Нова година, нов късмет, ЯНУАРЧЕТА излизайте подред :) тема 24

  • 23 907
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147

Да са им честити бебоците!  Hug  bouquet

Мен такъв мързел ме гони пак. От сутринта не мога да се накарам да сложа една леща да се вари.  ooooh!
А и трябва да изчистя и подредя вкъщи, защото ще имаме гости.  Tired Мързи меееее, мързииииииииии!  ooooh!

# 751
  • Мнения: 81
Честит голям мъж на Сакси. Да ви е жив и здрав. Аз ще се включа с инфо след ЖК следобяд.

# 752
  • София
  • Мнения: 250
Честито на saxophone! Да и е жив и здрав големия мъж и много да я радва!
Аз днес бях на тонове в болнцата. Док каза "чудесни тонове, другия вторник пак". И така. Мислех че ще ме прегледа за разкритие ама ц.
За килограмите дотук съм +14, и първия път и сега през деветия не качвам почти нищо.

# 753
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Здравей те на линия съм,няма да се ражда днес.Води имам Титаник да потопя,плацента идеална,грам разкритие ,а шийката ми е като на бременна в осмия месец. Rolling Eyes

Попазарих се малко с док,но той иска да ме следи ежедневно и утре на обед ме иска с чантичката в болницата.
За цикъла на 30 дена с овулация на 16 ден-измерена с тест за овулация

saxophone да ти е жив и здрав малкия,голям мъж!!!

# 754
  • Мнения: 123
kiki_ честитo розово пъшкулче Александра!!!
Feicheto честита ви принцеса Валерия!!!
 

ЧЕСТИТ ГОЛЯМ МЪЖ ИВАН на мама saxophone!

Моите килца ще дойдат + 20 като гледам, но това само ще ме амбицира после да стана красива мама. Важното е бебчо да е добре. Нашия Батко се роди 4300 и го познаха до грам, това бебе незнам калко е и още няма предположение колко ще се роди , но мен ме питат близнаци ли чакам като ми гледат корема... Crazy Crazy Crazy

За Киселините Нощни на мен специално ми помага единствено гореща вода сутрин , две чаши гореща вода и цял ден си ок.

# 755
  • Мнения: 32
~Честити бебчета на мамите.



Емили, Люба и аз съм като вас. Тук таме контракцийки, но не се засилват. А пулса е ускорен поради контракциите.Ще чакаме, .. мъжа ми вика: ти май напролет ще раждаш.

Калифорния, и аз не съм качила нищо от средата на 8ми месец. Ям много, но всичко е до структура. Не се притеснявай за бебето. Няма да е малко. 200-300 грама отгоре отдолу, нищо не е. Важното е да е развито.

И аз имах обрив, за 3 дена ми мина. Червени ,малки пъпчици по корема, ужасно сърбяха. Ако някой иска да ми пише на лични, ше му кажа с какво се мазах, че да не правя реклама тук. Стрии не са ми излезли досега, а с нищо не съм се мазала. Дано не излязат де.

# 756

Общи условия

Активация на акаунт