Новата година отмина а МАЙчето подритва ли, подритва - 11 тема

  • 21 699
  • 732
  •   2
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 293
Нелили много добре изглежда, като снимаш и с шкафчето покажи ни и легълцето  )Simple SmileSimple Smile:

Донна Ани, в магазин Слънце, наистина има много изключително богат избор на колички, но там ги няма моите и изобщо не търся и не гледам в другите магазини количките, по скоро гледам легла, кошари, аксесоари и т.н.

Гери то кошарката съм я снимала ето тук. Сега ще трябва да купуваме нормално легло  или по скоро две за да са еднакви. Като ги сложим пак ще снимам да ви ги покажа

# 676
  • Мнения: 416
nellyli не  мога да ти гледам снимките  Sad

# 677
  • Мнения: 71
При мен е много сложна ситуацията понеже не живея постоянно на 1 място и ще трябва да помисля за легло и във Варна , тези кошарки не са ли само за игра или стават и за спане.
Във Варна имам и котета които няма да махам така , че трябва да измисля нещо и за бебето, защото мисля да пътувам с бебето до Бг.
Диди - Хрис ти какво ще правиш с твоите 2 котета? ( ако не се лъжа ти беше мамата с двете котета нали?)

# 678
  • Мнения: 416
Няма да ги махам,просто малко ще огранича достъпа им до бебето поне до 6-я месец.Първите  3 месеца ще бъда при майка и после ще се прибера. В един град сме и ще ми е по лесно ако видя зора  Peace Женската 100% ще стои далеч от беба,но мъжкия ще се намести веднага до нея Crazy Притесняват ме космите най вече.  Хубавото е ,че не ги пускам навън из двора и така поне няма опасност от някакви зарази.

# 679
  • Мнения: 71
Няма да ги махам,просто малко ще огранича достъпа им до бебето поне до 6-я месец.Първите  3 месеца ще бъда при майка и после ще се прибера. В един град сме и ще ми е по лесно ако видя зора  Peace Женската 100% ще стои далеч от беба,но мъжкия ще се намести веднага до нея Crazy Притесняват ме космите най вече.  Хубавото е ,че не ги пускам навън из двора и така поне няма опасност от някакви зарази.

Аз се консултирах с двама доктори и ми казаха че няма проблем да има котки след като са ваксинирани, аз си мисля да не са в стаята където е бебето и където спи , че ако легне някоя котка отгоре може да го задуши единственно това е проблема ако ти имащ др информация ще се радвам да я споделиш.

# 680
  • София
  • Мнения: 293
*Didi_Hris* снимките са ми във Фейсбука, ако нямаш регистрация там няма как да ги видиш
Donna Ani преносимите кошарки стават за спане. Ние сме сложили допълнително матрак (с кокос)  защото не е хубаво бебето да спи дълго време  на този  с   който се продават самите кошарки. Прекалено е тънък около1-2 см.    

П.П.: Диди , а като започне да пълзи малката как ще се справиш с космите newsm78. В началото ще е лесно, до 5-6 месец  бебето предимно спи и яде.

# 681
  • Мнения: 790
Здравейте мами,аз за термометрите да кажа имам от тези дигиталните ,на инструкцията на моя пише че мелодийката(или там изтитуткването,не знам как да го нарича) не означава край на меренето,ако мериш в устата изчакваш още 1 минута,ако е под мишница -5мин. за дупето не си спомням колко време беше.Така че ако не сте прочели упътването преди да го ползвате може и затова да показва грешни показания.
За предложенията за заглавия на следващата тема и на мен много ми харесаха,всички са супер.
Така се забавлявах с тях че и на мен ми хрумна 1 предложение,което е актуално с настоящата обстановка в страната - Лоши вируси на вънка се задават,но майчетата здрави трябва да остават.
Аз днес да се оплача съм в много лошо настроение,цял ден ми е криво и само плача за щяло и не щяло- не знам какво ми става но поне като се наревах едно хубаво и сега ми е по-спокойно.
Бебка обаче не беше съгласна мама да плаче и веднага ме по срита,та за нейно добро се поуспокоих.Имам чувството обаче че едно от ребрата ми и пречи,защото упорито се опитва да го премести,вече няколко дена не спира да ме сритва яко в него,някой път даже се налага да я подсетя че трябва да спре.А отгоре на всичко ми излиза и мъдрец и от време на време и той ме мъчи.Лека вечер на всички мами

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 21:57 от babybu

# 682
  • София
  • Мнения: 2 817
nellyli, *Didi_Hris, относно космите - преди известно време бях писала - моята мацорана смятам да я подстригвам - има такива специални машинки за подстригване на животни, човешките не са подходящи, защото са на по-високи обороти. Ако не можете да се справите сами с подстригването - може да я водите на вет да я подстригва през 2-3 месеца - около 30-тина лева май струва услугата. А моята мацорана смятам да я подстригвам с чужда помощ - един я държи здраво, другия стриже. Естествено, цялата процедура ще се прави в стая, различна от стаята на бебето, като след това ще се измете останалото по пода и стаята ще се проветри, за да може, ако е останало нещо във въздуха, да излезе навънка.  Wink

# 683
  • Мнения: 22
Аз също смятам да взема кош за новородено, независимо какъв ще е летния. И аз забелязвам, че последните модели на почти всички марки ги правят с такива кошове, който не се спускат плавно, да си го регулираш, ами са като изляти и ти само оправяш наклона на целия кош.

Да речем на Х Лендъра модел ХА се сваля седалката постепенно надолу.А на Х Лендъра XQ се завърта самият кош към легнало положение и краката остават леко нагоре.

Това ми е голямото чудене на мен сега, дали да държа да се сваля до легнало положение или не. А например разликата между тези двата модела е 2кг.
Някой беше си взел вече ХЛендър ...... не помня модела, но да каже как точно става летния, моля Simple Smile

За магазините - само в Qualitity не съм влизала, защото като ходих до там, я нямаше продавачката и беше заключила.....и не съм ходила втори път. А в повечето магазини са останали по няколко модела само и в Сладурите и в Бебчо. Естествено, тези които искам да видя ги няма. А в Слънцето, някак си има толкова много една до друга нагъчкани, че като почнах да ги оглеждам и разбутвам не ме гледаха с добро око Simple Smile Може би ще се кача пак там, но няма да е скоро Simple Smile Иначе и в Бебчо и в Сладурите, ако се понапазарят повечко неща, има отстъпка от около 10%. Например кличката и кошарата и шишета и т.н. Условията точно не им ги помня, дали беше достигане на конкретна сума или като % от стойността.

# 684
  • Мнения: 416

nellyli
имам регистрация във фейсбук! Но не ми е достъпно. А проблема с космите като почне да пълзи беба незнам,до тогава има време и ще измислим нещо. Имам доста познати, които гледат малки деца заедно с котката си и нямат проблеми.  Simple Smile

# 685
  • София
  • Мнения: 293

nellyli
имам регистрация във фейсбук! Но не ми е достъпно. А проблема с космите като почне да пълзи беба незнам,до тогава има време и ще измислим нещо. Имам доста познати, които гледат малки деца заедно с котката си и нямат проблеми.  Simple Smile

Много странно , че не можеш да ги видиш  newsm78 уж съм го споделила албума. Ако искаш ме намери във фейсбука Nelly Iotova съм, снимката ми е същата като на аватара.

# 686
  • Мнения: 75
Момичета,минах да ви се похваля,че спечелих първо място в конкурса на НОВО БЕБЕ във Фейсбук  baloni moresmile baloniвъпреки жестоката конкуренция newsm65
Наградата е столче за кола,много съм щастлива,ще си имам един супер спомен от бременността!  261uu

# 687
  • Мнения: 416
Честито nikita 131 !!!  bouquet

# 688
  • Мнения: 23
Момичета,минах да ви се похваля,че спечелих първо място в конкурса на НОВО БЕБЕ във Фейсбук  baloni moresmile baloniвъпреки жестоката конкуренция newsm65
Наградата е столче за кола,много съм щастлива,ще си имам един супер спомен от бременността!  261uu


Адашче честито, казах ли ти че ти ще спечелиш!!!! БРАВООО!!!  smile3501 smile3501 newsm51 newsm51

# 689
  • Мнения: 75
Благодаря ви момичета,още не мога да се нарадвам,беше си изстрадана победа newsm51

Общи условия

Активация на акаунт