"Системата минус 60" - тема №20

  • 42 713
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 336
Добър вечер.
Време е за днешния отчет
З: 2 и половина препечени филийки с масло и шарена сол, 2 варени яйца, сирене
Към 11 : малко банан от на детето
О: Пилешка супа, малко пиле с ориз, салата зеле с царевица и майонеза
В: салата зеле с кисело мляко
Вода - ок. 2 литра
Лека вечер.

# 706
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Здравейте.
Много сте полезни с всичките съвети, които давате!  Hug

След вчерашния системен ден кантара тази сутрин ме зарадва с -400гр.  Laughing

Днес храненето ми беше много неориентирано, за което много ме е яд. За съжаление, когато съм в движение се получава така ... дано да е рядко, дори никога.
з: кроасан с кисело мляко, 1/2 пакет бейкролс
о: към 13ч. един банан; към 15ч. малко картофен огретен с кашкавал
в: в 18:30ч. печени дробчета и 2 сварени яйца.

Грозното Пате, стартирах на 14.02.  Peace

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 21:25 от de3demonka

# 707
  • Мнения: 3 453
  Ето и моето меню за днес, минуси все още няма.
з- няколко ръжени сухара с пастет, 1 бисквита
о- 2 парченца пуешко филе, малко зелева салата
в- пилешко бутче

 

# 708
  • Мнения: 733
Здравейте, момичета! На всички, които ще пътуват утре - страхотно да си изкарате!  Hug
Днес само за ядене мисля, незнам какво ми става, едва се удържам. з. принцеси с кайма, о. печена наденица и кисели краставички, в. сухари с малко кашкавал и кисело мляко

# 709
  • USA
  • Мнения: 675
Менюто за днес:
З: кус-кус
  по-късно бисквитена торта
О: постни пълнени чушки с бял сос и маслини
 към 4 часа ако огладнея някакъв плод
В: извара с таратор или портокали

# 710
  • Мнения: 4 672
Привет и от мен  Hug
Кашарел, благодаря - разгледах ги и даже си харесах. Сега остава по- трудното да си го купя  hahaha
Непоправима, странна работа - до сега който е пил Инхуа (от моите познати) винаги е имал резултат с WC  newsm78
      bebok_86, знаеш ли, точно прекаленото усложняване на системата затруднява много момичета и тя се превръща за тях в поредната непосилна диета... За да можеш да спазваш дълго време някакъв режим, той трябва да е максимално разбираем и близък до твоя начин на живот. За мен в обяда има няколко задължителни неща - месо и риба се комбинират само с ориз, елда или зеленчуци, без картофи, царевица и бобови, храната не трябва да е пържена или мазна, плодове само от разрешените. Всичко друго е позволено. Аз хляб ям само на закуска, обичам постни манджички, научих се да ям ориз... и наистина вече обяда е каквото ми се прияде. Само за мусаката тъгувам... но пък има една гръцка дето я наричат, с тиквички и патладжан...така че има решение и на този проблем Grinning Peace
        А с мозъка ми сме се разбрали да се сещаме за торти само до 12ч.  Grinning
        


ПП Пак нещо за четене  http://www.medicine.bg/novini/ne-yam-a-palneya-kakva-e-taynata Wink   Много обичам да намирам потвърждения за правилността на системата Grinning

 newsm10  
На 100% съм на същото мнение! Приемам Системата като позволяваща да се храня с... и предпочитам да я разбирам така, отколкото ограничава ме да ям ....  
Менюто за днес:
З: кус-кус +
 + по-късно бисквитена торта това прави две закуски
О: постни пълнени чушки с бял сос и маслини само ако е без брашно
 към 4 часа ако огладнея някакъв плод плод от разрешените е по- правилно да се каже, но и него трябва да добавиш или към обяда, или към вечерята
В: извара с таратор или портокали

de3demonka, задраскай си несистемните храни, за да не се обърка някой.

Нефертари, и на мен ми е някакъв такъв луд ден, ама то от сутринта както е тръгнало, така си мина и целия ден.
За закуска вместо да се нахраня, аз доядох на детето храната. Съответно не ми стигна, но и не исках да ям втора закуска. На обяд имах среща и хапнах на бързо едно малко пилешко бутче на крак и в движение и съответно пак не се нахраних. За вечеря бързах да заведа детето на тренировки, забравих си катъка в хладилника, а се оказа, че и близкия до залата магазин е преместен... Е простих се с вечерята и за сега стискам зъби, а за по- късно като ми престърже съвсем ще се втурна да ги мия, докато станат като на професора Вучковъ  Joy Не бях изпускала така положението, ама да ми е за урок и следващ път да няма...
(ама написах един чаршаф и аз - цяла страница  Whistling )


# 711
  • Мнения: 7
Здравейте,скъпи системки!  Hug
мина мнооого време от както писах за последно,но съм абсолютно системна. Резултата ми е вече минус 10,5кг за 2 месеца и съм много доволна от себе си! Simple Smile
Нямах време да ви изчета,много съм заета сега(очни,сесия,пък и нова работа започвам в хирургично отделение),обещавам да намирам повечко време за приятни разговори с вас!
Поздрави и успех на всички и добре дошли на новите! Hug

# 712
  • USA
  • Мнения: 675
Беки, много благодаря за поправките   bouquet! Позабравила съм правилата, макар че за тортата и брашното  в соса бях почти сигурна, че са неправилни. От утре се стягам Naughty!

Редактирам се: Беки, защо не може брашно (сложих ръжено) в белия сос, сега погледнах на 1 стр., но не видях да е грешно  newsm78 .

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 06:08 от maimun77

# 713
  • Мнения: 2 336
Добро утро.
Честит 3 март.
Теменуга, честит рожден ден. Желая ти много здраве, щастие, успехи, късмет, пари, много минуси на кантарев и още каквото си пожелаеш Hug

# 714
  • Мнения: 7
 
bg
ЧЕСТИТ З-ТИ МАРТ!
Бъдете живи и здрави, отглеждайте умни и горди българи, където и по света да се намирате.

Момичета, тези дни съм и ще продължа да бъда в движение, но надявам се, че и ще продължа да бъда системна. Засега с кантара сме приятели, ще докладвам в понеделник. Нямам време за менюта, минах само да Ви поздравя и да Ви пожелая през нашия месец много здраве, щастие, положителни емоции и минуси на кантарчетата!

Хубав дъъъъъъъъълъг уикенд на всички! 

# 715
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ!
Дано да имаме много поводи да се гордеем като нация! Нека докажем, че сме достойни за уважение, за да ни приемат като равноправни членове на Европейската общност!

При нас всичко е побеляло- от вчера следобяд вали сняг и доста понатрупа. Прогнозите са, че около 8 март ще е доста студено - явно мъжете много са ни разсърдили... Laughing
Моят отчет за днес: килограми 51.100 (разлика от вчера 100 гр. ). Вчерашното ми меню: закуска - палачинка с овесени трици и растителен кашкавал; кафе с мляко и 3 шоколадови бисквити. Обяд - пилешко бутче с грах (не съм съвсем убедена, че се съчетават добре, но нямах особен избор на готвено и бях много прегладняла), плодове; Вечеря- плодова салата с кисело мляко (мен лично не ме засища за дълго време, но когато си прекалил на обяд е добър вариант) и по-късно - чай без захар.
Днес закусих с 2 пържени филии (съпругът ми ги прави супер) със сирене и мед и кафе с мляко; За обяд планирам да направя лазаня - половината ще е с кайма, а другата част (тази за мен) ще е само с доматен сос, бешамел и кашкавал; салата от домати и краставици (нямаше как да откажа на сина ми, който отдавна иска да хапне лазаня, а аз все отлагах под предлог, че не е много подходяща при отслабване...). Вечерята най-вероятно ще е 2 постни пълнени чушки с ориз и зелена салата.
Приятни почивни дни на всички системки! Очаквам с нетърпение вашите постове!!!

# 716
  • Мнения: 307


Gerkata_D ,винаги са ти много позитивни постовете  Peace Hug
Ние след малко заминаваме за почивните дни при свеки  Crazy , няма да имам нет там , ще се отчитам в понеделник . Приятни почивни дни  Hug

# 717
  • UK
  • Мнения: 88



Поздрав за всички, които се чувстват малко или много българи! Simple Smile Честит празник!

Днес станахме късно,към 9 и набързо мушнахме по едно мляко с корнфлейкс с малката  Mr. Green Ама тоя коварен грип направо без глас ме остави, едвам гъгна днес   hahaha  Което е добре дошло за малката хуна, щот си прави каквото си иска,а аз не мога да и се скарам Joy  А вчера ме боляха всички мускули и мускулчета, все едно 5 часа съм тренирала без почивка! Дано само времето е хубаво тези 4 почивни дни, че иначе или аз ще трябва да си купя мегафон,или да се изселят дребната с баща си нанякъде  Mr. Green
Така, за днес - З: пр.мляко с корнфлейкс, О: постен гювеч, В: кис.мляко с ябълка/портокал - не съм решила още само с 1 плод ли да е или да ги смеся.
И м/у другото,разбрах, че салата зеле не за мен. Много ме надува, пък и май не обичам сурово зеле толкова много  Mr. Green Нямам търпение да се запролети и да почнат хубавите салатки/домати/краставици, че да си отям Simple Smile Тогава никакви проблеми с вечерята няма да имам, и без това в топлите сезони карам основно на салати Simple Smile
Лек и успешен ден на всички! И приятно изкарване на 4-дневния уикенд!

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 11:50 от Nepopravimata

# 718
  • Мнения: 102
 bg Честит 3-ти Март!!!  bg

Аз съм добре малко да се включа с меню:
з. Пилешко филе,ръжен сухар и 2 мини мъфина
о. Зелеви сърми постни и портокал
в. Рибена супичка

# 719
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ   bouquet
от днес и аз съм с вас  Crazy
менюто ми за днес е: 1,5л вода (повече не мога)-за целия ден
закуска: 1к.мляко 0,1%
обяд: картофи на фурна с 1 л. олио и малко сол,зелева салата с лимон
вечеря: сварени миди с лимон и по късно зелен чай преди сън.

ако лимона не е позволен за вечеря казвайте  Mr. Green имам за сваляне 10кг  Whistling дано до Май месец да успея
успех на всички,да се надяваме да сме режимни!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт