Зимната ни приказка продължава - Франция 27

  • 31 015
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 194
Роца, аз приемам предложението, с уговорка, че Яна е на детски РД в 14 часа в събота, така че няма да се видят с Камбанката. Така че ако организирам баща и да я заведе и вземе евентуално, сме на линия с малкия. Иначе повече ни устройва 15 -ти, неделя, за инфо, но ще се съобразим с мнозинството!

# 691
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Пфу Crossing Arms мен ме няма, иначе щях да се домъкна на срещата в Париж Peace
Ей, надявам се юни, юли да организирате пак нещо и да ми кажете. Ей ге на къде е Рен-Париж Mr. Green

Мравчица - яж, спи, и гледай да не се тормозиш много. Житейска поговорка имаше по този повод, ама не мога да се сетя за точната формулировка, но целта беше че за неща които не зависят то теб и нищо не можеш да направиш и да се притесняваш файда нема Crossing Arms Hug Всичко което е писано ще стане...само горе главата и спокойно приемай всичко.  Hug

Приятна среща и приятни слънчеви дни до тогава. Ние на 14-и май ще правим пита на Луи Heart Eyes
До скоро момичета  bouquet

# 692
  • Мнения: 1 909
Парижанките... като не мога да участвам в сбирките, да ви подам поне една инфо, ако не е стигнала вече до вас, за концерт/изложба в БГ културен център    на 11 май    Звучи интересно

A partir de 19 heures, au Centre Culturel Bulgare - 28 rue La Boétie 75008 - se tiendra le vernissage d'une exposition collective d'icônes de sept peintres contemporains diplômés et/ou professeurs de la faculté de Théologie de l'Université "Saints Cyrille et Méthode" de Véliko Ternovo, Bulgarie.

Pour accueillir ces œuvres, et célébrer la fête de Saints Cyrille et Méthode - à qui est dédiée l'exposition -  la chorale de l’Eglise Orthodoxe Bulgare à Paris interprétera des chants orthodoxes.


И честит празник на Гого и всички, които имат повод днес  flower

# 693
  • Мнения: 3 241
Ох малко ми труден следващия уикенд на мен Sad

Ще идват едни познати, а в неделята сме на следобедно р.д.
Защо винаги е толкова сложно!


Ще следя уговорките и ще се опитам да го измисля де  Wink

# 694
  • Мнения: 628
Честит имен ден на двамата Гоговци сладки - Мариин и Донкин Wink да слушат с двете уши и да са здравички, нахилени и игриви!

Да допълня само на Чумби инфото - ще пее един певец също - Бисер Костадинов, слушали сме го с мъжа ми, супер глас, много симпатичен човек и истински родолюбец!

Срещички Wink ние с Cutty тук ще си спретнем една в най-скоро време, към Пловдив сме се ориентирали Wink А Мари като дойде в Банкя - и с нея!

Има доста изчезнали/непишещи вече - Летиция например от октомври я няма, някой знае ли нещо?

# 695
  • Мнения: 3 241
О да - верно, че днес има именици Simple Smile

Да са ви живи и здрави момчетата - победоносци   bouquet  bouquet

# 696
  • Мнения: 5 348
Честит празник на всички именяци! Ние пък имаме годишнина от сватбата днес, та и ние барабар с Гоговците Grinning
Париж ми е далече....Сега пък съвсем съм си седнала на д-то. Но гости приемаме и много обичаме. Малко ще сме по- ooooh!юли и август,инак мили дами, ако се запътите каде наше село/Ез, съвсем сме до Монако/,заповядайте!

# 697
  • Мнения: 1
Свети Георги да помага,с нашта орис да се преборим..............

Честит Имен Ден на всички именнички ако имаме такива и на Мимин Гого     newsm51  smile3525  newsm51

Ивке Честит Рожден Ден на патерици ама от сьрце  bouquet

Роца и аз сьм на среща с малкия звяр

Последна редакция: пт, 06 май 2011, 11:59 от Gogko

# 698
  • Франция
  • Мнения: 117
Здравейте момичета,
Честито на именниците   bouquet

Мравчице, опитай се да не се притесняваш. Аз също съм такъв характер и през бременноста си много се притеснявах. Знам, че е лесно да се каже, но...спокойствието е най добре за бебчето !  Hug

Много се радвам, че парижанки си организирате срещички  Simple Smile надявам се някой ден да се запознаем. Сега ми е още рано, уикендите сме с таткото и бебка на разходки и често сме при belle famille. Още ми е малък бебка и ме е страх да го влача по метрото и RER, но на някоя от по-нататъшните ви срещи с удоволствие бих дошла  Simple Smile

Ние се решихме за пътуването, ще ходим в Бг, но чак септември.. Бебка ще е на 6 навършени месеца, мисля, че е добра възраст за пътуване. Ще мислим багажите по-нататък.

Иска ни се също и да отидем за 2 седмици на почивка тук през август. Гледах цените са адски високи, но мъжа ми може само август да вземе отпуска. Иска ми се в югозападна Франция, но в тези résidence малко ме съмнява, че ще си починем. А и за почивка с бебето, не знам кое е по-добре...за жит също мислех, но повечето вече са резервирани...Вие къде ходихте на почивка, когато децата ви бяха бебета ? Приемам всякакви съвети !

Лек ден на всички !

# 699
  • Мнения: 1
Мравчице ти си като мен без щитовидка-следи хормоните и предупреди гинеколога.Опасно е да знаеш бебето може да развие и то хипофункция.Мен лично много ме следяха а като дойдох тук края на 8мес ме побьркаха.А иначе като се следят хормоните и си пиеш редовно хапчетата няма страшно.А иначе засили храната може да вземеш от аптека високоенергийно мляко.

# 700
  • Мнения: 5 348
Дони, така ли да го търся в аптеката - високоенергийно мляко? Благодаря, още днес ще проверя. Гинеколога ми знае, че съм на Л-тироксин. Следя ги хормоните и са все добре. Само сега малко се попритесних,че покрай тъжните ми пътувания пропуснах една контрола и ако TSH е отишло твърде надолу, да не би това да ни пречи да качваме килца. Та пуснах кръвчица и след обяда ще видя какво е положевието.
Благодаря много на всички ви, че сте така мили и отзивчиви. Много ми помагате!

# 701
  • Мнения: 273
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ГОШКОВЦИТЕ И всички които празнуват днес! Да е светло името им и да си го носят с гордост!

Относно парижката среща, аз съм на линия този път  Simple Smile Роца, това за среща в парка ми се струва супер, като се има предвид, че вървя комплект с бебе на 15 месеца  Grinning 

mrav4ica, честита годишнина от сватбата! Винаги да сте заедно и много щастливи!

# 702
  • Мнения: 1 194
Благодаря за пожеланията, ще предам на Гого! Laughing

Честит празник на всички именици-малки и големи!
Мравчица, честита годишнина!  bouquet

# 703
  • Мнения: 1
Мравчице едното мляко е Фортимел с вкус на шоколад,другото е Renutril има с вкус на кафе ягода и ванилия.Мисля,че за теб яе е по–подходящо второто.Едно шишенце от 300мл сьдьржа 600калории,а пьрвото е по-слабичко само 300калории.Можеш спокойно да си пийваш по ендо на ден.А пьк за щитовидката какво да ти кажа редовно пиене на Л-Тироксин.По принцип би трябвало да пьлнееш при липса на жлеза,защото тя командва обмяната на веществата.Ти слабееш заради лошите премеждия и загуби които преживяваш.Като се успокоиш всичко ще си дойде на мястото,оправи ли си ЕД Медикала

# 704
  • Мнения: 5 348
Дони, всички момичета тук помагат, но ти определено стана мой Гуру Grinning  bouquet
Изстрелвам мъжо за ренутрил сега. Приготвили сме всичко за CMU, но ще изчакаме и тази седмица, че уж били внесени документи за редовни осигуровки и трябвало всеки момент да получим осигурителни номера,ама аз нещо хич не им вярвам на тия мизерници-лъжааааааат. Та затова ако следващата седмица няма резултат, депозираме документите, които ние сме подготвили,  пък по-натам ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт