Обучение срещу ваучери по схема "Аз мога" 4 - втора вълна

  • 48 712
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 19
Здравейте! И аз съм от чакащите от септември. Преди малко звънях в БТ Сердика. Аз съм с номер над 2 800. Отговора беше, че съм с много висок номер, а тяхната квота е 900 и са я изчерпали. Служителката вече ми затваряше тел когато я попитах какво става с новите парички за които се говори, че ще се отпуснат и ми беше отговорено, че те ще ни се обадят да ни уведомят когато има пари и цитирам: ''за да знаем дали трябва отново да подаваме документи или да отидем да презаверим старите''.... newsm78

# 721
  • Мнения: 197
Стискам палци да имат скоро нова група!  Peace Grinning  Дано да си е заслужавало нервите!
Е, как ще ни оставяш, хубава работа! Да не си мръднала оттук!  Laughing
Ще чакам скоро да започнем диалог in italiano!  Wink

** Май скоро трябва да имаме нова тема, тамън може да се казва спокойно "Аз мога повече"!**

# 722
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Честито, Запетайка! Напълно заслужаваш след цялото това чакане  Peace!
Стискам палци да започнеш скоро и не само да ти върви в ученето, но и да те "кефи"!

# 723
  • Мнения: 302
Стискам палци да имат скоро нова група!  Peace Grinning  Дано да си е заслужавало нервите!
Е, как ще ни оставяш, хубава работа! Да не си мръднала оттук!  Laughing
Ще чакам скоро да започнем диалог in italiano!  Wink

** Май скоро трябва да имаме нова тема, тамън може да се казва спокойно "Аз мога повече"!**

Дано с новата тема тръгне и новата вълна!
Толкова сте ми приятни, че няма да мърдам - ще споделям впечатления от обучението, а и нали и аз чакам новата вълна, да подам за ПК. Сега обаче смятам да се поглезя с малко Париж, утре летя, а като се върна, италианския го почвам с нови сили.



Честито, Запетайка! Напълно заслужаваш след цялото това чакане  Peace!
Стискам палци да започнеш скоро и не само да ти върви в ученето, но и да те "кефи"!



Италианският ми е голяма страст, след френския! Учила съм малко в университета, но всичко съм забравила, така че досега се надъхвах допълнително, и го почвам от нулата Simple Smile Simple Smile

Пожелавам от сърце и на вас скоро да се класирате, ама ръчкайте, ръчкайте, явно това е начинът...

# 724
  • Мнения: 197
Благодарим!   bouquet
И ти си ми, предполагам и НИ, много приятна, така че ще очакваме да се включваш редовно!
Надявам се също с новата тема да стартира и новата програма, но ние тук с тази активност, няма да оставим възможност на АЗ да ни догонят! Laughing Mr. Green
Приятно изкарване в Париж! Тайничко ти завиждам! Simple Smile

# 725
  • Мнения: 302
Здравейте! И аз съм от чакащите от септември. Преди малко звънях в БТ Сердика. Аз съм с номер над 2 800. Отговора беше, че съм с много висок номер, а тяхната квота е 900 и са я изчерпали. Служителката вече ми затваряше тел когато я попитах какво става с новите парички за които се говори, че ще се отпуснат и ми беше отговорено, че те ще ни се обадят да ни уведомят когато има пари и цитирам: ''за да знаем дали трябва отново да подаваме документи или да отидем да презаверим старите''.... newsm78

Няма нужда да се подават заявления наново - в това ме увери служителката Татяна Петрова от БТ Възраждане. Именно там се оказа, че около 100души са се отказали  Shocked и затова нашите номера са минали напред. Аз обаче силно се съмнявам от кога точно уведомленията, които е трябвали да ни пратят, са пълнили техните папки... Това не става от днес за вчера, че изведнъж да се окаже така. Според мен не си правят изобщо труда да уведомят хората, а изчакват да започне новата вълна и тогава всички накуп... И ето ти още 100 отказали се... и така нататък.
С нас имаше една колежка с по-голям номер, някъде около 700, и на нея й казаха, че трябва да почака, защото има около 400 души преди нея. Нашите номера бяха около 350-ти и както каза служителката, "близо сте до целта" .

# 726
  • София
  • Мнения: 816
Здравейте и от мен.
Много се радвам за Запетайка,успех.
Аз да се поФаля,че вече минахме първо ниво,чакаме си изпита,страшно готин курс сме.Надушихме се от една порода и сега си ходим и на организиран ,,кръчминг,,Чакам втората вълна за да продължа за по-високите нива и разговорен.Ако ме огрее Grinning

# 727
  • Мнения: 302
Здравейте и от мен.
Много се радвам за Запетайка,успех.
Аз да се поФаля,че вече минахме първо ниво,чакаме си изпита,страшно готин курс сме.Надушихме се от една порода и сега си ходим и на организиран ,,кръчминг,,Чакам втората вълна за да продължа за по-високите нива и разговорен.Ако ме огрее Grinning

Здравей Simple Smile
Благодаря!
Така като чета написаното, май грешиш малко - ако сега учиш език по Аз мога, във втората вълна нямаш право да подадеш пак за език. Всеки има право на един КК и един ПК. Дано не съм ти разбила илюзиите, но... във второто и третото ниво ще усвоиш разговорния Simple Smile Simple Smile
Радвам се, че сте си попаднали групата като хора. Моята колежка, която вече учи език, сподели, че в повечето време са само двама-трима на курса и май не се спогаждат много-много...

# 728
  • Мнения: 774
Аз съм номер 419 по Професионална квалификация а в нашето БТ са стигнали до номер 100+ някъде.
Преди малко говорих с жената.Поне тука в Бургас нищо не са им разяснили още освен че може би "АЗ МОГА ПОВЕЧЕ"ще стартира евентуално месец юни.

# 729
  • Мнения: 197
Трети глас за юни, да се надяваме да е тогава!  Laughing
Доста "големи" номера цитирате - бихте ли ми казали - подали сте документите си посредата на срока ли, или има чак толкова огромен наплив??? Rolling Eyes

# 730
  • Мнения: 302
Трети глас за юни, да се надяваме да е тогава!  Laughing
Доста "големи" номера цитирате - бихте ли ми казали - подали сте документите си посредата на срока ли, или има чак толкова огромен наплив??? Rolling Eyes

И двете - аз подадох документи точно по средата - на 14,09. Като броихме долу горе как се разпределят номерата, се оказа, че на ден се приемат средно по 100 заявления. И това е в БТ Възраждане, където явно напливът е доста по-малък. Не ми се мисли какво се случва в БТ Изток и Младост, да речем.
Но вчера колежката отишла на място в школата и като казала, че е от Възраждане, човекът там възкликнал: Е, най-накрая и от това БТ да отчетат някаква дейност....

# 731
  • Мнения: 774
Аз подадох на 17.09 и съм 419 ПК.Това в БТ"ЗОРА" В Бургас.Но като ходих последния път до там бяха започнали първо с езиците и там наплива беше огромен.
Дамата иначе беше много мила.Каза ми да звънкам периодично за информация.Предполагам че и те са изнервени знаят колко и нас ако не и по-малко.Все пак да обясняваш едно и също на около 50 човека на ден сигурно не е лесно.

# 732
  • Мнения: 197
Благодаря ви за инфото! Ясно, значи е както си мислех: ако не подадеш първите 1-2 дни - забрави! Във вашия случай се е наложило много да се изчаква, а сега предвид факта, че ще минат първо именно чакащите от предишната вълна и че ще останат все пак определен брой квоти - шансът става още по-минимален, ако си 700 подред! Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 816
,,ако сега учиш език по Аз мога, във втората вълна нямаш право да подадеш пак за език. Всеки има право на един КК и един ПК. Дано не съм ти разбила илюзиите, но... във второт,,
От школата в която ние учим сега ни казаха,че можем да запишем дори и да сме имали КК-английски по,,Аз мога,,Това са го разбрали като са подавали документи за ДУ/защото бяха решили да се отказват-,,Омега,, е моят ДУ/В случая просто се търси разваления телефон Laughingкакто винаги става в тази държава.Не си ме разочаровала-на мен и това ми стига-да има за всички Hug

# 734
  • Мнения: 28
Във Варна вчера си получих заявлението и имам 1 месец да избера обучаваща организация. Казаха, че ваучерите са ограничени и могат да свършат. Сега също се приемат заявления, а програмата е до юни 2012г. - до тогава обучението трябва да приключи. Ако някой се е обучавал за КК - уеб дизайн моля да ми пише къде във Варна liju@abv.bg Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт