На пазар в Лозенград и Одрин - 4

  • 210 821
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Малка къщичка - близо до морето!
  • Мнения: 176
        Мацки, дали има в Лозенград или Одрин някаква фабрика или магазин за платове /трябва ми ликра за танцувални костюми - ярки цветове/ с по-сносни, разбирайте евтини ,  цени/. Ще Ви бъда много задължена за всякаква информация.........чувала съм, че в Турция платовете са по-евтини.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 440
Може ли някой да ми обясни как да стигна до складовете за перилни преперати в Одрин?Имайте напредвид ,че няколко пъти съм ходила до Турция ,но в Одрин -не и не познавам града.

# 47
  • на морския бряг
  • Мнения: 50
Аз също искам да помоля някой, ако е ходил от Лозенград към Одрин  да обясни от къде се минава, защото ще влезем през Малко Търново.Има карти на Одрин в старата тема, но нямам представа колко е голям града,предполагам,че е доста по голям от Лозенград.

# 48
  • у нас
  • Мнения: 5 728
Може ли някой да ми обясни как да стигна до складовете за перилни преперати в Одрин?Имайте напредвид ,че няколко пъти съм ходила до Турция ,но в Одрин -не и не познавам града.

Аз също искам да помоля някой, ако е ходил от Лозенград към Одрин  да обясни от къде се минава, защото ще влезем през Малко Търново.Има карти на Одрин в старата тема, но нямам представа колко е голям града,предполагам,че е доста по голям от Лозенград.

има карта в началото на темата. Там ще видите как да стигнете до складовете  Peace

# 49
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Момичета, някой има ли информация за цените на златото в Одрин? Натъквам се на информация в нета, която не е много скорошна и не знам дали е актуална. Благодаря на всички!   bouquet

# 50
  • Мнения: 14
Някои да е ходил скоро до Одрин се му бъда благодарна да сподели има ли намаление на дрехите по спецялно детски ме интересуват че мисля в петък да пътувам

# 51
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Някои да е ходил скоро до Одрин се му бъда благодарна да сподели има ли намаление на дрехите по спецялно детски ме интересуват че мисля в петък да пътувам
В уайкики има намаление 50% но не на всички дрехи, във Венис също има големи намаления 70% на почти всичко и в Колезионе има намаление но там не съм гледала детските дрехи иначе намалението е 60% но не на всичко. Като цяло е изгодно в сравнение цените в БГ. Да не говорим за пазара ..... Mr. Green, там вече отиваме в друга действителност  Wink

# 52
  • Мнения: 22
уайкики в БГ си и прилично скъпо спрямо тамошните цени newsm78 newsm78 newsm78
нали пак те си го продават newsm78
ама то у нас така е модерно

# 53
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
уайкики в БГ си и прилично скъпо спрямо тамошните цени newsm78 newsm78 newsm78
нали пак те си го продават newsm78
ама то у нас така е модерно
И като се има предвид че част от нещата се шият в БГ е направо смешно цените да са двойни и тройни!!!! Tired
Преди години имаше магазин на уайкики и в София, за когото си спомням единствено че беше с космически цени, тогава много се чудех каква ли е тази световно известна марка дрехи  hahaha, а то били комшиите  Whistling

# 54
  • Мнения: 22
уайкики в БГ си и прилично скъпо спрямо тамошните цени newsm78 newsm78 newsm78
нали пак те си го продават newsm78
ама то у нас така е модерно
И като се има предвид че част от нещата се шият в БГ е направо смешно цените да са двойни и тройни!!!! Tired
Преди години имаше магазин на уайкики и в София, за когото си спомням единствено че беше с космически цени, тогава много се чудех каква ли е тази световно известна марка дрехи  hahaha, а то били комшиите  Whistling

Сега нещата стоят другояче: шият се в Китай с нова ценова политика.
От висок клас магазин минаха в ниския
И в Турция сега е голям хит

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Да Ви питам, следят ли стриктно за 6-те месеца валидност на паспортите? Да знам, има ли смисъл, да го вадя по-рано. Реално погледнато ти се скъсява срока на всеки паспорт с по 6 месеца по този начин.

# 56
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Какви 6 месеца....Паспорта си ти е валиден, няма да имаш проблем. Е, ако остава 1 седмица до изтичането може и да е проблем, не знам, но 6 месеца...

# 57
  • Мнения: 40
Да Ви питам, следят ли стриктно за 6-те месеца валидност на паспортите? Да знам, има ли смисъл, да го вадя по-рано. Реално погледнато ти се скъсява срока на всеки паспорт с по 6 месеца по този начин.

Няма да имате никакъв проблем. Аз минах с паспорт две седмици преди да изтече срока, усмихвах с повече. Simple Smile)), но може би бях попаднала на разбран митничар.
А с нашия е минете без проблем, защото законово трябва да ви остават не по-малко от три месеца.

# 58
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Сега нещата стоят другояче: шият се в Китай с нова ценова политика.
От висок клас магазин минаха в ниския
И в Турция сега е голям хит
Не съм виждала дреха на Уайкики шита в Китай newsm78, видях такава шита в БГ, но Китай  newsm78, съмнявам се.

# 59
  • Мнения: 3
За паспорта няма никакъв проблем да се мине границата. Моя изтичаше на 20 май ние на 19 ходихме за 1 ден до Лозенград.

Общи условия

Активация на акаунт