Зимната ни приказка продължава - Франция 27

  • 31 022
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 194
Ехо, девойки-французойки, как сте?
Да ви разкажа малко смешки с моя милост с новия тактилен телефон, пуст да опустее! ooooh! Получавам го в понеделник вечерта, но разбира се нямам време да разуча из основа функциите. Във вторник, разбира се, ми се налага да говоря като за световно-не си намирам контактите, всички размесени, непрекъснато се заключва този ми ти екран, не успявам да избера....луда работа.
После чаках важно обаждане, свързано с целия ми екип-тъй като не си познах звъненето , не успях да го вдигна навреме, ама как се слушат тези ми ти съобщения! Пак не мога да натисна 1,2 и тн, екрана се заключва, а като натисна копчето за отключване, каката ми казва, натиснахте грешен бутон Joyи съответно не си чувам месажа, а всички колежки в мен зяпнали и се готвят да ме убиват hahaha. Добре, че сме все лелки дето нищо не разбираме, та не се сърдиха... А днес за капак успявам в рейса да сложа слушалкте, след два дни опити , ама си викам "Абе, много силно нещо се чува музиката"...свалям ги и се оказа, че телефона свири силно и целия рейс слуша....О, мъка, мъка..... Joy Направо се чувствам като Бриджет Джоунс с тази адска машина!

# 676
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 798
Iventse, честит рожден ден! Да си много щастлива и обичана!


Мария, не се притеснявай, и аз бях (а понякога и все още съм) така с моя телефон  Grinning. Онзи ден така половината автобус чу съобщението от мъжа ми, понеже бях натиснала погрешка високоговорителя  Laughing
Изчезвам на работа, довечера ще се появя по-подробно Simple Smile.

# 677
  • Мнения: 1 286
Ивенце, честит рожден ден, да си жива, здрава , много щастлива и обичана  bouquet
Мария, Роца, Joy много весело с тези телефони.

# 678
  • Мнения: 1 194
Ивенце, много слънчев и незабравим празник ти желая!  bouquet

# 679
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Здравейте!

Ивенце - ЧРД - да си много усмихната, щастлива и весела   bouquet
Само усмивки ти пожелавам Heart Eyes Hug

Мария, Роца  Laughing

# 680
  • Франция
  • Мнения: 117
  bouquet честит рожден ден Ивенце ! Весел празник : Sunglasses

# 681
  • Мнения: 5 372
Честит рожден ден,Ивенце newsm59! Весел празник и от мен.

Ох, айде сега помагайте. Покрай смъртта на майка ми, от нерви,стрес и всичко там в коктейла, Бебка малко поизостанала в грамажа newsm78.Вчера док ми казва-30 седмица,1200 грама-малко е. И сега ме иска през 2 седмици да я следим. Какво да ям бе ,момичета. Аз съм си слаба,такъв ми е гена. Качила съм малко над 6 килограма, но нямам голям апетит. Сега трябва да вземакрути мерки,че да понадуе бузки детето. Приемам всякакви предложения и идеи. А,да. Пуснах си днес и едно изследване на TSH, да не е паднало много, че пък взех да си мисля то да не ни пречи. Аз съм с отстранени 80% от щитовидната и съм на Л-тироксин.

# 682
  • Мнения: 628
Честит Рожден Ден, Ивенце!
Много слънчеви усмивки, здраве и късмет!

Мравчица, яж по-силни храни, знам ли какво да те посъветвам ... Елда (sarracin), авокадото зная, че е много калории в малко количество, сега излязоха пъпеши (оранжеви), спанак, пресни моркови (на супа), а авокадото ако не обичаш така - в зелена салата, чушки и домати, пресен лук, олио от рапица (colza на френски), яяяя Роца моля да се включи!
Аааа, черен шоколад, ако ти е горчив така - на фондан'о'шокола или на парченца в бананови мъфини. Моята бебка беше 33-та седмица 1800 гр. Стискам палци да я закръглиш , че да не те тревожи и това! Само споко!

Голям смях с Телефоните Wink

 Мария, Ще му свикнеш! И аз съм с такова тактилно, ще взема медал по бързо писане скоро!!! Ама две години тренирам Joy

# 683
  • Мнения: 1 286
Мравчица, и ние бяхме долу-горе с тези мерки в 30ста седмица!Но нали знаеш как определят колко тежи бебето, правят измервания на крачето, стомахчето, главичката, съответно ако вие с таткото не сте високи , мерките са по-малки, кг също.След като ми казаха, че бебето ми е малко започнах да наблягам на белтъчините, варени яйца, пилешко месо, сирене , кашкавал.Бебата се роди почти 3300, в 39седмица и 3 дни.

# 684
  • Мнения: 3 241
Merci момичета Simple Smile

Мравчица, Моника в 32 SA беше 1500г. Нищо не ми казаха, ама аз си имах запаси, може би за това.
Надявам се, че всичко ще мине добре  Hug
Пък и Мари е права, това измерване е много приблизително!

И аз си имам вече умен телефон  Sunglasses
Да видим как ще се справям (с тези ми дебели пръсти  Joy)

# 685
  • Мнения: 26
Iventse да си жива и здрава и ... повечко свободно време за да си почиваш и да си играеш с Моника   bouquet

Мравчице и аз смятам, че само спокойствие ти трябва ! Те с мерките правят каквото могат - ако се чустваш добре няма защо бебето да не е  Sunglasses
Яж разнообразно и достатъчно за да може ТИ да си в форма, защотото то си точи от теб каквото му трябва, дори и да не ти е в излишък...

# 686
  • Мнения: 1 909
Iventse, честито и от мен! Их, блазе ти по какво хубаво време празнуваш - сигурно все рози ти подаряват! Приятен празник и много усмивки!

Мравчице, а какво стана с другите ви проблеми - наредиха ли се? Важното е да се чувстваш ти добре, наистина, тогава и бебчето ще наддава.   Трябват ти положителни емоции и спокойствие   Не е въпрос на повече ядене, освен ако не  се установи че имаш нужда, от някакви по-специални добавки като желязо примерно.   

# 687
  • Мнения: 5 372
 newsm51 за вас,момичета. Ох, желязото си го пия,витамини също. Много ядове ми се събраха на куп,а и аз съм си емоционална натура и все се притеснявам за нещо. Сега пък с това тегло докито ме хвърли в размисли и дертове.
 Щяха да купуват имота,че нали е уж за продан,ама явно пак се е разсъхнало. Никой нищо не казва, а това в случая означава, че за нас промяна няма. Ей да знаете как се циганят хората с милиарди, чак да не повярва човек. Трябва да се направи един ремонт и мъжа ми намери техник,който каза колко ще струва - 2290 евро. Препраща се предложението му до адвокатската кантора в Швейцария,която се грижи за делата на господина и се получава отговор -ок, но цената поправена на 2000 евро Rolling Eyes А говорим за хора с няколко самолета, ролса и т.н.

# 688
  • Мнения: 273
Ивенце, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си жива и здрава, винаги усмихната и много , много щастлива!
mrav4ica, всичко ще бъде наред! Ние в 26 бяхме доста едрички и дори ме изследваха за гестационен диабет, а на края бебко се роди 2820гр. Така че изчакай следващия преглед, може и да се е пообъркал ехографа  Wink

# 689
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 798
Снощи мислех да пиша, но само докато отворя сайта, нетът ми заби 3 пъти та се отказах. Не ми се щеше дългите ми словоизлияния да потънат в небитието  Laughing

Мравчице, момичетата са ти казали, но и аз да повторя - важното е ти да си спокойна и добре! А и ехографските мерки не са съвсем точни, а са по-скоро преценка. На мен ми бяха предвидили голямо бебе, пък Камбанката се роди фъстък  Grinning

Извинявам се предварително, но ще оспамя темата с организация на парижката среща  Peace. Според сондажа, датите, устройващи най-много хора са - 14, 15 и 22 май. Предлагам, да заемем първата свободна - 14ти Simple Smile. За час, предлагам някъде към 14-15, тъкмо по кафеено (а после и ракиено) време.
Ако времето е хубаво, какво ще кажете за следобедна закуска на тревата в някой парк? Децата ще има къде да тичат, а ние - къде да се опънем на одеялце и мохабет  Grinning

Ние тази вечер оставяме Камбанката за уикенда при свекърите и животът ще е лайф - предвидено кино, а утре изложба и рамен  newsm44. А ако времето в неделя е хубаво, пак ще се опна на шезлонга с книжка...

Общи условия

Активация на акаунт