Коледно настроение! - 3

  • 109 509
  • 856
  •   1
Отговори
# 555
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 448
Авели-браво на теб -пипкаво но си заслужава
аз все се заричам че повече нищо няма да правя но все нещо изниква -да видим какво ще е следващото -   Laughing
ето с какво се занимавах цял следобед

# 556
  • Мнения: 1 708
betina33 с какво си украсявала сладките и как ще ги съхраняваш?

# 557
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 448
украсени са с фондан- съхраняват се наредени на един ред в кутии и на хладно както всички останали сладки

# 558
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Петя, Авели, Бетина, ппрекрасни сладки, браво на всички  bouquet!

# 559
  • Мнения: 79
Момичета, моля ви дайте идея с какво да заменя този пуст марципан в рецептата за шоколадовите звезди с капучино, че в нашия град не успях да намеря такова нещо Sad А имам голямо желание да направя... ама то покрай вас, човек как да се стърпи  Mr. Green

# 560
  • Мнения: 1 746
Какво е лимонов зест?

лимонова кора, ситно (или не съвсем) настъргана


Не предполагах, мерси.  Flutter

# 561
  • Мнения: 2 755
Здравейте, направих два щолена в петък, но се страхувам да не мухлясат до коледа. Не съм ги мазала с масло, само ги ръсих с пудра захар, но отдолу и отстрани няма захар. Съхранявам ги в найлонови кесии в килера. Ще издържат ли до празниците?

# 562
  • София
  • Мнения: 2 658
Момичета, моля ви дайте идея с какво да заменя този пуст марципан в рецептата за шоколадовите звезди с капучино, че в нашия град не успях да намеря такова нещо Sad А имам голямо желание да направя... ама то покрай вас, човек как да се стърпи  Mr. Green
погледни в тортената библиотека млечен марципан на natalyna(ако обичаш вкуса на сухо мляко) или шоколадов фондан(да си го направиш с бял шоколад).

betina, чудесни сладки!

Аз мислех да слепвам линцерите в събота, но като видях, че и Нат ще ги слепва днеска и аз ще го направя довечера.  Wink Утре ще гледам да направя и сладките с фъстъчено масло.

# 563
  • Мнения: 31
Plam_ можеш да ги слепиш с разтопен бял шоколад например.

Момичета, мерси за окуражението - сладки сте като коледни меденки!  Hug

Нат, много си права и мъдра - тук ще съм живот и здраве и догодина и то с кеф и ентусиазъм!



Сега малко да покоментирам, че то такива чудеса видях, че ми се събраха очите!

Петенце, Betina33, лулу, vanilla - думи ми липсват за чудесата които правите!

Люсил, Iggiberry, mama nely - къщичките ви са невероятно хубави и...апетитни!

Джемма, даваш ли под наем медената къща с двор и всичко останало? Направо ми се прииска да се заселя и да си гризкам! Уникални неща правиш!

Леля Ог - фен съм ти, знаеш! Как пък ги докара тия яки цветове!

ellyganova, stefina, Doro, Ena - най-усмихнатите и весели меденки!

Денерис, това с целувчената глазура е много идейно. Пиши как са на вкус!


Мari_eta, Umbra, Rumya, Krische, Гуинет, Аnouk, Venetta, MILADY, момичета, отдавна искам да ви кажа колко ви се възхищавам и колко ми радвате очите с вашите идеи, творения и снимки!

Нат, ами.....думичката под името ти май обобщава всичко, което искам да кажа!

Моля, ако съм забравила някого - не е нарочно. На всяка снимка или линк, докато мен леко ме гризеше приятелска завист, аз пък исках да загриза монитора!  Laughing

# 564
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Здравейте и от мен!
Всичко показано в темата е просто прекрасно   bouquet Аз направих по една доза ванилени кравайчета и меденките на Джули, получиха се много добре, и от петък нататък мисля да ги правя отново плюс още други нещица.

По този повод искам да попитам, къде във Варна да потърся тези хартиени подложки /незнам точно как им е името  Embarassed/, в които виждам че слагате бонбоните Рафаело?

# 565
  • Мнения: 35
Alexandra, от тези кошнички има във всеки от големите хипермаркети. Кауфланд,Карфур, Пикадили. Има за мъфини - по-голям рамер, както и по-малки за бонбони. Аз последно си купих от ДМ , защото най - изгодно излизаха.  Hug

# 566
  • Мнения: 184
запис  Hug
В Коледно настроение съм и искам да ви следя красотите и добрите идеи!  bouquet

# 567
  • Мнения: 2 275
какви са тези рохлички,които споменавате newsm78
извинявайте,но не ги намирам Embarassed
да ви се оплача:правих арменските сладки и пълнените меденки;станаха хубави,но не издържаха и един ден #Cussing out
изядоха ги Cry

# 568
  • Мнения: 22 867
какви са тези рохлички,които споменавате newsm78
извинявайте,но не ги намирам Embarassed

tania6, това са ванилените кравайчета на Наталинаbouquet

# 569
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
Неуморни сте!  smile3501   bouquet Hug
Аз започнах онзи ден и съм направила само меденки, жълъдчета, арменските сладки и тестото за линцеровите сладки. Мисля да правя и джинджифиловите сладки и ванилените кравайчета и стига толкова. О, и да украся меденките Confused .. с това никак не ми се занимава тази година, но иначе ще са много постни, та да видим какво ще стане накрая. Rolling Eyes Надявам се да намеря някакви готови боички в Метро уикенда, макар да нямам идея какво точно търся Laughing
От мен лека нощ! (стискайте палци поне веднъж да стана преди обяд Cry )

Общи условия

Активация на акаунт