Новата година отмина а МАЙчето подритва ли, подритва - 11 тема

  • 21 696
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 71
Честито Никита 131 ,със здраве да си ползваш столчето!!!
Nellyli добра идея е за кошарката, благодаря ти.
*Didi_Hris* и аз имам регистрация във фейсбук и видях кошарката, много е хубава.
Момичета Сладурите имат и интернет страница за пазаруване онлайн, а този магазин Бебе къде се намира и знаете ли дали имат интернетстраница от където мога да си поръчам разни неща за бебока?
С тези колички и при мен е голям проблем и все още нищо немода да избера искам хем да е лека , хем да е комбинирана да става и за новородено и за по голямо бебе , но нито модел мога да избера нито марка.
Искам да ви попитам тези шишета за съхранение на кърма , до колко време може да се съхранява кърма в тях, защото съм чувала че времето за съхранение е много малко и мисля че става безсмисленна покупка, вие какво мислите?

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добро утро и от нас bowuu
Снощи докато пак ходих до WC-то моя човек се събуди и пак се започна диското....аз луда ли съм незнам ама не ме дразни..вместо да се ядосвам, че немога да заспя аз се кефя и го галя а той денси ли денси човека....поне час играхме така Mr. Green
За новата тема - ако има време и желание друг да я пусне защото мисля да кобинирам вилата и града и да спирам Слави от градина за месец та не се знае кога ще съм тук на компа и кога няма да имам нет /на вилата нямам защото в този вилния район няма доставчик/ Та за да не пропусна да отбележа нещо на първа страничка.
Днес като станах и видях, че имаме малко снежец.
Шопова нямам телефона на д-р Даков но имам приятели на който той е израждащия и ще взема телефона от тях и ще ти го пратя на ЛС.
За обзавеждане - нямам идея за сайтове но има теми в Нашия дом и там може да черпите инфо. Ние ще сменяме апартамента с по-голям но като дойде време тогава ще мисля какво и къде ще купувам.
Донна Ани подвижните кошари могат да изкарат детенце поне 2,5-3г...зависи пак от размерите на детето разбира се. Така, че са доста удобни особено при местене и чести пътувания.
Гери С. на мен ми харесва тъмно синята количка
Честита победа на Никита Hug

# 692
  • София
  • Мнения: 293
Добро утро
Честито на никита за победата. Само не разбрах третото място защо го дадоха на това момиче newsm78


За новата тема - ако има време и желание друг да я пусне защото мисля да комбинирам вилата и града и да спирам Слави от градина за месец та не се знае кога ще съм тук на компа и кога няма да имам нет /на вилата нямам защото в този вилния район няма доставчик/ Та за да не пропусна да отбележа нещо на първа страничка.


Ако няма желаещи да пуснат новата тема ще я направя аз. Ако има да си казват, че да не я дублираме накрая

Хера да се похвалиш като се преместите. Това е супер, браво, браво - нов дом, бебе все хубави неща  Wink
Пак за кошарките Алекс е на 3 години и е 98 см. и около 13-14 кг. все още  си спи в нея, но скоро ще му вземем друго легло.

# 693
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Хера да се похвалиш като се преместите. Това е супер, браво, браво - нов дом, бебе все хубави неща  Wink
Разбира се, е ще се похваля Mr. Green Ами това жилище в което живее си го бях купила за моминско дет се вика...но докато влезна в него и взех, че срещнах мъжа ми и се взехме Mr. Green За двама жилището е страхотно но за повече хора...не толкова. Имам в момента хол 45кв.м+бокс и една спалня около 20-25 кв.м....+ две големи тераси. Та сега дядото...т.е баща ми търси жилище за нас, че аз имам едни условия /особено държа на квартала/ баща ми като занимаващ се и разбиращ от строителство има други изисквания /за любимия внук Mr. Green/ и малко трудно става Joy Но ще стане.
Като за начало може да изкараме няколко месеца в това ни жилище...пък и на вилата имам стаи...та в крайна сметка докато се нанесем може и да се пренеса на вилата. В крайна сметка е на 10 км. от града а и имаме две коли...така че не е проблем.
http://slavigeorgiev.multiply.com/photos/album/9/9 тук има част от стаятана Слави на вилата.
http://slavigeorgiev.multiply.com/photos/album/18/Slavi_01.2009#photo=12 - вилата отвън.
http://slavigeorgiev.multiply.com/photos/album/22/Slavi_2.8g#photo=16 - градината и двамата ми мъже
http://slavigeorgiev.multiply.com/photos/album/22/Slavi_2.8g#photo=17 мъж ми си припомня детските години Mr. Green

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 10:23 от Хера

# 694
  • Мнения: 299
Добро утро! Hug
Хера Супер са снимите  Laughing Вилата също   bouquet
Никита Честита победа!  bouquet със здраве да си ползвате столчето
nellyli Много е сладка стаята.Задължително да я покажеш като довършите
За количките мисля,че или трябва да си има кош за новородено,или да има напълно легнало положение и допълнителна подложка.Все пак това ще е като второ легло за бебето.

# 695
  • Мнения: 790
Добро утро майчета, аз тази сутрин съм в изключително добро настроение,само гърлото малко ме притеснява - дано не съм пипнала някой вирус.Днес ще пия много чайове и дано се размина,ако не довечера отивам на лекар,че много ме е страх от тези вируси.
Хера вилата ви е супер,аз не обичам хич блоковете и ако имах такава вила близо до града направо се местя там

# 696
  • Мнения: 71

Хера да се похвалиш като се преместите. Това е супер, браво, браво - нов дом, бебе все хубави неща  Wink
Разбира се, е ще се похваля Mr. Green Ами това жилище в което живее си го бях купила за моминско дет се вика...но докато влезна в него и взех, че срещнах мъжа ми и се взехме Mr. Green За двама жилището е страхотно но за повече хора...не толкова. Имам в момента хол 45кв.м+бокс и една спалня около 20-25 кв.м....+ две големи тераси. Та сега дядото...т.е баща ми търси жилище за нас, че аз имам едни условия /особено държа на квартала/ баща ми като занимаващ се и разбиращ от строителство има други изисквания /за любимия внук Mr. Green/ и малко трудно става Joy Но ще стане.
Като за начало може да изкараме няколко месеца в това ни жилище...пък и на вилата имам стаи...та в крайна сметка докато се нанесем може и да се пренеса на вилата. В крайна сметка е на 10 км. от града а и имаме две коли...така че не е проблем.
http://slavigeorgiev.multiply.com/photos/album/9/9 тук има част от стаятана Слави на вилата.
http://slavigeorgiev.multiply.com/photos/album/18/Slavi_01.2009#photo=12 - вилата отвън.
http://slavigeorgiev.multiply.com/photos/album/22/Slavi_2.8g#photo=16 - градината и двамата ми мъже
http://slavigeorgiev.multiply.com/photos/album/22/Slavi_2.8g#photo=17 мъж ми си припомня детските години Mr. Green

Хера , вилата ти е супер Simple Smile а и голям помощник си имаш за почистването на снега , много е сладък бъдещия батко Simple Smile

# 697
  • София
  • Мнения: 2 817
Хера, това жилище на мен ми се струва огромно!  Shocked Ние с моя мъж сме в 46кв.м жилище - 2 стаи, коридор и баня (имаме 2 тераси, но са усвоени и влизат в тази квадратура) - стига толкова! А то само холът ти е колкото цялото ни жилище!  Laughing
А на всичкото отгоре съм планирала детската стая за 2 деца (въпреки че е доста малка всъщност - дори с терасата). И имаме котка!  Laughing Дядовата ръкавичка 2!  hahaha

Donna Ani, за съхранението на кърмата - то има ли значение дали я съхраняваш в шишета или в пликчета?  Rolling Eyes Иначе четох в интернет, че в хладилник може да се съхранява 24 часа, в отделна камера към хладилник - 3-6 месеца (кажи го 3, да сме си на сигурно Wink), а на стайна температура - 4-5 часа.  

# 698
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Благодаря ви Hug Като квадрати жилището не е малко въобще.....но аз обичам големите помещения...просторните де...та хола за нищо не го заменям Mr. Green Първо мислех да преграждам но баща ми ме разубеди. Тя едната ми тераса е около 15 кв....направо си става една стая ако и сложиш покрив защото няма Mr. Green

# 699
  • Мнения: 660
Добро утро!

Хера, много ви е хубава вилата, ама си е направо къща. ooooh! Ние имаме такава голяма къща на Банкя, с огромен двор и да ти кажа идва ми в повече с чистенето и подреждането на нея и на апартамента ни. А аз съм малко откачена на тема чистене и не позволявам да ми се пипат нещата..та всичко нас си чака. Макар че, тук ни липсва много двора и мястото за игра на Рая.

Честито на всички с новите покупки. Ние този уикенд се разходихме да огледаме бебшките магазини, но не намерихме този модел на кош за кола на Макси Кози, който ще стане на рамката на ТФК-то, та търсенето продължава другия уикенд. Confused

# 700
  • Мнения: 32
здравейте момичета Simple Smile

аз се завърнах след дълго отсъствие, но вече съм сред вас Simple Smile навреме да се разпиша преди да направите новата тема

при нас новините са че сме в розовия отбор  Mr. Green така че някой ако има желание да ми смени цвета Simple Smile освен това ще се раждаме април почти на 90 % - вече сме с главата на долу и едва ли ще се обърнем според док щото сме големички - аз изкарах едно грипче в бързината но пък заверих семестъра и всичко е по план  Party стискам си палци да продължи да е така вече съм в 7ми месец и се чувствам много добре - от грипчето свалих 2 килограма и сега съм +3 от забременяването което е малко, но пък се чувствам много добре Simple Smile и така вече поне  ще знам какви дрешки да гледам Simple Smile
сега се връщам да чета Simple Smile

хера - страшна вила и аз искам такъв райграс ама с нашите два коня дето тичат нагоре надолу като побъркани ... не знам ... Close

# 701
  • Мнения: 378
Здравейте, момичета. Днес нашия бъдещ батко има "кръгла" годишнина - става на 5 години, и сега минавам набързо да ви почерпя, макар и виртуално, за рождения ден на малкия ми мъж. Mr. Green
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRZ9c80ch4I3DZ8GgC3lEutoOmwUoZTyO
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQRjUDlY_UIRvb1RspmlfmLPcSCEblXv
А сега бягам, че имам много работа, пък и ще се приготвяме за гостите довечера. Чао на всички.

# 702
  • Мнения: 378
нещо не успях със снимките - сори Embarassed

# 703
  • Мнения: 451
Хера,извади яката вила,супер е!Аз ако съм на тебе отивам там да живея,след като си имате коли е просто идеално,а и за децата предполагам ще е по-яко,а сега като се замисля и за мъжа ти  Laughing А Слави е просто чудесен  Heart Eyes

Днес е голям студ в Пловдив,а като си представя,че към средата на седмицата го дават още по-зле с доста нисички температури не знам как ще се оцелява.Сега е най-добре май да си стоим по къщите,но не всички можем за съжаление  Mr. Green

П.С.Хера,така като те чета какви са ти плановете май няма да може да се видим в СЗ,но все пак ще ти пиша кога точно ще пътувам и ще ми кажеш как си тогава.
Нелили,прави си темата и не чакай някой да изявява желание и претенции,смятам че всички ще са доволни от това  Peace

# 704
  • Мнения: 23
Добро утро момичета  Hug

Херич, вилата ви ми е в мечтите, страхотна е Heart Eyes! Цветовете бяло и жълто е много свежарско за детска стая Simple Smile

Във Варна е доста беличко навън  Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman

Момичета да ви се оплача, това ми се случва за втори път, веднъж миналата седмица и тази нощ пак...
Значи първо започват едни луди киселини, тази нощ не ми помогна нито на ляво, нито на дясно като се обърна, станах в 1.30 да ям ябълка, сякаш по отмина. По по същото време започнаха червата да ме болят ooooh!, едни такива усещания почва се бавно и се увеличават до върхова точка, до такава че не мога легнала да стоя и дишам, дишам, все едно са контракции, после се успокояват. ТОва обаче са червата, усещам че са те, освен съвсем да се побърквам и да не различавам силни контракции от колики  #Crazy newsm78... Ходя до тоалетната през 15 мин, нямам никакви усещания, т.е. напъни да ходя, само седя там и чакам. Връщам се обратно в леглото, тъкмо легна и айде пак болките, седя в поза котешки гръб, че и седнала не мога ... откачена работа ooooh! ...  така откарах до 3.30 тази сутрин, когато усетих напъни и изтърчах до тоалетната ... след като свърших ми мина и легнах и заспах, само че си останаха леки болчици, като мускулна треска. През цялото време и бебчо риташе местеше се най-вероятно съм го притеснявала и него ...  Sad Confused
Някой да има такива неразположения???

Общи условия

Активация на акаунт