Тролски PR ( не е пръц ) 2

  • 16 134
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 874
Хайде две изцепки и от мен. Допреди няколко години бях актьор в една театрална група. Наближава Коледа, а ние сме претрупани от представления - едно след друго. Завеждат ни в някакво училище за деца в неравностойно положение да правим благотворителен спектакъл. Качваме се на сцената, играем страхотно. В един момент обаче, заедно с колежката трябва да кажем репликата "и ние" и да направим крачка напред с вдигнати глави. В момента, в който правя крачка напред, усещам, че сцената е свършила. В този момент почтително се катурвам и се изтърсвам в краката на хората от ложите. Съответно цялата публика е изполягала на земята от смях. Освестих се, обаче последва друг проблем. Сцената е висока близо 2 метра, а аз съм нисък -  hahaha кинта и 20. Та пробвам да се кача обратно, но не става, а хората вече им текат сълзи. Преборих се с пустата сцена, всичко мина с игра и сълзи от смях. Свършва представлението и директорката на театъра идва при мен и изтърсва следното: "Браво, Асене. Много артистично падна. Направо не мога да повярвам, че беше част от спектакъла." Тя жената не разбрала, че всичко това беше един нелеп инцидент. И до днес като се събираме, не пропускаме да се посмеем.  Joy

Втората случка е пак свързана с кариерата ми на актьор в театъра. Играем детска пиеса - на мен се паднала честа да играя разбойник. Представлението минава чудесно, цялата публика ни пляска. Отиваме в съблекалните да се преоблечем и всички си тръгваме. По улицата хората ме гледат облещено  Shocked , а аз мисля, че просто са били в публиката и не очакват да ме видят на улицата и ходя още по-наперено. Понеже живеех близо до театъра, аз се прибирах пеша. Влизам вкъщи и всички спират да говорят и ме гледат изплашено. Майка ми и баща ми тогава бяха поканили гости. Изведнъж баща ми с най-сериозния тон ми задава въпроса: "С кой си се бил?"  newsm78 . Аз изобщо не зацепвам и половин час се караме и крещя, че с никого не съм се бил. Изведнъж поглеждам в огледалото и какво да видя  Shocked Понеже играех лош герой и преди представлението ми бяха гримирали окото с едни много силни лилави гримове  Joy Е, повярвайте, когато гостите ни разбраха какво се е случило се сринаха от смях  Joy

Последна редакция: пт, 22 апр 2011, 18:47 от asen_mihaylov

# 46
  • София
  • Мнения: 12 554
Последният ПР на сина ми беше направо унищожителен.

Предистория - от година и 2 месеца правя режим на хранене, та към днешна дата съм с 46 кг по-лека. И онзи ден, моят прекрасен синковец се обърна към мен и каза:
- Мамче, ти си една прекрасна мама-дебеланка!  Shocked Joy

# 47
  • Мнения: 5 370
На Хисар сме, събличаме се всички за басейна, аз по бански, естествено, имам си....коремче, срам не срам... Embarassed
Таааа, Станислав идва до мене, гушва ме и почва да ме потупва по коремчето. Питам го "Ти иначе не се гушкаш, сега какво ти става" ? Отговор :" Ми радвам се на старата си къщичка". Mr. Green

# 48
  • Мнения: 11 405
Миналото лято племеника /по мъжова линия/ имаше кръщене - 10 човека в много задушевен ресторант. Цяла сутрин гладя, обличам, събличам, глася с преси и кристали буклите си. Малката стъкмена с рокля и чанта с играчки в ръка чака до вратата. Аз се поглеждам за последно в огледалото и виждам, че ластиците на бикините ми се впиват и се очертават под полата - трябва да се обуят боксерки. Сигурно съм казала нещо и пътьом към спалнята започнах процедурата по подмяната  Blush Малката обаче разбрала не доразбрала едва дочаква баба и да и обърне внимание в ресторанта след църквата и в онзи момент, когато хората още не са гъврътнали ракията и предпочитат да мълчат свенливо моята любопитка изтърсва "А мама дойде без гащи под роклята! Събу ги в коридора!". Някой се задави с ракия. Чу се прикрит и неприкрит смях. Mr. Green В такъв момент да се обяснваш няма никакъв смисъл ...

# 49
  • София
  • Мнения: 18 679
Дорис, можем само да се радваме, 4е си предала жестоките си хумористи4ни гени на поколението Joy

# 50
  • Мнения: 77
Моят племенник (на 4) вечеря с родителите ми в кухнята, аз съм в хола на компютъра. Майка ми му е казала: "Отиди и кажи на леля ти, че дядо ти я вика", при което го чувам как тича по коридора, отваря вратата и казва: "ЛЕЛЯ ТИИИИИ, ДЯДОТИИИИ ТЕ ВИКА!" Следва бурен смях от кухнята, аз отивам и ги питам: " Дядо от отвъдното ли ми звъни?" callme

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Уникални попадения има тук!  Laughing
Моят е малък още да говори, така че изказване на братовчедка му- на 3 годинки. Идва на гости само с майка си и ние, питаме "Татко ти какво прави?" , а тя " Ами само ме бие". И понеже знам, че си измисля и питам: " Така ли и защо те бие?" тя- "Ами не знам, по цял ден само ме бие"

# 52
  • София
  • Мнения: 3 249
Прясно, прясно - от онзи ден:

Дъщерята на 4 години със сърдит тон ми заявява:
- Мамо, ти ставаш вече Госпожа!
- Как така ставам вече госпожа?
- Ами така, почна много да се караш, значи си Госпожа!

 Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 12 554
Прясно, прясно - от онзи ден:

Дъщерята на 4 години със сърдит тон ми заявява:
- Мамо, ти ставаш вече Госпожа!
- Как така ставам вече госпожа?
- Ами така, почна много да се караш, значи си Госпожа!

 Crazy

В този дух онзи ден синът ми чува да ме назовават "Г-жа Х." и възмутено каза:
- Ама това не е госпожаааа.  Това е майка!

# 54
  • Мнения: 76
В случая аз съм направила кофти PR на майка ми...
Случката:
Имаме гости и в един момент майка ми изчезва от стаята.Тръгвам след нея и я търся и най-накрая я откривам в тоалетната.Чукам по вратата да ми отвори,но тя не иска и ме пъди от там.Най-накрая с умолителен глас я карам да ме пусне при нея,но с уговорката,че няма да кажа на никой какво прави вътре. Аз вече вътре при нея и я питам какво прави на гърнето,а тя ми казва,че ака.  Laughing.Аз щастлива,че съм разбрала отивам бегом при гостите и им казвам на висок глас:
- А пък майка е в тоалетната и сере. Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 234
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Да не мислите,че е лесно да ти е смешно и да не мога да зяпна с пълно гърло.....чак ми се насълзиха очите hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Преди време гледах едно момиченце.Да е била тогава на 4-5 годинки.
Иска да отиде до тоалетна.Водя я ,настанявам я на чинията и излизам по нейна молба.
След малко ме вика ,аз влизам и виждам на още висящите й гащи сложена навита ,като превръзка тоалетна хартия.Питам я :”какво е това?”
А тя с победоносен поглед заявява:” Аз съм вече като мама голяма!!!”

Последна редакция: чт, 28 апр 2011, 15:55 от пухи-пухи

# 56
  • Мнения: 62
Страшна темичка!     bouquet

Съседското хлапе - В колата сме тя, аз, а майка и кара. При което майката казва на едни пресичащи неправилно тинейджъри "Патици" и....малката като побъркано "Къде мамо е па па, къде мамо е Па пааа..."
 hahaha Joy
Моят синковец - Един ден ме пита "Мамо, каква е твоята мечта?". Аз - "Искам да стана добър учител!". Той - "Ааа това е лесно. Когато някой не слуша, просто го наказваш и готово!" Shocked Laughing

Сетих се още една велика мисъл на сина Mr. Green - Прибирайки се от детска, виждаме едно улично псе в бяло и черно, леко трътлесто. ....Калоян ме пита това делматинче ли е, и аз "Аааа минало е от там..", "Е, каква му е дееее...", аз - "Ми улично бре мама, каква да е." и той след лек размисъл, но авно много задълбочен  hahaha Joy казва и отсича - "Кравешка, я го виж има същата окраска...ама едно не мога да разбера мАмО как е станало...?!"

къде е тролския пиар в случая  newsm78 ?

# 57
  • София
  • Мнения: 3 789
Да раздвижа малко чудната темичка Wink

Чакаме гости, детето е кръщелница на съпруга ми (5 г.). Звъни по телефона:
- Деси, ти какво готвиш?
- Пълнено пиле.
- Ох, поне веднъж ще се наям като хората!
- Защо, - питам аз, - майка ти не ти ли готви пиле?
- Ами нали знаеш как е в нашата къща - тя купува пиле, дава месото на Джесика (кучето им), а за мен остават само кокалите...

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 824
Имаме гости.Водят оживен разговор със съпруга ми.Малката започва:" Татко,татко,татко........." и така докато разговора им спира и всички са в очакване какво ще казва на баща си.Изчаква пълното затишие и казва "Татко виждат ти се гащите!"

# 59
  • Viena
  • Мнения: 3 596
Казвам на малкия да вземе кутията с бисквити и да почерпи бабите му,а той ми отговаря,Е,
те нали не обичат бисквити.

Общи условия

Активация на акаунт