Нужни и ненужни покупки за бебето - моят оп

  • 27 910
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 873
Всичко може да се ползва. Но аз така се оправях тогава, с прост и евтин термобокс. Беше ми в помощ, спестявах определено ставане. Но и моето дете беше кротко, само в началото се будеше и то съвсем мъничко, като цяло беше лесен.

# 736
  • София
  • Мнения: 47 990
да, аз от моя гл. точка, като пиеше вече АМ беше голям и имаше 2-3 месеца , когато пиеше в 6 и в 8 сутринтта, термобокса не можеше да запази нужната Т на водата от лягането в 22 до  сутринтта Wink

1-2 пъти съм го взимала и зимата на разходки, но честно казано тогава и 30 мин не можеше да запази приятни градуси на водата при минусови Т навън.

# 737
  • София
  • Мнения: 1 663
Angel_Dust, аз не се изразих правилно. Носех си топла вода в шишето, пак в шишето си слагах диспенсер с точното количество мляко. Когато дойдеше време за хранене ги смесвах и готово.

# 738
  • Мнения: 7 873
Е, при минусови Т навън - защо сте се хранели навън  newsm78

# 739
  • София
  • Мнения: 47 990
не сме се хранили, а съм му носила вода. Wink все пак за час-два разходка му се допиваше понякога.(това втората му зима имам предвид - на годинка като е бил)

# 740
  • Мнения: 7 873
Бебе в количка на минусови Т за час-два ми звучи  newsm78 ...Зимата аз го извеждах по няколко пъти за по 20тина минути, не повече. Явно има значение и начина на гледане - за най-необходимите неща.

# 741
  • София
  • Мнения: 47 990
Angel_Dust, аз не се изразих правилно. Носех си топла вода в шишето, пак в шишето си слагах диспенсер с точното количество мляко. Когато дойдеше време за хранене ги смесвах и готово.

аз всъщност изобщо не съм те и прочела, сам си казвам опита с термобокса.

viliko - защо в количка? писала съм еднотгодишно - нали...
всъщност много майки от отчетните навремето и 20-40 дневните си бебета разхождаха по над час в зимните месеци... аз го извеждах за толкова като стана на над месец де....но пак не виждам проблем зимата при минус 2-3 градуса детето да си е навън...
както и да е де...това не е вече в областта на покупките.

# 742
  • Мнения: 7 412
На мен ми звучи чудесно излизане при температура около нулата. Затова е купена необходимата количка и необходимия агнешки чувал. Разходка при пълно спокойствие и дълбоко спящо дете е моята представа за идилия.

# 743
  • Мнения: 7 873
Ами - на годинка как? Най-логично е с количка, затова.
Моето де те проходи доста рано и не искаше количка, та се налагаше да го водя за ръка навсякъде, но ние сме родени май и не беше проблем. А вие?

П.П. редактирала си си поста, сега виждам отг.

Това кога е родено детето има значение, отново да кажа. Зимното бебе - му трябва хубава зимна количка, чувалче и тн. Но ако е родено лятото - най-добре е комбинирана с летен кош, защото иначе не е много удобно със зимна количка лятото и обратното.

# 744
  • София
  • Мнения: 47 990
ами на 9 месеца моят ходеше стабилно, на година, година и два-три месеца, ходеше  колкото всяко друго ходещо дете. До парка с количката - и там да шляпа из снега. Роден е ноември. Т.е. проходи август.

# 745
  • София
  • Мнения: 1 663
Angel_Dust, аз не се изразих правилно. Носех си топла вода в шишето, пак в шишето си слагах диспенсер с точното количество мляко. Когато дойдеше време за хранене ги смесвах и готово.

аз всъщност изобщо не съм те и прочела, сам си казвам опита с термобокса.


А аз реших, че на моето мнение така реагира   Simple Smile Все едно...

# 746
  • София
  • Мнения: 40 958
Разделих анкетата. Нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=404952.0

Общи условия

Активация на акаунт