Новата година отмина а МАЙчето подритва ли, подритва - 11 тема

  • 21 680
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 817
За количките - сега в интернет разглеждах пак и попаднах на една ABC Design Pramy Luxe. Изглежда ми много добре, почти идеална дето се казва, но никъде по магазините, като разглеждах, не я видях. ABC Design имат някакъв представителен магазин в кв. Иван Вазов, на ул. Янко Забунов, ама дали ще я имат в наличност в момента?  newsm78 Силно се надявам, защото днес мисля да отскоча до там. Само дето тази количка няма никакви по-свежи цветове - все едни тъмни - ама карай - това да й е проблемът.  Laughing

Ох, напоследък само колички са ми в главата... Май почвам да се побърквам вече...  Laughing

# 46
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ох, и аз така. С тези колички - ужас! Колички, колички, но за сега само разглеждам. Един ден преди да родя ще идем с таткото да обиколим и да харесаме. За сега само се ровя в интернет. Спряла съм се на Bertoni Plazma. Някакви отзиви?
http://vbox7.com/play:6f5ff183
Ама дали летния кош става на зимен  newsm78 До работа има такъв магазин, после ще ида да разбера  Laughing
Иначе ние ще си харесаме кошарата и количката предварително (да де, тя кошарата е решена). Когато съм в болницата ще вземем леглото, а по-нататък и количката. След като вече е избрана няма да е голяма философия да идем до магазина и да я купим  Grinning
Iskrone, на мен майка ще ми помага. Живее на близо, така че сигурно почти по цял ден ще е вкъщи в началото. Сигурно няма да имам много сили и време за готвене, прахосмукачки и подобни  Crazy Ще видим пак как ще съм ден  Grinning
Пак да попитам - това, че съм хремава и понастинала дали пречи на изследванията кръв и урина?  newsm78 Чудя се дали да си ги правя сега или да чакам да оздравея. Това ми напомни, да ида да си взема чай  Whistling

# 47
  • на североизток
  • Мнения: 285
Добро утро!
Едно ми е заспало... А беба вече се събуди и беснее.
Нелка, не мисля, че има проблем да дадеш сега кръв и урина. Предполагам, че щом си хремава левкоцитите ти ще излязат завишени, но това е нормално явление при бременност.
За помощта - не очаквам някой да ми помага. Първият път идва майка ми и постоя 10 дена, втория път просто дойде и видя, че се справяме сами. Сега дори не смятам да я викам /ако всичко е наред разбира се/. При нас двете баби живеят отделно от нас и то в други градове/ но на нас ни е добре така/.

# 48
  • Мнения: 3 459
Добро утро Simple Smile
Днес ми е някво супер заспало, само на сън ме носи  Rolling Eyes
Това може да е и заради Хб, докато бях в болницата падна на 100 и лекарите ми казаха имаш лека анемия. Сега си пия Легофера белким даде резултат по-бързо.
За количките - ние окончателно се спряхме на Хикс Лендър XA, преди това гледахме и Джордани Етос ама някак тясна ми се стори тя, не ми е много по сърце като че ли.

# 49
  • Мнения: 5 591
Добро утро!

Джей ,радвам се,че си добре. Hug

При мен положението е същото.УНГ специалиста ми каза,че проблема ми идва от алергията и не ми изписа лекарства.Препоръча ми само да си пръскам по -често Куикс .Явно ще си карам така до края.Не мога да дишам през носа....но ще лекувам алергията след раждането.
Моят хемоглобин е 113,мисля,че е добре...





# 50
  • Мнения: 7
добро утро и от нас заедно  с мацата

запис и от мен

Благодарско Хера за новата тема  Hug

# 51
  • Мнения: 5
Добро утро, май'чета Simple Smile
зу, и аз съм много ранобудна днес и при мен е защото на обяд сме на консултация и вече нямааам търпение  baby_neutral Не сме си виждали принцесата от 20 дни и вече много ни липсва малката й муцунка
Джей, и ние сме се насочили към X-lander XA. Виждала съм я на живо количката и е много удобна и маневрена Simple Smile Сега, ако не си обърнала внимание има и нови модели. По-скоро нови цветове Simple Smile Единият е в лилаво - води се аметист, ако не се лъжа, а другият е в бежаво-кафеникавата гама и се води - Desert Simple Smile Ти не знам на кой цвят си се спряла???

# 52
  • София
  • Мнения: 146
iskrone  защо да стоиш два месеца в къщи.Бебето може да се изкарва на вън още в началото(май месец ще бъде все пак)първо за по няколко минутки на терасата и постепенно увеличаваш времето.
Дъщеря ми е родена ноември месец и започнах първо на терасата да я изкарвам,като всеки ден увеличавах минутките престой и като стана поливин час-с количката навън.

# 53
  • Мнения: 22
Здравейте момичета!
И аз днес съм от ранобудните. Странно, но факт. Вчера се размазах от чистене, защото откакто бяхме заминали и от преди това, се беше насъбрало доста мръсотийка. Та вечерта както никога очите ми се затвориха рано рано и ето че днес бодърствам от рано.
Аз не съм ходила още по магазините да разглеждам колички, може тези дни ей така да пообиколя, да поразгледам на живо. Може би кошарката ще я вземем по-лесно и по-рано, защото няма какво толкова да и мислим сякаш. Аз си мислех да вземем такава преносима, и да я ползваме и за спане, но някак си не можах да се доубедя. Бях питала и тук да кажете за и против и каква е разликата де, но май не ми казахте (тези които имат дечица и имат представа от едната и другата кошара).
И списъците съм си ги извадила и смятам скоро да понакупя някои неща за бебо, но сякаш първо с дрешки ще започна, че ми е най-хубавичко и лесно да си избирам тях. А за останалите неща не знам съвсем какво трябва сега или за по-късно и ще изчаквам.
Само да се оплача, че онзи ден като бях на ЖК и не ме гледаха на УЗ Sad не видях малкия мъж какво прави. Беше станало някакво объркване с часовете и имаше и някаква друга жена и мен на бързичко, кг, обиколки, кръвно и айде бягай.... Sad а исках да си го видя колко епораснал. Сега чак февруари.
Хайде майчета, пожелавам ви лек и стремителен ден - днес хиихихихихи Simple Smile

# 54
  • Мнения: 22
съжалявам за втория пост - някой беше писал за ларедут- да ми драсне на лични да го измислим. за мен няма проблем Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 146
mushence ние ще бъдем със сгъваема кошара,каката спи на дървена.Тъй като пътуваме доста преди 3 години купихме и преносима и сега ще я ползваме за бебчо,трябва да купим само един матрак.И съжалявам че тогава не се съобразих да е на две нива,но нищо-не мисля да купуваме трета кошара

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 58
Здравейте!
Да взема да се запиша, че в миналата тема, докато се усетя и сте я изписали.
Хера, благодаря за темата!
На мен вчера ми излязоха резултатите от изследванията, много са добри - Хб е 123, желязото е добре, няма опасност от анемия. В понеделник сме на ФМ и вече със сигурност ще знаем пола на бебето, че все викат момиченце, но не е много сигурно, каквото и да е само да е здраво.
За количка още не сме започнали да гледаме, иначе за кошара ще ползвам на племенницата, след малка реставрация.
Сега се връщам да ви дочета! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 416
Добро утро! kaffeetrmker_2
Честито на тези които са разбрали пола не бебчо  Hug
Мисля да ходя на ФМ, доки ми препоръча д-р Балев, но имам спомен че много трудно се записва час при него. Ако може варненските мами да ми кажат как става номера при него, доволни ли са.. колко пари да си приготвя, диск прави ли... и т.н. Дано тогава вече се види какво е  Praynig
Вчера си занесох изследванията и викам на доки ,че хемоглобина ми е нисък 114, а тя каза че това е нормално.Аз се притесних защото на 2.01 в болницата резултата беше 120, а на 11.01 вече 114  Shocked Всичко друго ми е наред, да се храня ( за това да не се притеснява щом съм +9кг  Joy).
Две вечери не мога спя , сънувам кошмари , въртя се като пумпал, топло ми е, ожаднявам много (като риба на сухо).Само единия сън си спомням и го разтълкувах,че уж ще имам голяма промяна в живота.  Thinking

# 58
  • Мнения: 3 459
Диана, не знаех че има нови цветове. Може ли да ми дадеш линк да погледна някъде, че не мога да ги намеря. Лилавото подозирам че ще ме грабне  Grinning

# 59
  • Мнения: 1 668
Добро утро!
И мен бебка ме събуди рано тази сутрин - около 5,30.Мъжа ми и той се събуди с нас. Аз и казвам"Заспивай де, какво си се разбудила толкова рано", а той "стига си се карала на детето. Crazy" Та, така - баща и дъщеря от сега са коалиция срещу мен Whistling
Искроне - благодаря ти много, смях се на глас Hug
Джей - почивай повече и послушно си пий лекарствата, дано да си по - добре  bouquet
За помощта - аз няма да раждам в София, а в родния си град и ще ми бъде физически невъзможно да пътувам 350 км веднага с малката бебка. Затова ще поостана една - две седмици при мама. Но това е само план - дали ще е така, само времето и бебето ще покажат.
Иначе и на мен ми е мъчно за бебчето, сигурно много е пораснала, но чак към края на месеца ще я видя Heart Eyes
Усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт