Отговори
# 735
  • Мнения: 11
Здравейте, първо да поздравя всички нови мами и техните бебоци, да сте живички и здравички  Hug
Бубе успех мила, дано всичко мине като по вода  Praynig
Бенджи ние бяхме измислили име и за двата пола Simple Smile, нямам много розови дрешки, няколко бодита, и две комплектчета.

Да ви се похваля вече сме си вкъщи с малкия Марти. Нямам много време да пиша сега...ще кача по-късно някоя и друга снимчица в албума.

# 736
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ И ТЕХНИТЕ МАЛКИ СЪКРОВИЩА! Да са много здрави и щастливи деца ,да ви носят само радост.Честито момичета и бързо възстановяване.  newsm51 smile3525 newsm51
БУБЕ ще те мислим тая нощ,късмет мила,след тия мъки дано бързо и леко мине раждането.  newsm17
Лека вечер момичета,нека родилите успеят да се наспят(макар да важи и за тези които сме все още 2§1)а на очакващите като мен,положителни мисли и ако някой сладур реши да се срещне с белия свят сега, да бъде по най-безболезнения начин за мама и него.   newsm17  newsm51

# 737
  • някъде
  • Мнения: 979
Стискаме всички палци Бубе!Ох,направо настръхнах,като знам какво вълнение като усетиш,че вече идва момента...Аз се бях раздрусала направо

# 738
  • София
  • Мнения: 598
Ейджънт, честит ти юнак! Да е духовит и талантлив като майка си:)

Бубе, стискам палци baby_neutral

# 739
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Ох, много бебенца, Grinning!

Да са ви живи и здрави, рожбите на всички нови мами! Да растат жизнерадостни, послушни и късметлии!  Hug

# 740
  • Мнения: 443
Към Жоржиана   а и към  мамите които не са полzвали сутиен zа кърмачки. Аz нося такъв вече  втори месец ,купих си няколко.СтраШно ми са  удобни .Бебе и кърма нямам оЩе ,но  нали  ми потече коластра и сега си слагам   подложки zа кърма вътре.Отделно  чаШката на самият сутиен се откача и zакача под преzрамката отпред като проzорче по време на кърмене ,така че едната  гърда винаги може да бъде zатворена докато другата кърми.
Мисля ,че това е  най доброто реШение да не се улива и да ни е комфортно в самият сутиен преz периода на кърмене .Мамите които са полzвали  да кажат  и те  .
http://www.neckermann.at/product/243453580/BLACKSPADE_MATERNITY_ … che&ls=search

# 741
  • Мнения: 4
Бубе имаш стиснати палчета и от мен. Дано мине бързо и не много болезнено  Praynig
Честито на мамите от днес. Да са им живи и здрави бебоците. А майките бързо да се възстановяват.
От Стара Загора май само аз останах неродила. Очертава се да преносвам, а толкова много искам да родя преди термин. Днес бях на преглед и ме зарадваха, че имам цял 1 см разкритие.  Blush Да се смея ли или да плача  newsm78
Лека и спокойна нощ на родили и неродили

# 742

Общи условия

Активация на акаунт