добре дошла в отбора Wink Да ти е жива и здрава принцесата, много да ви радва, много да я обичате и взаимно да се слушате. На теб бързо възстановяваме и чакаме разказчето  Peace

Виргиния, честито бебче и на теб!!! Живи и здрави да сте, да папкате и слушкате  Peace

зузи, добре дошла отново Wink Важното е, че всичко е минало добре   bouquet

клодия, благодаря  Hug

Микки, Бръмбазела, когато суче Божидар, понякога му излиза мляко от нослето, Гледам да му държа главичката по-нагоре, но то пак се показва от там. Нормално ли е?  Rolling Eyes
Да попитам и за акото -
каква консистенция трябва да има? Че ми се струва, че нашето е воднисто  Thinking

# 313
  • Мнения: 221
Привет и от мен! Момичета имам следния проблем: бебчо от 2 дни е вече на изкуствено мляко /той е на 1 м/, но акитата от сутринта много ме плашат. Вече имаме 7 изхождания като в памперса е жълта каша с белички топченца абе прилича на натрошено сирене и има и жилки чиста кръв. Педито каза,че е нормално и само витамин с да пие, но мен ми се струва, че нещо не е наред. На някой случвало ли му се е подобно нещо? Забравих да кажа,че пие НАН хипоалергично, а до онзи ден беше на кърма.

# 314
  • Мнения: 908
nelley, четох, че тези бели топченца се дължат на несмляна храна в резултат на прехранване. И ние имаме понякога такива, а сме на кърма, но нека Микки и Бръмбазела кажат дали е вярно.  Иначе на кръвта, не знам, би ме притеснило и мен това  Rolling Eyes Ама щом педи е казало, че е ок... Не я ли пита все пак на какво се дължи? От АМ ли?

Общи условия

Активация на акаунт