как смятате да подсигурите старините си?

  • 9 523
  • 206
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Добре де, за какво ги гледате тез деца сега??!! Те пък ще ви гледат като остареете. Всичко се връща. Дори сменянето на памперси. Hug

# 31
  • Мнения: 5 370
Е, аз ако го гледам моя син, за да има мене кой да гледа...
Ми ако е задул по чужбина?

Едва ли той ще ни гледа...

# 32
  • Мнения: 15 619
Добре де, за какво ги гледате тез деца сега??!! Те пък ще ви гледат като остареете. Всичко се връща. Дори сменянето на памперси. Hug
....  като си подсигуриш апартаментите на шараните, ти поне ще имаш и пиче да те обгрижва...  ний ще му мислим, ако имаме акъл тогиз...

# 33
  • Мнения: 3 405
Всичко се връща. Дори сменянето на памперси. Hug

Аха, ще си ги носим в раница на работа  Laughing

Ще гледам да се пенсионирам в друга държава. Живот и здраве!

# 34
  • София
  • Мнения: 8 011
До сега имам 10 години официален стаж, иначе работя от 1996-та.
И си представям още 27 години каторжнически труд....
Търся по-готин робовладелец, да ме насочите към някой?
Обещавам, като стигна пределната пенсионна възраст, да си подсигурявам памперса и да не цапам работното място.

# 35
  • Мнения: 3 181
Считам, че няма да ми се наложи, защото законотворците ще се погрижат да не я доживея  и  прескоча тая летва.   Peace
Peace

# 36
  • Мнения: 516
Всъщност темата е много сериозна и ме вълнува от известно време. За съжаление нямам никакво отношение към парите  (което е лошо) и не мога да си отговоря на този въпрос.

# 37
  • Мнения: 537
Замисляли сме се да, надявам се фондовата борса да не се закрие съвсем дотогава. Дано и малката се омъжи в чужбина, че поне нея да не я мисля. И евентуално да сме в западен старчески дом.  Mr. Green Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 381

Тук всички се имат за млади, умни, остроумни и неостаряващи. Предполагам и затова този подигравателен тон.

Мисля за старините си и правя доп. спестявания. Ако не ги доживея ще ги дадат на децата, а ако ги - ще ми е по- леко.

# 39
  • Мнения: 2 158
С този безумен,стресиращ начин на живот
няма да оцеля до тази възраст,а и не искам.

# 40
  • Мнения: 2 867
Не мисля за старините изобщо, понеже съзнанието ми е достатъчно запълнено с проблеми от настоящето. Искам да мога да работя, а не да да разчитам на пенсия.

# 41
  • Мнения: 9 814
Искам да мога да работя, а не да да разчитам на пенсия.

И така до кога?

# 42
  • Мнения: 2 381
Не мисля за старините изобщо, понеже съзнанието ми е достатъчно запълнено с проблеми от настоящето. Искам да мога да работя, а не да да разчитам на пенсия.

това също, забравих. За съжаление.
Аризона в нашата сграда работи 80 годишна жена. Мъка. В офис е и въпреки това.
Бъдете здрави!

# 43
  • Мнения: 9 814
Niki1, мисля, ти спомена за това, че повечето гледат лековато на проблема.
Замисляш ли се защо е така?

# 44
  • Мнения: 521
Защото живеят ден за ден. За някои е въпрос на оцеляване, за други е майтап.
Старините (ако ги доживея) мисля да подсигуря с имоти. Рентиерството е добро занимание.

Общи условия

Активация на акаунт