На пазар в Лозенград и Одрин - 4

  • 210 912
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 399
За паспорта няма никакъв проблем да се мине границата. Моя изтичаше на 20 май ние на 19 ходихме за 1 ден до Лозенград.
А защо тогава туристическите агенции искат по 6 месеца валидност? Явно зависи от престоя.

# 61
  • Мнения: 1 030
За паспорта няма никакъв проблем да се мине границата. Моя изтичаше на 20 май ние на 19 ходихме за 1 ден до Лозенград.
А защо тогава туристическите агенции искат по 6 месеца валидност? Явно зависи от престоя.
За Турция това не важи, тези агенции явно не са запознати

# 62
  • Мнения: 1 030
Сега нещата стоят другояче: шият се в Китай с нова ценова политика.
От висок клас магазин минаха в ниския
И в Турция сега е голям хит
Не съм виждала дреха на Уайкики шита в Китай newsm78, видях такава шита в БГ, но Китай  newsm78, съмнявам се.
Преди повече от 5 години си бях купила детско яке-пухенка / размер 14 г/ - беше с пух и беше произведено в Китай. От Истанбул го бях купила, от Уайкики.

# 63
  • София
  • Мнения: 97
Цитат
Някои знае ли къде в Одрин има голям магазин за мебели за баня, санитария и т.н.
Един познат ми каза, че скоро го отворили и бил голям като кипа, но нищо повече не разбрах.

Знам за 2 такива магазина, но не ми се виждат толкова големи колкото Кипа...Единият, всъщност се намира малко преди Кипа, преди ФИАТ, а другият е след като свърши пешеходната централна улица, 200 м по надолу...

Иначе имат намаление навсякъде, доста е обрано, но все пак може да си вземеш зимно яке от Little Big  за 60 лв или блуза от Уайкики за 15 Simple Smile
Памперсите Прима си вървят за 19лв., 4 литра течен прах за черно - 10 лв. и т.н. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 40
В Кипа в момента има ПЕРСИЛ 7,5кг за 16лв

# 65
  • Ямбол
  • Мнения: 38
Цитат
Някои знае ли къде в Одрин има голям магазин за мебели за баня, санитария и т.н.
Един познат ми каза, че скоро го отворили и бил голям като кипа, но нищо повече не разбрах.

Знам за 2 такива магазина, но не ми се виждат толкова големи колкото Кипа...Единият, всъщност се намира малко преди Кипа, преди ФИАТ, а другият е след като свърши пешеходната централна улица, 200 м по надолу...

Иначе имат намаление навсякъде, доста е обрано, но все пак може да си вземеш зимно яке от Little Big  за 60 лв или блуза от Уайкики за 15 Simple Smile
Памперсите Прима си вървят за 19лв., 4 литра течен прах за черно - 10 лв. и т.н. Simple Smile


Мерси

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 399
В Кипа в момента има ПЕРСИЛ 7,5кг за 16лв
В складовете е 14.5лв, а 8кг е 15лв. Первола е 4л за 10лв.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 440
За складовете в Одрин ли говориш?В Кипа в Лозенград миналата седмица Persil 8кг беше 21лири.Та ние си купихме от складовете в Сдрин за 15лири,но една проста сметка - парите отиват за гориво и сметка почти никаква освен разходката.Изгодно е ,ако пътуват с кола две семейства и си закупят по няколко пакета прах.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 399
За складовете в Одрин ли говориш?В Кипа в Лозенград миналата седмица Persil 8кг беше 21лири.Та ние си купихме от складовете в Сдрин за 15лири,но една проста сметка - парите отиват за гориво и сметка почти никаква освен разходката.Изгодно е ,ако пътуват с кола две семейства и си закупят по няколко пакета прах.
За складовете в Одрин говоря. Ние сме от Пловдив и ми е 40лв бензина, освен това купувам и за мен и за майка ми. Освен това и разходката ми е приятна. Купуваме си и кори от пазара, локум и други щуротийки.

# 69
  • Мнения: 40
Мили момичета, извинявайте ако ви занимавам с глупости, но имам молба към пътуващи скоро до Истанбул, Одрин или друг град, в който има магазин на COLLEZIONE.
Бях си харесала един парфюм в този магазин и исках да си го купя, но мъжът ми (мъжка му работа) ми каза да се поразходим, да видим какво друго ще купим и после ще се върнем да го купим, но както сами разбирате - не се върнахме. А би ми се искало да спя спокойно Simple Smile))) Разходката беше до Одрин и не знам скоро кога пак ще ме огрее слънцето. Парфюма не беше скъп (17лв), но пък излезе много траен (миришех на др. ден).
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 70
  • Yambol, Yambol, Bulgaria
  • Мнения: 44
Някои знае ли къде в Одрин има голям магазин за мебели за баня, санитария и т.н.
Един познат ми каза, че скоро го отворили и бил голям като кипа, но нищо повече не разбрах.

[b]Момичета, ходил ли е някой скоро? Има ли такъв магазин наистина?
[/b][/color]

# 71
  • Мнения: 114
Момичета, а кожени облекла - естествена кожа- къде може да се намерят в Одрин? Интересуват ме мъжки якета. Чувала съм, че и турските хавлии били много качествени - да имате впечатления? Иначе перилни препарати, омекотител и ядки ще купим задължително! На 19 /събота/ сме в Одрин  bouquet

# 72
  • Yambol, Yambol, Bulgaria
  • Мнения: 44
Ще чакам с нетърпение да разкажеш! Също ме интересуват кожените облекла. Къде са тези складове за дрехи, перилни препарати и т.н?
 Ако някой знае къде се продават в Одрин мебели за баня, плочки и аксесоари, ще се радвам да сподели! newsm53

# 73
  • Мнения: 114
На нас ни казаха, че спират специално в склад за перилни препарати, омекотители, шампоани, балсами и други подобни продукти - ще видя точно какви като отида. Иначе за дрехите - сигурно в магазините и на пазара.  Като се върна ще пиша.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт