Полът вече всички сме научили, през МАЙ ще проверим дали се е получило!-12 тема

  • 23 311
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
Здравейте и от мен! Заглавието на новата тема е супер! Искам да попитам как усещате движенията на бебо,защото ми е първа бременност и усещам нещо,но не се усеща като ритниче и се притеснявам като чета колко активни са вашите бебета.

# 31
  • Мнения: 0
момичета да ви питам имате ли бодежи ниско долу ,като боцкане Simple Smile) пих магнерич но няма  полза .

# 32
  • Мнения: 1 130
Хайде и аз в новата тема Simple Smile
Нели   bouquet

# 33
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Jira, добре дошла при нас   bouquet
zlatttka, аз доста активно го усещам понякога. Вчера сутринта целия корем ми се разтягаше. Все пак сигурно при всяко бебе е различно. А точното чувство - понякога го сравнявам със съкращения на мускули. Нали знаеш като ти се схване някой мускул и как започва за "тупти" Е, горе-долу това усещам  Party

# 34
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте, МАЙ-чета!

Най-накрая и аз да се запиша. Докато се регистрирам и отминаха 3-4 теми.
Живея в София и чакаме девойка на 15.05.

Лека вечер и хубава седмица от нас!

Добре дошла  при нас   bouquet
Включих те на първа страничка
bonbonkata-maia според мен това не са контракции и магнерича няма да ти помогне.
И аз ги имам от време на време. Остра болка която отминава бързо нали?



# 35
  • Мнения: 0
neli появи ми се днес тази болка за по малко но сега ме боли около половин час, а магнерича нали не трябва да се пие с ношпа и трябва да изчакам поне час,ох луда работа да минава че ме притеснява.

# 36
  • Мнения: 23
Бонбонка аз съм съчетавала но-шпа с магнерич, не съм чула да се изчаква час или два ...  newsm78

Лека и спокойна вечер майчета, благодаря на всички ви за съветите  Kissing Heart

 smile3524 newsm46  sleepuu Дано тази вечер бъде спокойна!!!

# 37
  • Мнения: 75
Eто ме и мен в новата тема Hug

исках и да ви покажа нещо наистина хубаво,което видях във Фейсбук  Heart Eyes



Писмо на едно бебе до родителите му !!!!

"Скъпи родители,Аз идвам при вас като малко, незряло същество, но вече съм оформена личност. Ще бъда при вас само за кратко - затова ми се радвайте!

~ Намерете време да откриете кой съм аз, по какво се различавам от вас и какво мога да ви дам.

~ Моля, когато съм гладен, давайте ми да ям. В твоето коремче, мамо, не познавах глада, а часовникът и времето са ми още чужди...

~ Моля, дръжте ме близо до вашите тела, милвайте ме, галете ме, целувайте ме, говорете ми. В твоето коремче, мамо, бях постоянно носен и живеех съвсем близо до теб. Никога не бях сам...

~ Надявам се, че няма да се разочаровате много, ако не се окажа съвършеното бебе от вашите мечти и надежди. Бъдете снизходителни и великодушни към самите себе си, ако и вие не се окажете съвършените родители, които бихте искали да бъдете...

~ Не очаквайте твърде много от мен - новороденото бебе. Не очаквайте и твърде много от себе си като родители. Нека си дадем шест седмици - така да се каже като подарък за раждането. Шест седмици за мен, за да узрея, да се стабилизирам, да намеря своя ритъм. И шест седмици за вас, да дойдете постепено на себе си и да ме интегрирате в живота си.

~ Моля, не ми се сърдете, ако плача много. Имайте търпение с мен. С времето ще плача по-малко и ще ви радвам с присъствието си...

~ Грижете се за мен - гледайте ме внимателно, защото да ви кажа и без думи от какво се нуждая, как да ме утешите и какво ме прави доволен. Аз не съм тиран, който е дошъл при вас, за да направи живота ви труден. Но единственият начин, по който в момента мога да ви дам да разберете, че нещо не е наред, е плачът...

~ Моля, никога не забравяйте, че съм много здрав и устойчив. Мога да преживея без мъка грешките, които вие правите, поне в началото, защото сте неопитни и се вълнувате. Докато ме обичате, всичко ще върви добре...

~ Моля, внимавайте и за себе си. Хранете се балансирано, давайте си достатъчно спокойствие, движете се на чист въздух, за да сте здрави и силни в часовете, които прекарваме заедно. Опитайте се да правите разлика между "важно" и "неважно", гледайте спокойно на нещата - така ще ми се радвате много повече...

~ Моля ви още да поддържате и развивате връзката помежду си, защото тя е основата на моя живот и ми показва как да науча да обичам хората...

~ Може би в момента малко съм объркал живота ви с появата си, но това е временно...

Благодаря и на двама ви!

С обич:Вашето Дете"

Из "Как да станем щастливо семейство"д-р Дона Еви

# 38
  • София
  • Мнения: 75
Здравейте, МАЙ-чета!

Най-накрая и аз да се запиша. Докато се регистрирам и отминаха 3-4 теми.
Живея в София и чакаме девойка на 15.05.

Лека вечер и хубава седмица от нас!

Добре дошла  при нас   bouquet
Включих те на първа страничка
bonbonkata-maia според мен това не са контракции и магнерича няма да ти помогне.
И аз ги имам от време на време. Остра болка която отминава бързо нали?





Nellyli благодаря и лека нощ!

П.С. Ще е първо дете.

# 39
  • Мнения: 71
спасдиди, Ана 2 благодаря ви за информацията Hug
никита131 страхотно е писмото на бебока и си е така, благодаря ти  Hug
Жира , добре дошла при нас  Hug

Добро утро момичета, аз тази вечер неможах да спя, станах в 04ч до WC то и през ноща постоянно се събуждах- ту ми беше топло, ту студено незнам така ли ще бъде до края на бременноста. До вчера си спах супер но днес беше пълен кошмар Sad
Пожелавам ви хубав ден и много усмивки!

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Добро утро момичета bowuu
Това бременността е чудо на природата наистина. Дона АНи възможно е да е от бременността. АЗ със Слави нямах никакви проблеми...спях като пън...не ставах до тоалетната нито веднъж/дори в 9-тия месец/, спях по гръб....неговите движения не ме будиха. Сега ситуацията - ставам всяка нощ до тоалетната /пия много течности през деня нарочно но вечер спирам/, немога да спя по гръб /моя човек ме буди със шутове Mr. Green/, през нощта ако се събуди бебчо и заденси се будя е аз. Не са оплаквам....супер ми е че го усещам но е доста по-активен от брат си. С първата и на мен не ми ставаше горещо /през лятото бременеех тогава/ а сега ме обливат разни вълни /може и от ЕГН-то да е Mr. Green/
Но каквото и да е ще търпим момичета и това...резултата си заслужава - ще видите Hug
Тази сутринсержа отиде да стрелят рано, рано /те пък в тоя сняг акъл имат ли Crossing Arms/ та се наложи да карам на градина аз Слави...въх едва се събрах на шофьорското място...баси плондера Mr. Green че и ще трябва да го взема от градината....картинка и атракция съм Mr. Green
Добре дошла на Жира - настанявай се удобно и да ти е лека бременността. Hug
Ох още щях да пиша обаче забравих какво......така е като ми се струпат няколко страници Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 299
Добро утро!
Аз днес хубаво се наспах.Само 1 път ставах,като никога!
Жира Добре дошла!  bouquet Ех,много момичета много нещо  Laughing
bonbonkata-maia и аз понякога имам такива бодежи,но много рядко.

Хубав и усмихнат ден от нас!

# 42
  • Мнения: 7
Добро утро май-чета!

Нели   bouquet благодарим за новата тема  Heart Eyes
 
Хера, чудесна вила !

Жира добре дошла в отбора   bouquet

Момичета да ви питам, за запознатите с многократните пелени? Някоя от вас дали е ползвала? Аз към тях съм се ориентирала, не ми стана много ясно как се ползват.
Това е по тази тема: http://www.estestveno.com/node/292

# 43
  • Мнения: 1
Добро утро и от нас с беб4ето:) записвам се в новата тема Нели добре си се справила а и заглавието е много добре казано  bouquet добре дошла на новата мама пожелавам и лека и безпроблемна бременост Simple Smile аз от сутринта като съм станала и нещо ме хвана депресия незнам защо но все ми е нервно тъжно и ми се плаче явно е от хормоните с първата бременост несъм била така но явно е нормално сега ви оставям че ще избухна и после ще ви чета:)приятен ден ви пожелавам с повече положителни емоции  bouquet

# 44
  • Burgas
  • Мнения: 92
Здравейте момичета, 3 дни не ви бях чела и ето че има нова страхотна тема  Hug
bonbonkata-maia  и аз отскоро имам такива бодежи, но ми се получава така когато ходя и то когато се забързам.
nikita 131 това писмо на бебчо е много хубаво, дали от хормоните, но малко се разплаках Embarassed .
zlattka, аз бебо го усещам като тупкане или балбукане, понякога и гъделичкане. Много е особено усещането.

Да ви питам момичета, мислихте ли име за бебето. И ако да, кой как мисли да го кръсти?  За първото ми дете името дойде много бързо, и двамата с мъжа ни хареса името Мартин, но сега е много трудно и нищо не сме решили, то има време, но ако аз харесам някое, той не го харесва и обратно.  newsm78 Ох, това ще е май от доста трудните задачки покрай бебо.

Общи условия

Активация на акаунт