Съвестта и изневярата

  • 23 420
  • 325
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 174
Моля ти се, ако си в брак без секс дори мъжът ти ще те извини, камо ли Красимира.

За съвсем друго нещо говорим. Свалката, така да го кажем по детински е просто една емоция, която придава цвят на живота. Няма как да се лиша от нея, защото съм щастливо омъжена и с достатъчно за мен секс. Изживяването на емоции ни прави живи и придава цвят и вкус на живота - за мен е все едно дали ще ме развълнува дълбоко филм, концерт, флирт с някой мъж. Необходимо ми е просто, за да съм усмихната,  да знам че мога да се харесвам и да харесвам, да изпитвам някакъв вид страст, независимо каква. Дали ще бъде реализирана и в секс - това е второстепенно и зависи доколко крие рискове.
  И винаги е било така. Отношенията ми с другия пол, който е толкова чудесен, винаги са били такива, а не търсене и намиране на партньор, след който всичко в мен към другите мъже да умре.

Хм, това подчертаното понеже може да се отнася за мен, се чувствам длъжна да отговоря  Wink
Това, че не възприемам мъжете като сексуални обекти, не значи че ВСИЧКО друго към тях е умряло, както ти се изразяваш.
Имам 1 приятелка жена, и 7-8 приятели мъже, много ми е приятно да си говоря с мъж, да общуваме, да споделяме, но при идеята да си легна с някой от тях, ме напушва смях  Laughing
И не че не са привлекателни някои, но просто са ми приятели. Непознати мъже често идват в офиса, клиенти, говорим, опознаваме се, някои са доста приятни мъже, събеседници и т.н. а с някои сме в много добри приятелски отношения, ти май наистина леко ги оплиташ нещата, можеш ли да общуваш с мъж, без непременно да флиртуваш  Thinking

# 256
  • Мнения: 21 756
Мога, ама ми е трудно Joy

# 257
  • София
  • Мнения: 1 666
...можеш ли да общуваш с мъж, без непременно да флиртуваш  Thinking

Мога, но не искам  Laughing

# 258
  • Мнения: 1 174
"Чисто физически", другият мъж е изцяло и съвършено различен  Laughing То няма много общо дали с твоят сте добре в секса...
Абсолютно !  Peace  Laughing

Аз не бих си купила нов телефон, само щото е различен от моя, нали ми е добре с моя си.
Малко глупаво сравнение, но пък дава представа как ги виждам нещата.
Мъжа е различен да, но преживяването е същото или айде подобно. Но за мен не е нищо изкушаващо да правя секс с друг мъж, само защото партньора е различен  Laughing
По ми е интересно да опитам нещо различно с настоящия партньор  Wink

Ирис04, на мен хич не ми е трудно  Wink
Флип, не винаги е удачно, напротив, понякога би могла много да се изложиш с такова поведение.

# 259
  • София
  • Мнения: 1 666
Флип, не винаги е удачно, напротив, понякога би могла много да се изложиш с такова поведение.

Роси, включи си чувството за хумор - понякога може много да се изложиш, взимайки нещата твърде сериозно.

# 260
  • Мнения: 21 756
Да бе. Флип е умница и със сигурност знае как да флиртува, така че да не изложи нито себе си, нито никого. Това си е въпрос на характер. Аз съм флиртаджийка, мъжете ме интересуват страшно много и все още, макар че, смятам че намерих според мен най-подходящия. Колкото до физическото осъществяване и аз не намирам чак такава голяма разлика, не ми е задължително това в онова и със сигурност ще се откажа, ако трябва на прибежки да ида в някакъв мотел. Достатъчна ми е само потенциалната възможност да е декларирана, така да се каже.

# 261
  • Мнения: 920
хахах, флирта е много приятно и свежо изживяване, наистина може да те зареди.
 Аз не мога да си заповядвам на емоциите, случва ми се да видя симпатичен мъж, който да ме развълнува приятно, и недоумявам защо трябва да си наложа възбрана на чувството, бееее химията си е химия, не мога да я контролирам. Камо ли да си налагам, ей така, заради някакъв имагинерен морал.

# 262
  • Мнения: 36 192
Достатъчна ми е само потенциалната възможност да е декларирана, така да се каже.


Ирис, благодаря! Това се опитвах да кажа, когато Немо мина от 'уважаема' на 'мацко', но не си подредих думите добре и излязох едва ли не някаква, която се чуди само с кого да си легне  Grinning

# 263
  • Мнения: 920
Да бе. Флип е умница и със сигурност знае как да флиртува, така че да не изложи нито себе си, нито никого. Това си е въпрос на характер. Аз съм флиртаджийка, мъжете ме интересуват страшно много и все още, макар че, смятам че намерих според мен най-подходящия. Колкото до физическото осъществяване и аз не намирам чак такава голяма разлика, не ми е задължително това в онова и със сигурност ще се откажа, ако трябва на прибежки да ида в някакъв мотел. Достатъчна ми е само потенциалната възможност да е декларирана, така да се каже.
О даа, и на мен това ми е достатъчно. После ми става безинтересно Laughing Едно и също физиологично естество имат мъжките атрибути, няма с кво да ме заинтригуват Mr. Green

# 264
  • Мнения: 7 947
Умница е, но зависи. Постоянно флиртуващите жени наистина остават трайно впечатление, колкото и оборотни да си мислят, че са...

# 265
  • Мнения: 920
Умница е, но зависи. Постоянно флиртуващите жени наистина остават трайно впечатление, колкото и оборотни да си мислят, че са...
Аз не мисля, че постоянно флиртува, ама тя ще си каже, не съм и адвокат, според мен се пошегува.
 Аз не познавам жена, която да има толкова сила, за да флиртува с вся и всьо, то си е уморително бе Crazy Mr. Green

# 266
  • Мнения: 36 192
'оборотна' звучи гадно  Crazy

# 267
  • Мнения: 1 174
Велико, абе не разбираш ти сега, вкючи си чувството за хумор, моля...

Дементиа, Ирис, а от гледна точка на мъжете знаете ли как изглеждат нещата - на това му викат "курвенски номера", правиш му мили очички, обаче като видиш, че е навит, губиш интерес, пък той леко объркан... щот не знае кво става

# 268
  • Мнения: 7 947
Умница е, но зависи. Постоянно флиртуващите жени наистина остават трайно впечатление, колкото и оборотни да си мислят, че са...
Аз не мисля, че постоянно флиртува, ама тя ще си каже, не съм и адвокат, според мен се пошегува.
 Аз не познавам жена, която да има толкова сила, за да флиртува с вся и всьо, то си е уморително бе Crazy Mr. Green
Бррррррррр, има, как да няма  Laughing
Буба - разбира се, че е гадно. Както е и гадно жена нон стоп да се сваля с всеки срещнат...

Роси - молим те, душо - ВИЛИКО - идва от първите букви на имената ми, а не от моята великост  Joy

# 269
  • София
  • Мнения: 1 666
viliko, а ти откъде заключи, че флиртувам постоянно?

Роси, пошегувах се, защото си цитирала пост на Ирис, който е прекрасен и дава много точно обяснение защо една жена може да флиртува с други мъже, дори ако с постоянната й връзка всичко е наред. И явно не си го разбрала, щом питаш "Добре де, ама не може ли да не флиртувате..." То е ясно, че може. Но защо въпреки това една жена иска да флиртува, Ирис е обяснила много добре, аз не мисля да я повтарям и затова ще цитирам пак  Grinning



За съвсем друго нещо говорим. Свалката, така да го кажем по детински е просто една емоция, която придава цвят на живота. Няма как да се лиша от нея, защото съм щастливо омъжена и с достатъчно за мен секс. Изживяването на емоции ни прави живи и придава цвят и вкус на живота - за мен е все едно дали ще ме развълнува дълбоко филм, концерт, флирт с някой мъж. Необходимо ми е просто, за да съм усмихната,  да знам че мога да се харесвам и да харесвам, да изпитвам някакъв вид страст, независимо каква. Дали ще бъде реализирана и в секс - това е второстепенно и зависи доколко крие рискове.
 

Какво неясно има тук? Идеално е написано, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт