Обучение срещу ваучери по схема "Аз мога" 4 - втора вълна

  • 48 716
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 197
Права си, но ние толкова много неща вече обсъдихме, че аз лично се оплетох!  Laughing
Дано тя да ни осветли!


* Къде изчезнахте всички? Rolling Eyes*

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:58 от farfallina

# 691
  • Мнения: 302
Здравейте!
Мариша, чакаме те като бяла лястовичка, къде си?

# 692
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Тук съм, ама не смея да напиша това, което разбрах  Tired
Тази седмица "уж" ще отпускат средствата по "Аз мога повече", но пък няма да приемат нови заявления. Имат неразбории и с квотите. Така и не можаха да се разберат.
Това, за щастие, не е окончателно. Поне до вчера не беше. Утре ще разбера още подробности и в четвъртък ще пиша.

# 693
  • Мнения: 23
Благодаря, Мариша!!!  bouquet

Това, което казваш е хем, добре, хем не  е.... newsm78
поне нещо се прави, и типично по български ми идва наум приказката за орела, рака и щуката.... Grinning
то затова и колата (програмата)  не върви... Mr. Green

# 694
  • Мнения: 302
Тук съм, ама не смея да напиша това, което разбрах  Tired
Тази седмица "уж" ще отпускат средствата по "Аз мога повече", но пък няма да приемат нови заявления. Имат неразбории и с квотите. Така и не можаха да се разберат.
Това, за щастие, не е окончателно. Поне до вчера не беше. Утре ще разбера още подробности и в четвъртък ще пиша.

Е, то това се очакваше, не се изненадвам, ама никак... Все още има светлина в тунела, щом ще отпускат все пак средства... За квоти предполагам става дума за съотношението между КК и ПК... или пък по различните БТ?...
А нещо за старите чакащи не се ли знае? то ясно, новите няма да бъдат скоро открити...

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Квотите са по отделните БТ. Старите чакащи при всички случаи ще минат първи.

# 696
  • Мнения: 302
Квотите са по отделните БТ. Старите чакащи при всички случаи ще минат първи.


А така, че иначе едно БТ получава 300 квоти на транш, а друго - 900...
Да, ще минат първи, имах предвид дали ще изчакат всичко да се уточни и като стартират, тогава да раздадат и на старите, или тях могат да ги почнат и преди цялата процедура...

# 697
  • Мнения: 197
Хм, то затова у нас битува приказката "българска работа"! Confused
Затова ли казват, че се отлага за неопределено време? Laughing Дано все пак стигнат до някакъв консенсус скоро! Вече се надявам на юни, ама дали...??? newsm78

# 698
  • Варна
  • Мнения: 1 842

А така, че иначе едно БТ получава 300 квоти на транш, а друго - 900...
Да, ще минат първи, имах предвид дали ще изчакат всичко да се уточни и като стартират, тогава да раздадат и на старите, или тях могат да ги почнат и преди цялата процедура...
Не, няма да чакат да мине всичко. Те така или иначе издават ваучери на старите заявления.

# 699
  • Мнения: 302

А така, че иначе едно БТ получава 300 квоти на транш, а друго - 900...
Да, ще минат първи, имах предвид дали ще изчакат всичко да се уточни и като стартират, тогава да раздадат и на старите, или тях могат да ги почнат и преди цялата процедура...
Не, няма да чакат да мине всичко. Те така или иначе издават ваучери на старите заявления.

Ето, както казваше един журналист, имаме новина - значи все пак по старите заявления се работи и ваучери се издават? Това не знаех, а тук има доста чакащи - не за нова вълна, а за стари заявления...

# 700
  • Мнения: 23
Имам една позната, работи като мед.сестра в медицински център, който е АД, на самоиздръжка, не е към бюджета. Дали може да кандидатства, когато открият новата процедура? Дано има някой компетентен, да ми отговори Simple Smile

# 701
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Може  Peace

# 702
  • Мнения: 23

Благодаря, Мариша!!!  bouquet
Много си любезна и винаги си насреща Simple Smile

# 703
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Благодаря, Мариша!!!  bouquet
Много си любезна и винаги си насреща Simple Smile
Wink Hug

# 704
  • Мнения: 197
Милички, понеже по технически причини утре няма да имам достъп до интернет и форума, мога ли да ви помоля, ако евентуално има някакви важни новини покрай програмата, да ми пишете едно мейлче? ... Rolling Eyes (него мога да го проверявам през мобилния)
Благодаря ви предварително! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт