Съвестта и изневярата

  • 23 351
  • 325
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 750
Не знам,но мисля ,че си е факт, че по-хубавките мъже и жени имат по-големи "шансове" да изневерят, защото предизвикват по-голям интерес от по-грозноватите. Подложени са на повече задиряния, повече са ухажвани и т.н. Като в никакъв случай не казвам ,че ще го направят. Зависи си от човека, но "рискът" е по-голям.
Моля??? Категорично опровергавам тази теория.  Точно обратното е при мен. От както съм станала на 15 години, постоянно някой се натиска да влезе в леглото ми Tired. Толкова ми е писнало от това да ми се свалят мъжете, че са ми станали абсолютно безинтересни много отдавна. Или по друг начин да го обясна. С метафора (май се казваше Blush). Представи си, че всеки ден имаш една маса отрупана с най-разнообразна храна - ти ядеш, винаги си пренаситена и никога не оставаш гладна, защото всеки ден имаш такова изобилие от храна. Схващаш ли Wink Те не ме оставят да огладнея... да поискам. Как да ходя да изневерявам на някой или да се чукам заради самият секс - невъзможно е, неинтересно ми е... ненужно ми е. Peace

Не разбрах...ти си от грозните или...? newsm78

# 106
  • София
  • Мнения: 3 408
Ами вярно е, разбира се.
За да получиш оферта за секс, или съответно да прегърнат с въодушевлене твоята такава, много ясно, че трябва да не сте роднини с чудовището от Лох Нес.

Само при мен ли нещо му става на сайта?

# 107
  • Мнения: 2 457
Не разбрах...ти си от грозните или...? newsm78
Спри да се изрусяваш и може да се сетиш Laughing

# 108
  • Мнения: X
Аааа, зависи от предпочитанията . Като си помисля, че има мъже, които правят секс с кучета, котки и с всемъзможна фауна, що да не правят секс и с чудовището Неси. Laughing   

# 109
  • Мнения: 2 457
Аааа, зависи от предпочитанията . Като си помисля, че има мъже, които правят секс с кучета, котки и с всемъзможна фауна, що да не правят секс и с чудовището Неси. Laughing   
Еее, излизате от нормата Joy.
П.П. Променили са визията подредбата на сайта. Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 3 408
Тц, предпочитанията са едни и същи, но възможностите са различни.
Защото, съгласи се, че е пълно в мъже, с които и Неси няма да участва.

Ка да ти го обясня, ако един мъж е в ловен период, при всички случаи ще пожелае да отстреля някоя Златка, пред затлъстялата лелка в плод-зеленчука.
Обаче ако ловецът е оператор на биологична еденица в околностите на Сусурлево, нали разбираш, че възможностите да отстреля Златка се равняват на нула.
И, не, че не го отнасят много често билогичните еденици, но все пак не могат да поддат оплакване за сексуален трмоз на работното място, иначе содомията е подсъдима.

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 23:43 от Azzy

# 111
  • Мнения: 750
Не разбрах...ти си от грозните или...? newsm78
Спри да се изрусяваш и може да се сетиш Laughing
Чистокръвна брюнетка съм душко Wink
И...сетих се! LaughingЗнам от кои си Mr. Green

# 112
  • Мнения: X
Тц, предпочитанията са едни и същи, но възможностите са различни.
Защото, съгласи се, че е пълно в мъже, с които и Неси няма да участва.



А, това е друго. Разбира се, че има мъже, с които нито Неси, нито баба Яга ще се съгласи да участва  LaughingВъпреки, че не знам Неси от какъв пол е newsm78


Дааа, видяхме промяната в сайта, сега остава само и да се ориентираме. Simple Smile

# 113
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Аз съм дърта консерва. Пред мен този  проблем не стои. Когато  бях млада консерва, пак не стоеше, щото  съм моногамна  до  мозъка  на костите си- до  степен, в която  нито  един чужд мъж не може  да ме накара  да   го възжелая Simple Smile За мен  е чужд и точка. За последно  се влюбих преди десет години. Невъзможна любов. Докато ме тресеше  тя, се запознах  с мъжа ми. В него  не се влюбих, обаче  откакто  се  събрахме, нямам очи  за друг. Не щото милото е перфектно, далеч не. Просто   сексът  за мен е  нещо   толкова досадно, че  не  си  струва  цялото  хабене  на енергия покрай влюбването  заради едното клатене.
Мъже.Абсолютно еднакви  са ми. Не ме вълнуват. Ама изобщо. Може  подсъзнателно  да съм  обратна, ама  да не съм го разбрала още hahaha

# 114
  • Мнения: X
Аз съм дърта консерва. Пред мен този  проблем не стои. Когато  бях млада консерва, пак не стоеше, щото  съм моногамна  до  мозъка  на костите си- до  степен, в която  нито  един чужд мъж не може  да ме накара  да   го възжелая Simple Smile За мен  е чужд и точка. За последно  се влюбих преди десет години. Невъзможна любов. Докато ме тресеше  тя, се запознах  с мъжа ми. В него  не се влюбих, обаче  откакто  се  събрахме, нямам очи  за друг. Не щото милото е перфектно, далеч не. Просто   сексът  за мен е  нещо   толкова досадно, че  не  си  струва  цялото  хабене  на енергия покрай влюбването  заради едното клатене.
Мъже.Абсолютно еднакви  са ми. Не ме вълнуват. Ама изобщо. Може  подсъзнателно  да съм  обратна, ама  да не съм го разбрала още hahaha


Благородно ти завиждам.Честно! Искам да съм обратна, не...искам направо да съм асексуална. Боже, колко проблеми ще си спестя и колко спокойно ще живея.

# 115
  • София
  • Мнения: 3 408
Айде, бе, като започнете и вие с тези лозунги, ако Абрамович ви се увърти, да не би да го върнете, случайно? Simple Smile
Никога не казвай никога.
Животът е непредвидим.

# 116
  • Мнения: 4 569
Изневерявах на бившия,защото чувствата ми към него бяха безвъзвратно умрели.

На сегашния още не съм.За 4-5см повече или по-малко не си заслужава да се тормозя с мисли как да се крия,да внимавам и т.н.Просто ме мързи.

# 117
  • Мнения: X
Айде, бе, като започнете и вие с тези лозунги, ако Абрамович ви се увърти, да не би да го върнете, случайно? Simple Smile
Никога не казвай никога.
Животът е непредвидим.



Аз лично няма да го върна, нито него, нито Бил Гейтс, но само при условие, че се оженят за мен. Хич няма и да спя с тях, не ме привличат като мъже, да ходят, при която искат, само паричките да са при мен.

# 118
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Айде, бе, като започнете и вие с тези лозунги, ако Абрамович ви се увърти, да не би да го върнете, случайно? Simple Smile
Никога не казвай никога.
Животът е непредвидим.


А-а-а, не казвам "никога", ако мен имаш предвид Laughing Казвам как стоят  нещата   към момента при мен. Знам ли след  пет- шест години примерно  дали  няма  да ме тресне  някой хормон  и да  ме хване промискуитетът hahaha

# 119
  • Мнения: 2 457
Айде, бе, като започнете и вие с тези лозунги, ако Абрамович ви се увърти, да не би да го върнете, случайно? Simple Smile
Joy Ох, ти пък с тоя Абрамович, запомнила съм те Joy Hug

Общи условия

Активация на акаунт