Нова година - нова визия

  • 24 640
  • 421
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 1 273
Пък ако беше прочела само последния пост в темата, преди да пишеш, щеше да имаш отговора веднага Wink
Благодаря за съвета. Аз зададох въпрос и получих отговора, който ме интересува. На теб това по някакъв начин ти пречи или просто си умираш да напишеш нещо?

# 406
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Пък ако беше прочела само последния пост в темата, преди да пишеш, щеше да имаш отговора веднага Wink
Благодаря за съвета. Аз зададох въпрос и получих отговора, който ме интересува. На теб това по някакъв начин ти пречи или просто си умираш да напишеш нещо?

Не, Ида, не ми пречи, никак даже. Само отбелязвам, че въпросът ти е зададен дв пста преди твоя, да не говорим, че в темата поне още три пъти е обсъждан Wink Идеята е, че трябва И да се чете, преди да се пише Peace

# 407
  • Мнения: 6 443
Много ми харесва нововъведението с Последните теми.  Peace Много е идейно ! Браво!  Hug

# 408
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 553
Всъщност се върна стара опция, която доста ми липсваше на мен. Обаче защо един път като вляза ги има новите теми, един път ги няма  newsm78

# 409
  • Мнения: 6 443
Всъщност се върна стара опция, която доста ми липсваше на мен. Обаче защо един път като вляза ги има новите теми, един път ги няма  newsm78
О, старата беше още по-удобна.Там се виждаше всичко непрочетено.

И  при мен сега ги няма. Rolling Eyes

# 410
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
О, старата беше още по-удобна.Там се виждаше всичко непрочетено.

И  при мен сега ги няма. Rolling Eyes

 Общо-взето всичко старо и удобно в този форум го развалиха зорлем.Като търсачки, кредори, скролване и т.н и т.н.
 Да ме прощавате, но тази опция извести е доста глупава.Кликам на нея, излиза ми темата за която съм се записала, кликам на темата, извежда ме на първата й страница, аз трябва да кликна да отида на последната и в един момент си казвам - аман.
 Никога не съм правила "запис" в дадена тема, но сега поне ще спря да се дразня на стотиците такива записи.По-добре да си досаден и да действаш бързо, отколкото недразнещ, но бавно оправящ се.

# 411
  • Мнения: 4 586

 Да ме прощавате, но тази опция извести е доста глупава.Кликам на нея, излиза ми темата за която съм се записала, кликам на темата, извежда ме на първата й страница, аз трябва да кликна да отида на последната и в един момент си казвам - аман.
 Никога не съм правила "запис" в дадена тема, но сега поне ще спря да се дразня на стотиците такива записи.По-добре да си досаден и да действаш бързо, отколкото недразнещ, но бавно оправящ се.

Вместо да пишеше толкова, да бе прочела наполовина по-малко, нещеше да пишеш толкова.
Кой те кара да кликаш на темата, та после на края й? Кликай на ново.

# 412
  • Мнения: 6 443

 Да ме прощавате, но тази опция извести е доста глупава.Кликам на нея, излиза ми темата за която съм се записала, кликам на темата, извежда ме на първата й страница, аз трябва да кликна да отида на последната и в един момент си казвам - аман.
 Никога не съм правила "запис" в дадена тема, но сега поне ще спря да се дразня на стотиците такива записи.По-добре да си досаден и да действаш бързо, отколкото недразнещ, но бавно оправящ се.

Вместо да пишеше толкова, да бе прочела наполовина по-малко, нещеше да пишеш толкова.
Кой те кара да кликаш на темата, та после на края й? Кликай на ново.
Биляна говори за Извести-то.Там идват мейли и няма нова.Само линк към темата. Peace

# 413
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Кой те кара да кликаш на темата, та после на края й? Кликай на ново.

    LaughingВместо да вървиш в темите по мен като стара клюкарка за да се чудиш какво да се заядеш, вземи поработи малко над манталитета си....имаш огромна нужда Laughing, а и не сме деца.

    Грозното Пате , да разбрах за какво говориш.Просто споменах за това, че всичко което си беше класическо и удобно от първите години на форума, е вече в историята.

 

# 414
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Биляна, когато кликнеш на Известия, точно под Нови отговори на моите публикации и отиваш направо в темите за които си се абонирала за известяване и срещу заглавието на всяка една от тях има розов надпис Ново, кликаш върху него и те отвежда на първото непрочетено мнение. Така няма нужда да минаваш през мейла, за да стигнеш до темата за която си се абонирала. Аз даже съм изключила опцията за мейли, че ми идват в повече  Peace

# 415
  • Мнения: 4 586
Кой те кара да кликаш на темата, та после на края й? Кликай на ново.

    LaughingВместо да вървиш в темите по мен като стара клюкарка

  
Голямо самочувствие, голяма работа. Някой ходел по теб. Може, но не съм аз, за пръв път виждам профила ти. Като пише UK под аватара ти, та голям праз. /Без малко да кажа чеп, но админ ми пише ЛС после./

# 416
  • Мнения: 6 362
О, старата беше още по-удобна.Там се виждаше всичко непрочетено.

И  при мен сега ги няма. Rolling Eyes

 Общо-взето всичко старо и удобно в този форум го развалиха зорлем.Като търсачки, кредори, скролване и т.н и т.н.
 Да ме прощавате, но тази опция извести е доста глупава.Кликам на нея, излиза ми темата за която съм се записала, кликам на темата, извежда ме на първата й страница, аз трябва да кликна да отида на последната и в един момент си казвам - аман.


Не съм съгласна.
Търсачката е същата и даже има възможност лесно да се търси от всяка една страница - в тема, в подфорум, в статии, в потребители.
Разширеното търсене е абсолютно същото, както и преди.

Кредорът винаги е бил външна функция. Не е наша. Само е вграден тук. От кои браузери ще се поддържа и как ще работи никога не е зависело от нас.

За известията:
- линкът в известието по е-мейл си води до първия непрочетен отговор в темата (включително току-що направих тест и работи съвсем коректно)
- линкът Известия горе в потребителското поле пък води до списъка с всички теми, за които потребителят е абониран и когато в темите има нов, непрочетен отговор, до заглавието на темата има иконка , което като се кликне води до първия непрочетен отговор.

# 417
  • Мнения: 902
Как да махна теми от Нови отг. на моите публикации? И има ли възможност да се търси дума под 4 символа?

# 418
  • София
  • Мнения: 39 862
Как да махна теми от Нови отг. на моите публикации? И има ли възможност да се търси дума под 4 символа?
С "Маркирай прочетено". Но ако има нови отговори по темите, пак ще се появят.
За търсачката не знам.

# 419
  • Мнения: 6 362
Как да махна теми от Нови отг. на моите публикации?

При всеки нов отговор в тема, в която сте писали, темата ще се появява в Нови отговори на моите публикации.
Това не е абонамент, а функция, която следи всички теми, в които даден потребител е публикувал.

И има ли възможност да се търси дума под 4 символа?

Да, може да търсите дума под 4 символа.
По подразбиране, ако търсите бременн, търсачката ще изведе резултати за бременност, бременността, бременна, бременно и т.н.

Но ако искате да търсите точно и конкретно напр. само боб, то трябва да укажете на търсачката, че търсите точно този стринг, като заградите думата в кавички, т.е. трябва да търсите "боб".

Общи условия

Активация на акаунт