Шанс за децата с увреждания,но и Зов за помощ!!!

  • 8 756
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Здравейте! Simple Smile И нас ни одобриха за Израел, започнахме да събираме средствата /доста е трудно, знам вече Sad/. Но знам, че го правя за детенцето си и нищо не може да ме спре, колкото и усилия да ми отнеме, колкото и време да е необходимо. Надявам се лечението да има добър резултат, без да се отнасям в сладки мечти........Макар, че понякога точно мечтите ми връщат силите да се боря. Благодаря на Ина за съветите, много ми помогнаха, когато бях объркана, невярваща и притеснена  bouquet На всички майки желая успех и сълзи САМО от щастие!  Hug

# 16
# 17
  • Мнения: 262
Знаете ли, може би е добре за всички деца да се направи този начин за събиране на пари с SMS-и, защото е най-неангажиращо за хората, които биха се отзовали. Представете си какъв ангажимент е да отидеш до банка, особено ако нямаш възможност да дадеш по-голяма сума, а предполагам, че по този начин доста повече хора биха...
Успех, дано се излекуват дечицата!

# 18
  • Мнения: 0
Браво Ина крайно време е всички да разберат за това лечение и най-вече за нашите деца.Време е някой да поеме отговорност и да ни помогне в тази борба,защото е толкова трудно за нас да знаем че децата ни имат шанс и в същото време да се чувстваме в безизходица,защото не можем да намерим нужните пари за лечението.Успех на всички
Здравей Нина Hug

Мили хора,това е майката на още едно слънчице,което доказва че има смисъл лечението,публикувам тук и неговите данни:

ИВАЙЛА-МАРИЯ АЛЕКСАНДРОВА КЕРМИДЧИЕВА
bl
ДАРИТЕЛСКИ СМЕТКИ
......
BG 44 PRCB 9230 1032 8033 19 – В ЛЕВА

BG 91 PRCB 9230 1432 8033 13 – В ЕВРО

BG 83 PRCB 9230 1132 8033 12- В ДОЛАРИ

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_158226127563375#/group … 682377&v=wall
bla

# 19
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен.Майка съм на дете на14г което е с вродена хронична бъбречна недостатъчност.Досега някак си крепяхме положението и болеста се развиваше бавно.но от две години нещата се влошиха и на 8 декември от детската диализа в София ни казаха ,да се подготвяме за трансплантация.Моля,ако някои има адреси на клиники за трансплантации извън България ,нека ми пише.Също така ако сте запознати с бюрокрацията и документите които са необходими за събиране на средства моля ,пишете ми.Предварително благодаря. Cry

# 20
  • Мнения: 220
Здравейте ,
искам да попитам ,има ли от вас или да познавате   дечица със СМА ,които да са посетили клиниката и да се лекуват там?

# 21
  • Мнения: 3 914
Здравейте ,
искам да попитам ,има ли от вас или да познавате   дечица със СМА ,които да са посетили клиниката и да се лекуват там?
Знам за две деца,но едното е с дистрофия Дюшен,а другото което познавам лично е с Бекер.За дете със СМА конкретно не знам Peace

# 22
  • Мнения: 448
Има ли възможност към всяко дете да бъде сложен и пей пал бутон,виждам,че Митко има?

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 12
Здравейте! Поздравления за добре формулираната тема, надявам се да се отзоват повече хора на нашите молби.

Нека помогнем на Ивета!
 Ивета е на 6 години и половина, а е изживяла толкова много болка и страдание, колкото някои хора не изживяват цял живот.
През април 2009 год. близките й намират възможност да спасят малкото си слънчице от мъчителните гърчове, чрез метод за стимулиране на мозъчната дейност наречен неврофиидбек. Лечението е продължително и свързано с доста средства. Сумата е непосилна за семейството на Ивета и те молят за помощ.Нека всеки, който смята, че на тяхно място също не би се предал,ги подкрепи и даде шанс на Ивета.
Тук има подробна информация за заболяването й; за как институции и медии отказват да й помогнат; за банкови сметки и т.н. : help-iveta.free.bg

ИЛИ СЪС SMS С ТЕКСТ "DMS IVETA" НА НОМЕР 17 777 - 1,20лв. с ДДС за всички оператори.

Благодарим предварително на всички, които имат възможността и желанието да помогнат, на всички ХОРА с големи сърца!!!

# 26
  • Мнения: 14
Здравейте! От публикуваните снимки на дечицата преди посещението в клиниката,  ми направи впечатление че всички имат някаква опора на крачетата и дори че правят крачки. Моето детенце няма  никакви опори и дори не може да седи,  крачетата са силно сгънати в коленцата и не използва ръцете. Дали това лечение ще има положителен ефект и при нас! 

# 27
  • Мнения: 3 914
Дали това лечение ще има положителен ефект и при нас! 
liaeli ,това ние родителите не можем да ти кажем,може да го каже само лекар,а понякога дори и той не може..... Peace
Успех Hug

# 28
  • Мнения: 14

Благодаря, Ина! По-скоро исках да попитам дали сте срещали в клиниката много увредени деца? За съжаление не зная нищо за клиниката и за методите на лечение, какви документи и къде се подават за разглеждане и на какъв език се контактува с лекарите. Чувала съм по телевизията, но сега ще се позаинтересувам. А няма да е лошо и да нахвърляте в темичката някои общи неща, за такива като мен. Ще кажете, че на готово е много лесно! Но вие вече сте извървяли трънливият път и ще ни е от голяма помощ да ни насочвате.

# 29
  • Мнения: 3 914
Да виждала съм ужасно увредени деца там и всъщност това лечение им е единствения шанс,защото иначе медицината ги е отписала.Бих насочвала всеки с каквото мога,но аз също гледам дете,боря се да събера парите,което напоследък е мисия невъзможна и едва ли би ми останало време да опиша тук в темата какво и как се прави.Честно да си призная,срещнах доста родители като мен,които очакват прекаленото ,и от лечението като метод и от мен и в един момент аз се оказвам в лошата позиция ,че едва ли не съм излъгала,затова и не искам нито да давам мнение дали е подходящо,нито да се ангажирам с препоръки.На мен лично лечението ми харесва,то е дало много на моето дете,но дали за друго ще даде същия резултат,не мога да знам.
Иначе ето линк към представителя за БГ : http://www.medicor-bg.com/
Изпращате си документацията ,на руски препоръчително,на същия език после се говори с професора,и си действате,а пък каквото Бог дал...........

Общи условия

Активация на акаунт