Полът вече всички сме научили, през МАЙ ще проверим дали се е получило!-12 тема

  • 23 288
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 668
Айде и аз да кацна в новата тема  Hug
Нели, справила си се прекрасно. Благодаря   bouquet

Принцес, после да не ти се налага да даваш писмени обяснения не детенце като те пита що е в такъв странен тоЙлет на изписването Laughing

Каквото трябва:) Роклята е толкова прекрасна - в бяло и сребърно. Но да се надяваме, че док е познал Crazy

# 16
  • Мнения: 2 837
Записвам се и аз Simple Smile
Нелили  Hug
Хера, наистина много хубава вила Simple Smile
Донна Ани, ето инфо за съхранението на кърма - във фризер може да се пази между 3-6 месеца: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156629.0
Принцес, докторът сега да не вземе да изпитва угризения  Joy
Аз да се оплача - мъж ми вчера беше на работа и си е усукал коляното, има и скъсани връзки, та е с гипсова шина за месец Sad

# 17
  • Мнения: 23
Майчета, дали преварка с малко джоджен ще ми помогне за успокояване на червата? Някой знае ли нещо по въпроса?  newsm78

# 18
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Адашче, благодаря ти за новата тема Simple Smile
Къщичке, честити розАви гащи Simple Smile
Ана2, много неприятно това с
мъжа ти. Дано да се оправи скоро
Ние вече сме в Стара Загора. Още 3 часа и вкъщи. Вече всичко ме боли, поне че Ленчето е спокойна. Явно пътуването я приспива Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 18:37 от nelka_bg

# 19
  • Мнения: 10
 Hugблагодаря за новата темичка
  bouquet Нели, голяма отличничка си! като ти дават дипломата поискай и за малката една  Wink
Гери не искам да те стряскам, аз преди месец и повече бях с убийствени киселини, от които ми се беше разкървил хранопровода и повръщах кръв. Минах на пасирани картофи за няколко дни без абсолютно нищо друго освен малко млекце да слепнат, след това лека полека въведох банани и средата на белия хляб, но ми отне към 10 дни да се захраня и сега много внимавам какво и кога ям и слава Богу киселини нямам, но не знам за джоджен честно казано  newsm78
Хера присъединявам се към другите момичета, хич и не бих се разширявала в нов апартамент, директно се местя в тази къща с двор  Party
забравих да ви кажа как се забавляваме с моето момиченце  Laughing като започне да ми вкарва по-силни шутове и аз си хващам корема и почвам да я люлея нагоре-надолу  Laughingи о, ЧУДО спира  Laughing и се успива  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 2 817
Гери С., аз днес бях при личната, понеже 4-ти ден съм с разстройство и тя ми предписа Смекта и Линекс. Този Линекс са всъщност някакви млечно-кисели капсули и функцията им е да възстановяват чревната флора. Ако искаш може да пробваш с тях. На мен ми каза да ги пия 4 пъти на ден по една капсула. Те се водят като някакви хранителни добавки всъщност.

# 21
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Аааа, недейте така. Хич не съм отличничка, просто последните изпити са свързани с работата ми. Иначи си мислех,че не ни личи. Да, ама не. Преподавателят накрая ми вика: "Аз чакам от вас курсов проект, а вие какво чакате - момче или момиче?" Останах втрещена. Понеже не искам да парадирам с бременността си, уе обничам по-дебели дрехи, ама явно няма файда

# 22
  • Мнения: 23
Благодаря момичета, аз тъкмо сварих картофи и ще вечерям варени картофи, ама не мога да огранича сладкото.  ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 291
Адашче браво на теб  smile3501
Гери  за стомаха може да си вземеш Биогайа . Това са пробиотици и спомагат за регулирането на чревната флора.  Линекса който ти е препоръчала menyanthe също би ти помогнал при тези проблеми. Изобщо не му мисли ,а тичай до аптеката да си вземеш едно от двете. Предписват ги на малки бебета, така , че спокойно можеш да ги пиеш. Не са лекарства , а хранителни добавки. Стискам палци да ти мине бързо  Peace
Ана2  дано се възтанови бързо мъжа ти  Praynig
princess SHENYмного се смях за пола hahaha


# 24
  • Мнения: 331
Бух и от мен в темата! Готино заглавие Simple Smile
 Hug

# 25
  • Мнения: 5 591
Ето ме и мен.Да ни е честита новата тема,да я пълним с много положителни емоции.  bouquet

# 26
  • Мнения: 299
Хоп и аз в новата тема!
Нели Благодаря за старанието и хубавата тема!  bouquet

# 27
  • гр. София
  • Мнения: 104
Ето ме и мен в новата тема.

Моя юнак не е толкова активен като вашите бебоци - сигурно е поспалив като майка си Simple Smile
Иначе ме мъчат едни гъби не е за разправяне какъв сърбеж е - ужас. В сряда съм при доки - дано даде нещо с което да ги изтребя. Помагайте, ако някоя от вас е успяла да се отърве от тях

# 28
  • Мнения: 416
Хера много хубава къща имате! Предвидена за още едно поколение. newsm03

Принцес много се смях  на разговора ти с доктора аххаха  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 Аз моя се каня с брадвата да ходя ако е сгрешил  smile3516

Нели благодаря за темичката! Успях да видя снимките на детската стая.Така вече като те добавих е друго.  Simple Smile

Desi_shisha при мен е така: при всеки болничен влизам за 3 дни в АГ-то и после ми дават болничен за 30 + 3 които съм лежала. Е друг е въпросът ,че аз от време на време избягвах до нас да се изкъпя и вечерта се прибирах  Последния път беше в ремонт и само си оправих леглото взеха ми кръв,урина и ме пуснаха да си ходя и след 3 дни отидох да си прибера багажа и да си взема болничния.

Къщичка честити ви розови гащички stork-girl stork-girl stork-girl

# 29
  • София
  • Мнения: 75
Здравейте, МАЙ-чета!

Най-накрая и аз да се запиша. Докато се регистрирам и отминаха 3-4 теми.
Живея в София и чакаме девойка на 15.05.

Лека вечер и хубава седмица от нас!

Общи условия

Активация на акаунт