Новата година отмина а МАЙчето подритва ли, подритва - 11 тема

  • 21 697
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 23
А_val Честит Рожденик! Да е здраво, усмихнато и жизнерадостно детенце!  nbirthday

Къщичка честити ви розови гащета, значи април месец ще чакаме госпожицата, коя дата ти каза доктора? Радвам се че се чувстваш добре  Peace

# 706
  • Мнения: 1 669
Добро утро, момичета:)
Аз днес бях на среща с мацката. Какво да ви кажа, тя вече е голямо момиче - 836гр тежи. Малко ми се стори в повече, но лекаря каза, че всичко е наред. Сега пратих снимките и видеото на мъжа ми, той твърди, че имала неговите устни и брадичка Crazy и моите очи Crazy. Мисля, че нослето и е голями и ушите и стърчат, той каза, че си внушавам и докато се роди ще се осъразмери:)
Хера  - не ти трябва друго жилище с тази прекрасна вила. Много ми хареса, страхотна е:) А Слави е сладур и половина Hug
а_вал - честит рожден ден на баткото:) Живи, здрави и много усмихнати, цялото семейство
Донна Ани - добре дошла, с малко закъснение. До колкото съм чувала кърма може във фризер да се съхранява до 6 месеца. А ако не е в хладилник, мисля че няма да е повече от час-два, но тук май ще трябва да се включат Жени и Правда
Гери, такива болежки нямам мила, но искрено ти съчувствам, аз една вечер спах седнала и знам какво е. Ако не се оправиш звънни на лекаря, за да ти даде съвет:)
Иначе, аз сега разбрах, че сестрата на мъжа ми ще ни даде незиползван стерилизатор на Авент и съм много щастлива, че поне този разход ще си го спестим Peace
Усмихнат ден на всички Hug

# 707
  • Мнения: 451
Честит рожденик на а_val!Да е жив и здрав и само да ви радва!
Честити розови гащи на къщичка!Първоначално за момченце ли беше определено,че нещо не разбрах  newsm78

Гери,не че нещо,но от два дена съм така и немам нерви вече.Да не говорим,че постоянно си мисля как притеснявам малкия човек по този начин.Особено събота през ноща сигурно щях да умра от болки в корема и по-скоро червата,но като се има предвид,че аз си имам и колит и гастрит нищо чудно.А и вече все по-малко място ще има за всичко вътре,така че май ще трябва да свикваме.Аз нищо не ям и не пия за тези неща,просто чакам да отмине и то най-често отминава с освобождаване на напрежението по един или друг начин Laughing

Мист,мисля че ти беше питала за Ферофолгамата-аз я пих до вчера и единствения вариант да не те боли корем от железните препарати е да се приемат след хранене,защото иначе е кошмар.Ако си го започнала тези дни е нормално първите 1-2 дни да е зле положението,но после нещата влизат в релси,но както и по-рано казах изобщо не съм доволна от този препарат,поне на мен не ми помогна ни най-малко  Peace

# 708
  • Мнения: 1 130
a_val честит ти рожденник, да е много здрав и едно щастливо и безгрижно детство  newsm59
Хубава и ползотворна седмица Simple Smile

# 709
  • Мнения: 23
Принцес, браво за хубавите новини   bouquet
Ще се посъветвам аз с доктора в сряда като ходя за болничните ... да видим какво ще каже ..
Ох, Люси, ама как да изкараме още три месеца така ... Не е лесно да станеш майка  Whistling
Аз смятам да поспя .. лек ден майчета   sleepuu

# 710
  • Мнения: 790
a_val  честит ти рожденик,да ти е жив и здрав и да има щастливо и безгрижно детство  party023  ura
Мами дайте ми съвет за сироп за гърло или нещо за смучене-много ме боли гърлото и ми се иска да започна с нещо,чак довечера ще мога да се видя с моя доки а не ми се иска да чакам,не си спомням как се казваха хапченцата които ми исписа предния път-знам само че ги смучех на 1-2 часа

# 711
  • Мнения: 451
babybu,пробвай с Хомеожен,на мен от тях веднага ми минава гърлото,хомеопатични са,моята лекарка винаги тях ми изписва дори и когато не съм била бременна,те са такива смучат се на няколко часа.ако имаш кашлица не знам дали помагат,защото аз с тях винаги пресичам всичко в начална фаза  Peace

# 712
  • София
  • Мнения: 2 817
babybu - хапчета за смучене колкото искаш - Hexoraletten, Strepsils Plus, Efisol... Simple Smile Аз принципно смуча бонбонки Olips син, когато ме заболи гърлото, но пък на моя мъж не му помага особено много - но не ти пречи да ги пробваш - за разлика от хапчетата, това поне са бонбонки, та ми се струва, че са по-малко вредни (а дали е така, не се знае  Whistling)

# 713
  • Мнения: 1 669
babybu - може и инфлуцид да опиташ, мисля че са подходящи за бременни

# 714
  • Мнения: 1 152
а_val, честит ти рожденик! Здраве, безгрижно детство и много усмивки   bouquet

Winy, пита ме за магнерота- аз го взимам 3х2 в комбинация с но шпа, но  заради контракциите. Иначе "нормалният" прием при мускулни крампи е 3х1 и то докато се нормализират нещата. По-слабички от магнерота са прахчетата диаспорал- първо ми бяха изписали от тях, но контракциите не се повлияха.
Не предприемай нищо на своя глава преди да се посъветваш с док.

babybu, много неприятно това с гърлото. Гледай да стопираш нещата навреме, че да не слиза секрет надолу. За смукане можеш да си вземеш Прополки - на основата на прополис са и са безвредни. Аз като усетя, че ме дразни гърло и веднага ги почвам. Ако можеш да си намажеш леко гърлото с мед, смесен с ванилия, е най-добре. Има бърз облекчаващ ефект. Гадното е, докато си бъркаш в гърлото  ooooh! Хексоралетена, доколкото знам, са нещо подобно на локален антибиотик, така че ги избягвам точно сега. Иначе са определено ефективни  Peace


Хера, и аз се присъединявам към комплиментите на останалите момичета за вилата. Направо ви се чудя какво правите в града, при тази разкошотия, която имате  Grinning

МАЙчета, много се пазете,ей  Hug

# 715
  • Мнения: 790
Благодаря ви момичета-ще пробвам тези хомеожен - за сега нямам кашлица,просто гърлото ми пари и сякаш съм глътнала кактус,надявам се да пресеча това което се опитва да стане,дано само не е от тези вируси,а обикновенна настинка

# 716
  • на североизток
  • Мнения: 285
Здравейте, май-чета!
Хера, вилата е страхотна!
babybu, и аз съм за Хомеожена и прополките. Дано по-бързо да ти отминат болежките!
а_val,честит ви рожденик! Да ви е и жив и здрав и много да ви радва!
При нас днес обявиха грипна епидемия и се чудя дали да спра баткото от предучилищна newsm78. Иначе с малката се забавляваме нон-стоп - редихме мозайки, играхме на картинно лото, "сърдито човече"....
Пазете се, момичета!

# 717
  • Мнения: 32
бейбибу за сироп аз пих Стодал (и още го пия)

иначе люси да още ноември знаехме за момче ама след дълги перипети и криеници - момиче Simple Smile ще има на тате принцесата Simple Smile

Гери  Hug защо така с този стомах - пиеш ли някакви хапчета ?
 иначе за дата 23-27ми навсякаде показва тоя диапазон Simple Smile и вече се е обърнала с главата на долу  Party док каза че едва ли ще се завърти отново ама на мен ми се струва рано още ...

# 718
  • София
  • Мнения: 293
а_val да ти е жив и здрав рожденика.
Хера вилата е страхотна  Heart Eyes
babybu дано се оправиш бързо  Peace. Аз пия всяка сутрин клеева тинктура 20 капки в топла вода и една лъжица мед.  Добре ми действа. Малкия беше болен , а аз успях да се предпазя по този начин
къщичка в гората честита ти девойка

# 719
  • Мнения: 23
Аз се понаспах сякаш..
Къщичка нищо не взимам, ям ябълки, млекце, ама ми се струва че трябва да удвоя дажбата вода през деня! И вечерта да спирам да ям към 19.00 часа! Че иначе все нещо чопля в устата, я ядки, я бисквитки, пред ТВто това върви...
Значи твоята госпожица около Великден да я чакаме, бравоо!!!! А за обръщането моя господин е с надолу главата още от четвърти месец, и колкото и пъти да го гледаме и при Балев и при гинеколога все така му е позата, шава насам натам, ама главата е все надолу... и на мене ми е малко странно че все така стои ама явно му е добре или е мързеливо и неще да се обърне нагоре  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт