Отговори
# 720
  • някъде
  • Мнения: 979
Бубе,и при двете ми раждания контракциите ми не бяха строго фиксирани на 2 или 3 минути,а се меняха като интервал.
Аз първия път отидох в болницата с 1см разкритие и направих грешката да остана.Сега бях решила да отида на преглед,че много ме болеше и ако съм с малко разкритие да се прибера у нас.Защо не направиш така и ти?

# 721
  • Мнения: 59
Мацкиии, новина от Агентката!
Цитат:
"Бебо е 3650, дължина неизвестна, без име все още и сериозно гласовит и дългопръст. Закачи се на цица като истински цицоман... "


има и още, ма налагам малко цензурка  Wink



йей!:) честит малък голям мъж, Агентчик!! ехх, че е хубаво да те посрещне мама в такова състояние на духа, прегръдка!

# 722
  • Мнения: 59
Бубе, как са контракциите, мислиш ли да тръгваш вече към ТК?
Натискам си парцалите още вкъщи....не знам обаче още колко ще издържа. Контракциите станаха доста болезнени вече,ама са ту на 2 ,ту на 3, ту на 5 мин и ми се иска първо да се регулират! Не знам дали ще мога да ги изчакам обаче... Май започнах да усещам и разкритието  Shocked Shocked

направо ти се чудя какво чакаш още:)

# 723
  • Сливен
  • Мнения: 145
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВОРОДЕНИ БЕБЧЕТА! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Аз днес бях на ЖК! Нищо ново Simple Smile Всичко е ок за сега Simple Smile Готвим се за бебо, пазаруваме...

# 724
  • Мнения: 539
Бубе, как са контракциите, мислиш ли да тръгваш вече към ТК?
Натискам си парцалите още вкъщи....не знам обаче още колко ще издържа. Контракциите станаха доста болезнени вече,ама са ту на 2 ,ту на 3, ту на 5 мин и ми се иска първо да се регулират! Не знам дали ще мога да ги изчакам обаче... Май започнах да усещам и разкритието  Shocked Shocked

направо ти се чудя какво чакаш още:)

Не чакай, момиче, нещата може да се развият неочаквано! Виж идеята на zhekova, аз я подкрепям с две ръце!

Agent Provocateur, честит ти мъжага! Бъдете наистина щастливи! На каката - много весели мигове с братчето!

# 725
  • Мнения: 6 443
Агентке, честито ти синче!
С нетърпение очакваме снимки!  Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 6
айде успях да се вмъкна да пиша между две хранения / сменяния на памперси / гушкания за преодоляване на колики.

Изпуснала съм страхотен бебевалеж. Честито на всички нови мами, желая здрави и щасливи бебчета Simple Smile

Агентката, както обикновенно много свежарско съобщение Simple Smile Раведри ме  Joy

Аз продължавам да се боря с 2те К-та на моя живот - кърмене и колики. Хубавото е, че кърмата ми бавно но сигурно почва да се увеличава. Дано продълшавам в същия дух и съвсем да регулирам храненията. За коликите също имам часичен успех - след като къщата заприлича на алхимична лаборатория със сто вида шишенца с капки против колики - май накрая намерих комбинация от капки и гушкане която нормализира ситуацията. Когато е много зле положението нощем оставям бебан да спи при мен някой друг час (нещо, което не исках да практикувам), но поне с таткото успяваме да спим.

kakche ти беше споменала, че си близо до Заимов. Коя ти е педиатърката? Да не е от 17-та поликлиника? (нещо като четох за педиатъра ти и ми прозвуча много познато)

бубе, като четох твоите преживявания тия дни и направо нямам думи. Дано имаш сили и всичко от тук нататък мине по ноти. Вече си на финалната права, стискам ти палци.

айде, пак стана дълго...

# 727
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Само да ви кажа,че тръгвам...болките станаха прекалено силни за да чакам още! Целувам всички ви и ви благодаря безкрайно много за подкрепата която ми указахте в тези месеци. Надявам се следващия път когато пиша тук да сме 1+1

# 728
  • Мнения: 6
Само да ви кажа,че тръгвам...болките станаха прекалено силни за да чакам още! Целувам всички ви и ви благодаря безкрайно много за подкрепата която ми указахте в тези месеци. Надявам се следващия път когато пиша тук да сме 1+1

хайде, късмет и чакаме хубави новини Simple Smile

# 729
  • Бостън
  • Мнения: 13 611
Go. Bube. gooooooooooooooo!   Hug Hug Hug

Целувки на всички нови бебешори - набори  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ноеми, девойки - благодаря ви  Hug Hug Hug

След малко - пак Wink

# 730
  • Мнения: 539
Go. Bube. gooooooooooooooo!   Hug Hug Hug

Целувки на всички нови бебешори - набори  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ноеми, девойки - благодаря ви  Hug Hug Hug

След малко - пак Wink
Shocked #Crazy Shocked #Crazy


# 731
  • Мнения: 186
Само да ви кажа,че тръгвам...болките станаха прекалено силни за да чакам още! Целувам всички ви и ви благодаря безкрайно много за подкрепата която ми указахте в тези месеци. Надявам се следващия път когато пиша тук да сме 1+1

Хайде Бубе, с теб сме!   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed newsm10

# 732
  • Мнения: 9
Хайде Бубе всички стискаме палци и ти пожелаваме всичко най-хубаво,дано мине лесно и бързо newsm51

# 733
  • София
  • Мнения: 116
Само да ви кажа,че тръгвам...болките станаха прекалено силни за да чакам още! Целувам всички ви и ви благодаря безкрайно много за подкрепата която ми указахте в тези месеци. Надявам се следващия път когато пиша тук да сме 1+1

 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 734
  • София
  • Мнения: 561
Само да ви кажа,че тръгвам...болките станаха прекалено силни за да чакам още! Целувам всички ви и ви благодаря безкрайно много за подкрепата която ми указахте в тези месеци. Надявам се следващия път когато пиша тук да сме 1+1
Хайде миличко Бубенце  Heart Eyes всички те мислим! Кураж и много сили!!! Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт