Обучение срещу ваучери по схема "Аз мога" 4 - втора вълна

  • 48 712
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 302
Милички, понеже по технически причини утре няма да имам достъп до интернет и форума, мога ли да ви помоля, ако евентуално има някакви важни новини покрай програмата, да ми пишете едно мейлче? ... Rolling Eyes (него мога да го проверявам през мобилния)
Благодаря ви предварително! Heart Eyes

Ама изобщо не се притеснявай, както гледаме, важни новини няма да има поне до края на месеца - най-рано... Бъди спокойна Simple Smile
Сега ако намеря и какъв ти е мейлът....

# 706
  • Мнения: 1 284
Безработните немогат за се включат в програмата така ли?
Къде да прочета условията  Hug

# 707
  • Мнения: 302
Безработните немогат за се включат в програмата така ли?
Къде да прочета условията  Hug

За безработните има други програми. Условията по Аз мога можеш да прочетеш на първа страница на темата, а за другите програми - на сайта на АЗ.

# 708
  • Мнения: 3 117
здравейте дами!
току що звънях в АЗ да попитам какво става с програмата. Казаха, че трябвало да стартира края на март, но имали известни проблеми, затова очакват да стартира в началото на юни.

# 709
  • Мнения: 302
здравейте дами!
току що звънях в АЗ да попитам какво става с програмата. Казаха, че трябвало да стартира края на март, но имали известни проблеми, затова очакват да стартира в началото на юни.

Е, да, очаква се... но спокойно, народе!!! След юни са наред юли, август, ... декември...
Аз имам днес намерение да звъня в БТ и да питам какво се случва с очакващите от септември...

Някой желаещ да звънне в БТ Младост или Сердика?
Аз ще звъня във Възраждане, но лелките там винаги са сърдити и груби...

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 09:58 от Zapetaika_

# 710
  • Мнения: 197
Надеждата умира последна! Simple Smile
Но благодаря за новината, Пит! Heart Eyes Дано този път се окаже вярно!

Запетайче, мейлът ми излиза до профила като бутон под мнение, което напиша. Но се оправих, де, всичко е ок! Пиши после какво са ти казали от БТ! Дано има добри вести... Simple Smile

# 711
  • Мнения: 302
здравейте дами!
току що звънях в АЗ да попитам какво става с програмата. Казаха, че трябвало да стартира края на март, но имали известни проблеми, затова очакват да стартира в началото на юни.

Е, да, очаква се... но спокойно, народе!!! След юни са наред юли, август, ... декември...
Аз имам днес намерение да звъня в БТ и да питам какво се случва с очакващите от септември...

Някой желаещ да звънне в БТ Младост или Сердика?
Аз ще звъня във Възраждане, но лелките там винаги са сърдити и груби...

Момичета, в БТ Възраждане и на двата телефона никой не отговаря Simple Smile Аз като видях веднъж как добре се абстрахират от всякакви "дразнители", било то на място при тях или пък по телефона... ясна е работата.
Хайде, да се включи някой от друго БТ - звънете, питайте и пишете!

Аз пак ще се пробвам следобед...

# 712
  • София
  • Мнения: 588
Звънях в бюрото в Младост. Подавала съм за професионална квалификация (явно това има значение), та за професионалната квалификация квотата засега щяла да стигне до номер 3000. Аз съм малко след него ooooh!
Казаха, че за всички подали септември, ще има ваучери, просто трябва да се почака.

А и честно казано аз май предпочитам да започна курс от есента, защото лятото вече започва, отпуски и т.н... Лошото е, че не съм сигурна дали есента ДУ-то, което съм си харесала, ще има курс. Но каквото стане...

# 713
  • Мнения: 302
Звънях в бюрото в Младост. Подавала съм за професионална квалификация (явно това има значение), та за професионалната квалификация квотата засега щяла да стигне до номер 3000. Аз съм малко след него ooooh!
Казаха, че за всички подали септември, ще има ваучери, просто трябва да се почака.

А и честно казано аз май предпочитам да започна курс от есента, защото лятото вече започва, отпуски и т.н... Лошото е, че не съм сигурна дали есента ДУ-то, което съм си харесала, ще има курс. Но каквото стане...

Да, има значение - когато ходих на място преди време, в БТ ми обясниха, че квотите им са 300 - 250 за КК и 50 за ПК. Затова всеки път се изумявам за какви хиляди се говори в БТ Младост - та това е 10 пъти повече от БТ Възраждане!!!  Shocked Shocked

# 714
  • Мнения: 197
Звънях в бюрото в Младост. Подавала съм за професионална квалификация (явно това има значение), та за професионалната квалификация квотата засега щяла да стигне до номер 3000. Аз съм малко след него ooooh!
Казаха, че за всички подали септември, ще има ваучери, просто трябва да се почака.

А и честно казано аз май предпочитам да започна курс от есента, защото лятото вече започва, отпуски и т.н... Лошото е, че не съм сигурна дали есента ДУ-то, което съм си харесала, ще има курс. Но каквото стане...

Да, има значение - когато ходих на място преди време, в БТ ми обясниха, че квотите им са 300 - 250 за КК и 50 за ПК. Затова всеки път се изумявам за какви хиляди се говори в БТ Младост - та това е 10 пъти повече от БТ Възраждане!!!  Shocked Shocked

Младост-кото БТ, доколкото знам , приема документи от целия източен район на София, и може би затова има повече квоти! Ама чак пък хиляди към 300....?
Мой приятел учи инглиш с първата вълна на програмата и имаше някакъв проблем точно с тяхното БТ, ама накрая се е преборил за ваучерите!  Laughing
Други приятелки са чакали 6 месеца, може би от Септемврийската, но вече учат.

# 715
  • Мнения: 302
Ето частично инфо и от мен, след като най-накрая успях да открия някого до този телефон.
Първо, бях си подготвила реч, че от АЗ са ме препратили към техния телефон - жената ме попита защо им звъня на АЗ, и не трябвало там да се обаждам. Както и да е - беше мноог любезна, попита ме кой номер съм, после обясни, че квотата от 300 вече е изчерпана, но моят номер е доста близичко, защото има хора, които са се отказали и това ме издърпвало напред към целта. После аз я попитах трябва ли да чакам да стартира новата вълна заявления, и тя ми каза, че едното не е свързано с другото, очакват новите квоти и нещата ще бъдат разпределени. Каза ми да се обадя след 15 минутки, за да отиде при колегите, да провери как стоят нещата с моя номер и после да ми каже...

Изненадана съм колко беше любезна, но явно споменаването на АЗ беше някаква причина... Знам ли, сега чакам и пак ще пиша Simple Smile

# 716
  • Мнения: 197
Браво! Simple Smile Какво стана, какво ти обясниха?

# 717
  • Мнения: 302
Браво! Simple Smile Какво стана, какво ти обясниха?

Ето ме!! Вече аз и моята колежка имаме уведомление за ваучер! Оказа се, че нашите номера са минали напред заради отказали се.  
Ако сте подали документи в БТ Възраждане в периода 1-15.09, с номера около 300-350 и все още не сте одобрени, отидете на място и проверете!

Странното, което забелязах, е че уведомителното писмо, което трябваше да получа по пощата, но взех на ръка, е с дата 10.03... А това на колежката е от дата 12.04, като нейният номер е преди моя, последователно.  newsm78
Сега да видим за дата на курса, че моят италиански е стартирал вчера... Поне един месец ще почакам със сигурност.

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 15:51 от Zapetaika_

# 718
  • Мнения: 197
Честито!  Mr. Green
/Те явно се бавят толкова, за да се откажат още повече хора!? Laughing/
В Омега ли ще подавате? Нещо за новия прием да подочу случайно?

# 719
  • Мнения: 302
Честито!  Mr. Green
/Те явно се бавят толкова, за да се откажат още повече хора!? Laughing/
В Омега ли ще подавате? Нещо за новия прием да подочу случайно?

Да, в Омега. Нищо - аз се опитах да я попитам очакват ли през юни... но тя ме прекъсна с някакви разяснения и така си остана.
Много съм щастлива, що нерви изхабих по това чакане... Ама няма да ви изоставя, тук съм, на пост за информация, ако някой има нужда Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт