Отговори
# 705
  • Мнения: 40
Валари, аз имам такива болки, но си мислех че е нещо от  гъбичките, от които не мога да се отърва. Боли ме все едно дясната устна, но кокала, ама и аз се обясних, много е неприятно, но се търпи. Не ми се струва да ми се наместват костите за раждането, тъй като ме боли само от дясната част.  newsm78

# 706
  • Мнения: 359
Aleksi_Koko, стискам палци  Hug
mama Barba, от самото начало ли сте на многократни пелени, практикувате ли ЕБХ?
vikiimm, ползвам и от двата вида шишета, като пласмасовите ми са без уж безвредни, тъй като периодично стъклените се чупят, днес поръчах пак 2 нови  Peace
Лъки, влюбих се във ваничката, която показа  Heart Eyes Стаята е страхотна !!!
лъки ваничката ти наистина е страхотна много ме впечатли... ще може ли да ми кажеш от къде да намеря?
catwalk, veriniq, в БГ беше на безумна цена и съм я купила от чужд сайт, но вече е изчерпана. В БГ сайт я има тук. Попаднах и на някаква, която ми изглежда подобна тук. Виждам, че няма възглавничка на шезлонгчето, останалото ми изглежда подобно  newsm78 Иначе ваничката я има и в магазина на Мадъркеър в Пловдив, сигурно и вие имате в някой МОЛ, може там да я видите "на живо"  Peace
jozyy, и Малчо го изкара грипа, но вдигна 39 градуса. Оправи се без АБ, дано и при вас така да мине. Ти се пази, почвай бабешки рецепти и хомеопатични превантивно  Hug
Лъки, стаятя е страхотна. Прииска ми се да съм дете, въпреки че и сега бих се съгласила на такава стая Joy
Котка да съм у Кондеви, казва свекърва ми на котарака ни. Бебе да съм у Лъки, казвам аз  bouquet
Много фенове на оранжевия цвят има в нашата група. Някой ден трябва да си спретнем "оранжево" парти на бебетата в парка  Grinning
Момичета, благодаря ви на всички за хубавите думи  Hug redreny2000, и ние много й се радваме с мъжа ми, даже я ползваме за повишаване на настроението  Laughing вечер през 10 мин се редуваме с мъжа ми..."хайде да идем да й се полюбуваме пак" и се захласваме като малки деца Laughing г-жа Стихийно бедствие, много добре ми прозвуча това мото... дано и децата ни да се чувстват така уютно  Simple Smile Mur, наистина много фенове на оранжевото се появиха, поздравявам ви всички с Оранжевата песен, на Малчо му е любима, скоро всички ще я пеете  Mr. Green





# 707
  • София
  • Мнения: 181
Здравейте    bouquet
Радвам се,че толкова много пишете   Heart Eyes
За безсънието и аз съм в кюпа, ако не са гадните ми киселини може би щях да имам шанс да поспя.
Bub555, за ритането четох,че в осмия и деветия месец вече им е поотесняла къщичката и е нормално да не ритат толкова силно.
Относно доктора, помисли спокойно, чуй мнение за някой доктор който ще ти е наблизо за ваксините и консултацията. Иначе винаги можеш да се обърнеш към Д-р Фандъков  във всеки идин момент, ако нещо те притеснява за диагностициране и компетентно мнение. Wink
Мама Веси, да светът е малък Hug, но не е ставало на въпрос точно за педиатри, за да избистрим мнения  LaughingНе екъсно, следващият път Peace
Валари , аз също имам такива болки, нормално е от тежестта, а също така ако бебо се обърнал главичката да притиска ниско долу.
Да не забравя да честитя новите покупки на всички мами, със здраве да се ползват Grinning

Последна редакция: сб, 29 яну 2011, 05:12 от maiski3

# 708
  • Карлово
  • Мнения: 328
За шишетата  - аз ползвам само пластмасови и съммного доволнаа защото при пътуване се чупят стъклените
Колкото до това дали слагам пудра освен кремче аз лично не слагах пудра а само кремче против подсичане
Днес попаднах на един уред за затопляне на шишета без ток
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/14250
Момичета да ви попитам какъв стол за кола сте си купили?На каква марка сте се спряли?

# 709
  • Мнения: 15
Добро утро! HugМъжете спят и съм свободна, докато не чуя:"Мамооооо". Mr. Green
Ама до сега толкова бързо тема не сме изписвали. Сигурно за 10-на дни я напълнихме-браво на нас. Grinning
Bub555, и моето бебе  не ме рита вече така интензивно. То по принцип си е кротичко и проблеми не създава -не ме боли като шава, даже е приятно нежно. Но сигурно му е тясно вече и основно само се издува в разни форми и се намества.
Aleksi koko, ох, че неприятно! Дано следващото влизане в болница е за голямото събитие.  Hug
За шишетата: купила съм само едно на Нук и се надявам да не ми трябва-искам да кърмя и водичката да я давам с лъжичка след хранене. Даже и да имам проблем с кърменето, една мама от януарките дава в момента с пипетка кърма , докато и заздравеят зърната. Миналият път шишето ми обърка плановете за кърмене. Thinking
Хубава събота! Hug

# 710
  • Мнения: 624
Привет!
Моля някой да ми изпрати потребител и парола за албумчето, благодаря Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 160
Здравейте, тумбачета!
Добавих анкетата за заглавие на следващата тема към темата. Да видим кое заглавие ще надделее  Wink

По принцип най-актуална сега ми се струва МАРТенските мами пазаруват, от наближаващата среща с бебчо се вълнуват /jozzy/, защото сега всички с това сме се заели - пазаруване. Но предвид вълненията за "много рано появилото се бебе" в нашата дружинка гласувам за Мартенките нека още малко потърпим и 2(3) в 1 да си стоим /Penmar/
Пуснах първата пералня с бебешки дрешки и сядам да се похваля с нашата количка и дрешките, които избрахме за изписването .


marys,
много са хубави нещата. Нашите дрешки за изписването са подобни. Аз ги бях постнала по-рано в темата:)

Айде и аз да се похваля с новата ни придобивка от днес Grinning http://mart2011.snimka.bg/?album;aid=566963
matza83,
честито за покупката, със здраве да си я ползвате:)

# 712
  • Мнения: 9
Добро утро и от мен! Днес по чудо поспах повечко, 5 часа без събуждане си е направо рекорд за мен! Трябва да се изморя много , за да се трупясам така, обаче този студ отвън тотално ми обърква плановете за дълги разходки... Не знам за вас, но аз студувам за двама, гадна работа е да се бременее през зимата. Успокоявам се , че за бебоците ще е идеално- тъкмо ще се народят и времето ще започне да се стопля  Grinning
 Искам да попитам пак, има ли мами от Варна, които са избрали да раждат в Окръжна Болница? Нека ми пишат на лични, да обменим малко инфо!
 Моята бамбуча не спира да рита, още и е широко около врата Simple Smile и си прави каквото иска, най-вече нощем, но мисля че е нормално движенията да се поуспокоят с напредването на времето, в крайна сметка нямат тристаен апартамент вътре!
  Прочетох че обсъждате ваничката на фишър прайс, тези продукти ги има във варненския магазин сладури, имат и он-лайн, ето линк ( изземам функциите на г-жа Стихийно бедствие  Wink )http://sladurite.com/product.php?ProductID=1409 Обаче ми се виждат безумни цените, в сравнение с чуждите сайтове, не искам да тълкувам защо... Моя близка къпеше новороденото си бебе в едно подобно на кофа, пак е на фишър прайс, казваше че е адски удобно , защото няма как да нагълтат вода или да се страхуват, но мисля че не е удачно за мамите с първи бебоци и беше някакви 60 лв  Shocked
  И аз искам парола за албума, моля!

# 713
  • Мнения: 5
Добро утро, момичета!

Благодаря на всички за отговорите  Hug поуспокоих се.
Следващата седмица ще се опитам да си изместя часа при доктора за тази, която идва...ако не - ще изтърпя до 07.02  Praynig

Два дни подред успях да спя, защото и аз бях скарана със съня, но ето че тази нощ като се събудих в 0400ч и край - няма заспиване!  Tired Ами няма какво да се прави - ще потърпим още малко Wink

Валари, аз също имам такива болки, между краката....направо както си седя и ако реша да стана, докато се раздвижа е просто ад Sad .....вече почна да ме боли и като съм легнала и реша да се завъртя на едната или на другата страна ...... Когато казах на доктора миналия път, той ми обясни, че това било нормално, защото сме се подготвяли за раждането Wink Така че и това трябва да се изтърпи .....

Аз още не съм прала нещата, които купих ..... мисля следващата седмица да се заема с това. А да ви питам....одеалцата, обиколниците за легло и тях ще трябва да пера, нали така?!
 newsm78

# 714
  • Мнения: 10
mama vessy, redreny2000, благодаря  Hug

mama vessy, ето тук пише за еднократната помощ http://www.lawsbg.com/proceduri/1053-pomosht-rajdane-dete.html ,  но аз доколкото си спомням я взехме веднага щом стана Акта за раждане на малкия, след около две седмици мисля че беше newsm78

# 715
  • Мнения: 861
Добро утро, мамчета  Hug

Aleksi koko, стискам палци всичко да е наред до финала!

поздравявам ви всички с Оранжевата песен, на Малчо му е любима, скоро всички ще я пеете  Mr. Green
Лъки, тази песничка ме върна в собсвеното ми детство, когато ме събуждаха за детска градина. Имаше едно предаване по радиото в 7 без 10 и най-редовно пускаха точно тази песничка. Днес цял ден ще ми е "оранжево"  Laughing

Не знам за вас, но аз студувам за двама, гадна работа е да се бременее през зимата.
Наскоро тук си говорехме, че на повечето ни е необичайно топло. Аз пък даже се радвам, че последните месеци на бременността ми е зима, че иначе в жегата през лятото не знам как щях да оцелея. И сега ми е много топло, пък и от време на време се подувам. Ако беше 35 градуса, със сигурост щеше да е по-непоносимо, поне за мен. Единственото ми "сезонно неудобство" е обуването и събуването на ботушите  Crossing Arms

Валари, аз имамм различни болежки всеки ден, вчера ми бяха такива и имах чувството, че цяла нощ съм правила шпагати  Close

Notova, още не сме избрали кошницата за кола, понеже и за количката се триумя. Най-важната покупка остана за накрая  Rolling Eyes  

За шишетата - аз съм избрала пласмасови.

Слънчев ден на всички   bouquet

# 716
  • Ямбол
  • Мнения: 24
А бе момичета не мога да се регистрирам в NEXT..
Дава ми грешка при телефона. Ако някой е регистриран да ми помогне. В какъв формат иска да е телефонният номер, пробвах с +359, с 00 и не става..
И дали сте доволни от тяхните стоки. Много сладки неща имат. А сега и в промоциите има интересни неща

# 717
  • Мнения: 624
marys, maiski Благодаря за паролата   bouquet

Аз чакам майстора за пералнята да дойде всеки момент. Дано не е нещо сериозно и да я оправи веднага, че без пералня съм за никъде  ooooh!

# 718
  • Мнения: 861
Миш, пишеш +359, пропускаш 0-та от кода (например, вместо 02, пишеш само 2 или ако е мобилен вместо 0888...., пишеш само 888) и накрая номера.

# 719
  • Ямбол
  • Мнения: 24
Миш, пишеш +359, пропускаш 0-та от кода (например, вместо 02, пишеш само 2 или ако е мобилен вместо 0888...., пишеш само 888) и накрая номера.
Не става бе мила. Аз сега се разрових из гугъла за този сайт и се оказва, че не може за БГ. Задължително трябвали да се въведе британски телефонен номер. Не знам и аз дали наистина е така.
А те в БГ имат ли магазини? Те и цените няма да са такива тука, алчният българин....

Общи условия

Активация на акаунт