МАЙска мама, с чаша вино във ръка, ще посрещне празника на любовта!- тема 14

  • 23 798
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 130
Аз във Фейсбук съм александрина марянова. Сега ако може някой да ме добави, че да видя аз къде се криете в тая тайна група?  hahaha

Добре дошла на новата мама!
Девойките, които се навряха във Вис Виталис - кажете нещо интересно имаше ли - да не изпусна?!?  hahaha
Изпратих ти покана за приятелство, отговори, за да те добавя в групата Simple Smile

# 46
  • Мнения: 567
dessince, благодаря ти много!  Hug Приех поканата.
Лека на всички  Laughing

# 47
  • Мнения: 10
Мерси за новата прекрасна тема, Нелили   bouquet

# 48
  • Мнения: 23
здравейте майчета  Hug,
брее очаквах изписани 4-5 странички, а то ...
Днес посетих лекцията на ЛЛЛ относно кърменето в Майчин дом, много хубаво беше, доста полезна информация Simple Smile  Simple Smile

# 49
  • на североизток
  • Мнения: 285
Здравейте и от нас в новата тема!
Нелили, много е красива темата! Благодаря ти!
При нас нищо ново. Вчера бяхме на ЖК - всичко е нормално, слушаха тоновете на малката. Разбрахме се март месец да отида направо за болничния и да ми пуснат изследванията + ехографски преглед.
Добре дошла на новата МАЙ-ка! Леко бременее и здраво бебенце на финала!

# 50
  • Мнения: 85
marley__ , добре дошла и от мен Simple Smile леко бременеене оттук нататък и здраво бебенце  Simple Smile
искам да споделя с вас каква количка сме си харесали, ама много ми е ентусиазирано и... ей така, да споделя Simple Smile легълцето ви го показах в по- предната тема, а ето това е количката....
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=61&products_id=338
ако някой има впечатления, относно модела и марката... моля да сподели... не знам защо, но като че ли не е толкова популярна сред майките тази марка... може би бъркам...
Поздрави на всички и хубав уикенд  bouquet newsm51

# 51
  • Мнения: 176
Правда,благодаря за отговора.
Гърдите ми не са се променили,нито първия път,нито сега.Само първите месеци бяха по-чувствителни.Не съм ходила при друг мамолог,но лекарката беше категорична и каза,че и да отида при друг да си нося снимката от мамографа,за да му я покажа.
А статията,която си пуснала,наистина е много трогателна.С тази разлика,че жената е правила опити далеч повече от мен.Аз се отказах категорично след първия месец.А тоталното намаляване на кърмата съвсем ме обезкоражи.
Благодаря за статията,не знаех,че съществуваме и такава група жени с намалена жлезиста тъкан,колкото и малко да са аз явно съм една от тях.

# 52
  • Мнения: 1 130
marley__ , добре дошла и от мен Simple Smile леко бременеене оттук нататък и здраво бебенце  Simple Smile
искам да споделя с вас каква количка сме си харесали, ама много ми е ентусиазирано и... ей така, да споделя Simple Smile легълцето ви го показах в по- предната тема, а ето това е количката....
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=61&products_id=338
ако някой има впечатления, относно модела и марката... моля да сподели... не знам защо, но като че ли не е толкова популярна сред майките тази марка... може би бъркам...
Поздрави на всички и хубав уикенд  bouquet newsm51

Аз също съм се насочила към Hauck, който е ползвал е останал доволен, поне с тези които аз говорих. Само, че аз съм харесала ето тази http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=61&products_id=339, защото дръжката и е цяла. Иначе е абсолютно същата като Condor. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 85
marley__ , добре дошла и от мен Simple Smile леко бременеене оттук нататък и здраво бебенце  Simple Smile
искам да споделя с вас каква количка сме си харесали, ама много ми е ентусиазирано и... ей така, да споделя Simple Smile легълцето ви го показах в по- предната тема, а ето това е количката....
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=61&products_id=338
ако някой има впечатления, относно модела и марката... моля да сподели... не знам защо, но като че ли не е толкова популярна сред майките тази марка... може би бъркам...
Поздрави на всички и хубав уикенд  bouquet newsm51

Аз също съм се насочила към Hauck, който е ползвал е останал доволен, поне с тези които аз говорих. Само, че аз съм харесала ето тази http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=61&products_id=339, защото дръжката и е цяла. Иначе е абсолютно същата като Condor. Simple Smile
оо, супер, благодаря за отговора, и аз съм с такива впечатления- пък и количката има абсолютно всичко, от което имам нужда Simple Smile ходих да я гледам "на живо" и .... така- харесва ми Simple Smile пък и цената е много добра Simple Smile а за цвета много и харесва зеленичкото, точно, което ти си посочила- става и за двата пола Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 328
Много добре изглежда тази количка. Погледнах я, има я и във вариант не all in one, ами и без допълнителните кош и кошница. В ибей има опции и за по-малко пари Simple Smile За Малибу ми беше мисълта.. само дали не е малко тясна, дават я 33 см. седалката широчина newsm78

# 55
  • Мнения: 2 614
Правда,благодаря за отговора.
Гърдите ми не са се променили,нито първия път,нито сега.Само първите месеци бяха по-чувствителни.Не съм ходила при друг мамолог,но лекарката беше категорична и каза,че и да отида при друг да си нося снимката от мамографа,за да му я покажа.
А статията,която си пуснала,наистина е много трогателна.С тази разлика,че жената е правила опити далеч повече от мен.Аз се отказах категорично след първия месец.А тоталното намаляване на кърмата съвсем ме обезкоражи.
Благодаря за статията,не знаех,че съществуваме и такава група жени с намалена жлезиста тъкан,колкото и малко да са аз явно съм една от тях.

Све, важното е да си спокойна и ти и бебето ще бъде  Hug
И месец и два и пет - важното е, че бебчето ти ще приема макар и малко като количество, но безценни с качествата си глътки  Hug
Ако имаш още въпроси съм насреща Simple Smile

marley__ , добре дошла  Simple Smile
аз се колебая, между Mamas and Pappas от ибей, но е с 2 дръжки, а аз не съм почитател иначе е английският вариант на Peg Perego - Pliko 3  Peace

Лека нощ на всички и хубава неделя!  Peace

Ние пътуваме за 1 седмица извън София Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 130
Мисля, че с една дръжка ще е по - удобна Simple Smile Онзи ден разглеждах и  аз ebay и наистина е много по-евтино, както и в момента имат големи намаления на дрехи. Не знам дали не е тясна, защото не съм я виждала още наживо, но ми казаха, че не е и е удобна и маневрена Malibu-то Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 130
А за ebay ми казаха, че доставката от Англия струвала 1 лира за 1 кг., така, че пак идва по - евтино за количка, а и както казах сега са намаленията на дрешките

# 58
  • Мнения: 71
Добро утро,

Пожелавам Ви хубав ден и много усмивки!

# 59
  • гр. София
  • Мнения: 104
Добро утро и от мен мамчета. Вече съм в 7-ми месец  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт