Нова година, нов късмет, ЯНУАРЧЕТА излизайте подред :) тема 24

  • 23 913
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
ВНИМАНИЕ!!! ВНИМАНИЕ!!!

Имаме чудесна щъркелова новина!

"Днес в 15:33 след 24 часа зор със системи и други екстри с няколко напъна по естествен път се роди Фернандо - 3250, 53 см. Аз имам 2 шева от леко разкъсване и съм на седмото небе от щастие! Вече се закърмихме и сега се гушкаме! Целувки на момичетата!" - bg_desi


Имам чувството, че ще припадна от кеф!  Mr. Green Heart Eyes  bouquet

# 61
  • Мнения: 493
Ееееееееееееее браво на Деси  Така се радвам за тях  Hug Hug Hug Hug Hug

Да и е жив и здрав малкия Фернандо   Hug

# 62
  • Мнения: 15
ВНИМАНИЕ!!! ВНИМАНИЕ!!!

Имаме чудесна щъркелова новина!

"Днес в 15:33 след 24 часа зор със системи и други екстри с няколко напъна по естествен път се роди Фернандо - 3250, 53 см. Аз имам 2 шева от леко разкъсване и съм на седмото небе от щастие! Вече се закърмихме и сега се гушкаме! Целувки на момичетата!" - bg_desi


Имам чувството, че ще припадна от кеф!  Mr. Green Heart Eyes  bouquet

Еха браво HugДа е жив и здрав, а на мама бързо възстановяване  Hug

# 63
  • Мнения: 1 687
и все пак не всички устискахме! Simple Smile
да е жив и здрав малкият фернандо на мама деси Simple Smile

# 64
  • Мнения: 68
 Grinning честито бебе на bg_desi, да е жив и здрав малкият Фернандо Simple Smile. Весело посрещане на новата година на всички ни и по едно здраво, на някои по две, пухкаво бебе през януари!!!  Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 1 911
Страхотна новина в края на годината  Hug Hug
Деси, да е жив и здрав Фернандо!

Joy Joy Joy Joy

Момичета, пожелавам ви една много щастлива година, изпълнена с безкрай прекрасни мигове с хората, които обичате! Пожелавам ви да имате време да се огледате и откриете красотата на света, който ни заобикаля!

За себе си мога да кажа, че през 2010 г. съдбата беше много благосклонна към мен и в личен и в професионален план. Не съм сигурна, че го заслужавам. Затова вместо да си обещая да отслабна, тази Нова Година си обещавам да стана един по-добър човек, за да оправдая щастието на което се наслаждавам!

Бъдете много щастливи!

# 66
  • Мнения: 493
Деси не е стискала щото няма шанс ББ да и е кръсник на бебето  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy

# 67
  • София
  • Мнения: 273
Честито на Деси  bouquetЗдрав и щастлив да расте Фернандо,а мама бързо да се възстанови Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 186
ВНИМАНИЕ!!! ВНИМАНИЕ!!!

Имаме чудесна щъркелова новина!

"Днес в 15:33 след 24 часа зор със системи и други екстри с няколко напъна по естествен път се роди Фернандо - 3250, 53 см. Аз имам 2 шева от леко разкъсване и съм на седмото небе от щастие! Вече се закърмихме и сега се гушкаме! Целувки на момичетата!" - bg_desi


Имам чувството, че ще припадна от кеф!  Mr. Green Heart Eyes  bouquet

Браво, страхотна  новина. Поздравления, Деси имаш най-хубавия подарък за Новата година.
Да те радва много малкият Фернандо!!!

# 69
  • София
  • Мнения: 598
bg_desi, прекрасна новина на изпроводяк на годината. Да ти е жив и здрав Фернандо!


Деси не е стискала щото няма шанс ББ да и е кръсник на бебето  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy

Хаха, верно е  Laughing Освен ако не й се натресе някой люксембургски Бойко.

Аз като нищо мога да посрещна НГ във форума, че решихме да не мърдаме никъде. Не че има признаци да раждам, ама за всеки случай.

Прекрасна Нова 2011-а с прекрасни здрави бебчета на всички и наздраве (по едно е позволено, нали така Hug)! newsm24

# 70
  • Мнения: 443
Бг_Деси честито ви бебче фернандо , нека расте жив и zдрав и много да ви радва   bouquet

Тонче честит рожден ден ,  пожелавам ти всичко най  хубаво , преди всико много zдраве.

Момичета весело и спокойно посреЩане на Новата година  Hug

# 71
  • Мнения: 11
Честито на bg_desi, да е жив и здрав малкия Фернандо bouquet

Весело посрещане на Новата година  Tada!  Наздраве  newsm24

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Деси не е стискала щото няма шанс ББ да и е кръсник на бебето  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy

 Joy  Joy  Joy

Честита радост на bg_desi! Пожелавам на малкия Фернандо здраве и щастливо детство!  Hug

# 73
  • Мнения: 12
ВНИМАНИЕ!!! ВНИМАНИЕ!!!

Имаме чудесна щъркелова новина!

"Днес в 15:33 след 24 часа зор със системи и други екстри с няколко напъна по естествен път се роди Фернандо - 3250, 53 см. Аз имам 2 шева от леко разкъсване и съм на седмото небе от щастие! Вече се закърмихме и сега се гушкаме! Целувки на момичетата!" - bg_desi


Имам чувството, че ще припадна от кеф!  Mr. Green Heart Eyes  bouquet
Честито бебче Фернандо на мама bg_desi   bouquet   bouquet.Пожелавам ви много да ви радва.Деси на теб бързо
 възстановяване.
Влязох само да проверя дали имаме изненадка и ето Party

# 74
  • Мнения: 539
Честито ти второ синче,bg_desi!

Много се радвам, че Фернандо е роден по естествен път! Бъдете щастливи, нека той и баткото ви радват много!

Аз също исках да ви съобщя чрез вестителка, даже бях си избрала Jorjianaaa, обаче нашият татко реши сам да се прояви. Е, оттам и допуснатите неточности (дали от стреса или от компенсаторните алкохолни пари  Mr. Green).
Бебенка се роди 51 сантиметра и цялото и име е СНЕЖАНА. Снежи е галеното име, което решихме да ползваме за нея, засега...
Контракциите ми започнаха късно следобяд на 20.12., но бързо се скъсиха, та озорих АГ-то и лекарката от Биохеленика. При прегледа се оказа, че почти нямам разкритие, Слава Богу, защото ни предстоеше секцио и не бе желателно бебето да е тръгнало по родилните пътища. Тъй като към 20-20.30 контракциите бяха вече на 3 минути, около 9.20 влязох в предродилно - тонове, проба-антибиотик, абокат - всички екстри...
После - към родилна зала, след като ми се накараха, че искам да видят дали не се е обърнала случайно...
Около 40 мин. зор да ми се сложи морфин спинално, после още около 40 мин. операция... Не беше приятно, но пък около 23.05 чух за втори път най-сладкия звук! После ми я донесоха - мъничка и сладка! Чудесна!
Сега се гушкаме у дома. Прекрасно е!
Момичета, не се лишавайте от удоволствието да имате второ дете, много е различно от първия път - много по-осъзнато, спокойно, щастливо...
След операцията ме закараха в централната реанимация на Майчин дом, защото реанимацията на родилното се оказа пълна. Там се запознах със Soffia и пренощувах будна. По някаква си тяхна грешка или решение ме преведоха в отделението още в 10.00 сутринта и когато към 14.00 успях да се надигна от леглото, внимателно се довлякох до неонатологията в другия край на коридора, където потърсих бебето си. Тя мрънкаше нещастно, защото й бяха подгънали ушенцето LaughingЕ, като го оправих, се успокои. В 16.00 вече се бяхме закърмили - на петнадесетия час след секциото! Много съм доволна, сега кърменето е по-лесно от първия път. Дори не се изцеждам, кърмата сама се регулира, обаче пак си ме боли...
И тук моя въпрос към Ivy:
Как да обезболя зърната, преди и след кърмене, както и има ли начин да не ме боли толкова при всяко закърмване, първите минута-две е твърде болезнено - не съм убедена дали болката идва от жлезите на Монтгомъри или от подутите вени на гърдите, но е ужасно! Има ли хитрост, която да обезболи началото на всяко кърмене?

Последна редакция: пт, 31 дек 2010, 22:21 от Az i ti

Общи условия

Активация на акаунт