Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Честито на Агентката - цицоман  Laughing  bouquet

# 706
  • Мнения: 205
Хахаха това с цицомана ми хареса  hahaha Joy Да е все така в живота

# 707
  • Мнения: 32
Честито на Агентката.
Аз вече имам кърма ли е ,коластра ли е. Важното ,че тече.

Бубе и Пепинка, дано да е бързичко.

Моето раждане го предизвикаха. Но не съжалявам. Няма нищо страшно, ако на някой му предстои предизвикване.

# 708
  • Мнения: 2 590
Честито на Агентката, да им  в жив и здрав цицомана.
Ноеми, защо такава цензура налагаш?Много разбуди любопитството ми  Mr. Green

# 709
  • София
  • Мнения: 116
"Бебо е 3650, дължина неизвестна, без име все още и сериозно гласовит и дългопръст. Закачи се на цица като истински цицоман... "

Честитооо  Hug Да й е жив и здрав   bouquet

# 710
  • Мнения: 32
Агентке, честит син! Да е жив и здрав, много да ви слуша и радва!

Браво на детето, като истински мъж знае накъде да се ориентира, дано и по-нататък е така!

# 711
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Честито цицоманче на Агентката! Да им е жив и здрав!   bouquet Hug

# 712
  • Мнения: 9
Честито на Агентката Hug

Аз да се похваля днес бях на изпит,беше кошмарно,но го вземах и се отдадох на заслужен релакс!Сега вече ще имам повечко време да следя какво става из форума,че последните и най-интересни и интензивни теми ги поизтърквах.Нека бебка да изчака още мъничко и утре да мине и после започва голямото чакане!!!

# 713
  • някъде
  • Мнения: 979
Агентката честито мила!Да ти е жив и здрав  bouquet

# 714
  • Мнения: 2
Честито на Агентката, да им  в жив и здрав бебока

# 715
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Бианка, радвам се, че е минал изпита!  Hug

Новата тема ще я пусна утре. Сега планувам да си лягам. Лека нощ, момичета!  Hug

# 716
  • Мнения: 186
Мацкиии, новина от Агентката!
Цитат:
"Бебо е 3650, дължина неизвестна, без име все още и сериозно гласовит и дългопръст. Закачи се на цица като истински цицоман... "


има и още, ма налагам малко цензурка  Wink




Честито на Агентката!!!
[/b]

Бубето, хайде чакаме те тази нощ с бебешка новина.  Hug

Аз утре съм на преглед в болницата и се надявам да остана, моята докторка е утре цял ден на работа в болницата и ще съм по спокойна ако раждам при нея.

# 717
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Бубе, как са контракциите, мислиш ли да тръгваш вече към ТК?
Натискам си парцалите още вкъщи....не знам обаче още колко ще издържа. Контракциите станаха доста болезнени вече,ама са ту на 2 ,ту на 3, ту на 5 мин и ми се иска първо да се регулират! Не знам дали ще мога да ги изчакам обаче... Май започнах да усещам и разкритието  Shocked Shocked

# 718
  • София
  • Мнения: 550
Честити бебоци на Елч, Антоанета, Имам си една мечта и Агентката! Да са ви живи и здрави!

Бубе, стискам палци да се похвалиш скоро!

Аз така се надявах да имам някакво разкритие днес, но уви - никакво. За сметка на това шийката се е скъсила много, омекнала е и се е центрирала (останал е около половин см от нея). Това значи ли, че някак неусетно ми е паднала тапата? Главичката на бебка се била разположила идеално и според докторката едва ли ще имаме някакви затруднения по време на раждането (дано  Praynig) Сега само чакаме контракции и да се получи разкритие. В тази връзка искам да питам Ноеми нещо. Нали при теб бяха установили 5 см разкритие като отиде на преглед? Имаше ли някакви индикации - болки, контракции (макар и безболезнени?) преди това?

# 719
  • София
  • Мнения: 561
Честити бебчета на новите мамита!!! Да са ви живи и здравички и много да ги слушкате  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бубе Hug точно щях да питам дали разкритието се усеща, защото и аз имах някакви подобни колебания тази вечер??? Пожелавам ти успех и сили!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт