БГ Колектива, Задружно, Грабо и т.н. - Да обсъдим сделките:)

  • 119 592
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Намерих още един такъв сайт PromoZona BG само че там не плащаш нищо а само си разпечатваш ваучерите Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Аз ходих на солариум и останах много доволна Simple Smile Сега мисля и за ресторанта да се възползвам

# 16
  • Мнения: 4 120
А ваучерите как се получават? Интересува ме, защото често харесвам оферти, които се водят за София, а всъщност е пакет в хотелски комплекс и не виждам причина да не се ползват от жители на други градове.

# 17
  • Мнения: 3 638
А ваучерите как се получават? Интересува ме, защото често харесвам оферти, които се водят за София, а всъщност е пакет в хотелски комплекс и не виждам причина да не се ползват от жители на други градове.
като се регистираш и купиш ваучер, след като сделката се активира и отчетат плащането от теб,  в твоя профил се появява ваучера, също ти пращат мей с линк, от където можеш да го разпечаташ  Peace

Днес в Грабо има оферта за Банско  Grinning

# 18
  • Мнения: 4 120
Точно тази оферта ми хареса  Mr. Green А важи чак до април ваучера. Значи мога да си купувам и от софийските пакети. Страхотно Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 638
Намерих още един такъв сайт PromoZona BG само че там не плащаш нищо а само си разпечатваш ваучерите Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Аз ходих на солариум и останах много доволна Simple Smile Сега мисля и за ресторанта да се възползвам
този сайт не е за колективно пазаруване
на него просто са написани офертите на различни магазини
примерно на Фокс, не ти е нужен сайта, за идеш да си извадиш въпросната карта
този сайт е чисто информативен  Peace

# 20
  • Мнения: 482
Страхотна темичка! Още няколко сайта за колективно пазаруване и от мен: http://www.slon.bg , http://pestia.com и http://www.imasdelka.com. Досега съм купувала ваучери от Задружно, Колектива, Грабо и Дийлс. Най-доволна съм от Грабо предвид това, че никога не е имало проблеми от каквото и да е естество с ваучерите, пращат кода и на тела - така отпада нуждата да се разпечатва ваучера, и ваучерите се появяват в профила веднага след като се разплатиш (поне при плащанията с карта е така). При Колектива малко ме дразни това, че дори да се разплатиш с карта ваучерите ги зареждат в профила до два дена след приключване на сделката и по някаква причина всеки път това зареждане при мен ставаше ама точно в края на двата дена и всеки път се чудя какво става. Освен това последния път имаше някакъв проблем с пресмятането на цените и отстъпките, което честно казано не ме засегна по никакъв начин финансово, но си беше технически проблем, от който се оплакаха и други хора на стената им във Фейсбук.

# 21
  • София
  • Мнения: 110
Присъединявам се и аз. От известно време следя офертите, много са интересни. В момента се чудя на предложението в kolektiva за постригването, дори си регистрирах картата в epay.

# 22
  • София
  • Мнения: 16 035
Присъединявам се и аз. От известно време следя офертите, много са интересни. В момента се чудя на предложението в kolektiva за постригването, дори си регистрирах картата в epay.

Ако се чудиш за подстригването в Арлет - това е реклама на новия салон на фирмата.
Ще подстригват 4 фризьорки, една от тях е  дъщеря ми, тя работи там вече 2 год., опитна е.
Има доста доволни от работата и.

# 23
  • Мнения: 9
Права си това е реклама< но само това.

# 24
  • София
  • Мнения: 813
Хайде и аз при вас, че интересни промоции пускат.
Лично не съм се престрашила още  Embarassed

# 25
  • София
  • Мнения: 110
Aisha, благодаря за инфото, но аз снощи се разсеях и пропуснах да си взема ваучер и съжалявам.
Преди време имах сделка за суши от грабо... много съм доволна, вчера си взех менюто. Организацията е перфектна, платих на каса на easy pay, получих ваучера, вчера сутринта заявих по телефона и когато отидох на място да си взема поръчката всичко беше готово.

# 26
  • Мнения: 3 638
len4ita благодаря за новите сайтове  Hug не бях попадала на тях скоро
явно все повече ще набират популярност, а колкото повече толкова по-добре за нас
само да се надяваме, че всички ще са лоялни  Simple Smile

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хайде и аз в кюпа на феновете за груповото пазаруване..... еееей, много съм зарибена значииииии.....  Peace
 
Купувала съм от Задружно, Колектива, Грабо и Слон.
Има такива страхотни попадения.... ще уредя всички за Коледа с ваучери.....  Hug - на кумците примерно вечеря в ресторант за двама, на мъжа ми - масаж, за мен - нещо разкрасяващо  Wink, на най-добрите ни приятели - проект за мебели за жилището им, а за децата вече купих ваучери за Смехурко.....
Аууууу, ама аз наистина съм много зарибена....  Stop

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 292


Ама не е честно , за София има много готини оферти , а другите пак сме прецакани  Confused

Искам и за Пловдив да има билети за кино и театър и изгодни екскурзии  Crossing Arms

# 29
  • София
  • Мнения: 307
. ще уредя всички за Коледа с ваучери..... 

добра идея  Wink

Общи условия

Активация на акаунт