Обучение срещу ваучери по схема "Аз мога" 4 - втора вълна

  • 48 700
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 195
Във Варна вчера си получих заявлението и имам 1 месец да избера обучаваща организация. Казаха, че ваучерите са ограничени и могат да свършат. Сега също се приемат заявления, а програмата е до юни 2012г. - до тогава обучението трябва да приключи. Ако някой се е обучавал за КК - уеб дизайн моля да ми пише къде във Варна liju@abv.bg Simple Smile
Честито! Simple Smile
ВЕЧЕ се приемат нови заявления??? Е как така преди да са съобщили официално??? Shocked Crazy

# 736
  • София
  • Мнения: 515
Във Варна вчера си получих заявлението и имам 1 месец да избера обучаваща организация. Казаха, че ваучерите са ограничени и могат да свършат. Сега също се приемат заявления, а програмата е до юни 2012г. - до тогава обучението трябва да приключи. Ако някой се е обучавал за КК - уеб дизайн моля да ми пише къде във Варна liju@abv.bg Simple Smile
Честито! Simple Smile
ВЕЧЕ се приемат нови заявления??? Е как така преди да са съобщили официално??? Shocked Crazy

Това явно е само за Варна, защото следя сайта на АЗ постоянно и такова инфо никъде не видях  Confused

# 737
  • Мнения: 195
Не е възможно, програмата или стартира, или не, как така в едно БТ приемат, а другите дори не знаят кога ще започнат да приемат? Нещо се разминават информациите, май има грешка!
Плюс това Мариша щеше да ни пише, дори и да беше само за Варна!

# 738
  • Мнения: 1 167
И аз се интересувам дали приемат документи за Варна?

# 739
  • Мнения: 28
Само да не бъркам, аз питах дали мога да подам документи и за професионално обучение, казаха ми "да", но не сме уточнявали кога. Видях в нета, че ще започва "Аз мога повече"... може би това са имали предвид. Успех на всички Simple Smile

# 740
  • Мнения: 195
Само да не бъркам, аз питах дали мога да подам документи и за професионално обучение, казаха ми "да", но не сме уточнявали кога. Видях в нета, че ще започва "Аз мога повече"... може би това са имали предвид. Успех на всички Simple Smile
Peace Имали са предвид, че можеш да подадеш, когато стартират! Simple Smile
Успех и на теб!

# 741
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Във Варна вчера си получих заявлението и имам 1 месец да избера обучаваща организация. Казаха, че ваучерите са ограничени и могат да свършат. Сега също се приемат заявления, а програмата е до юни 2012г. - до тогава обучението трябва да приключи. Ако някой се е обучавал за КК - уеб дизайн моля да ми пише къде във Варна liju@abv.bg Simple Smile
Честито! Simple Smile
ВЕЧЕ се приемат нови заявления??? Е как така преди да са съобщили официално??? Shocked Crazy
Според мен потребителката се е объркала и вместо "уведомление" е написала "заявление"  Wink

# 742
  • Перник
  • Мнения: 396
Здравейте,
И аз се интересувам от новата програма, като черпя инфо само от тук. И си мислех, че не мога да карам още една КК /в момента съм на англ./. Но коментирахме това с колега от курса и той ми спомена, че в неговата работа им правили представяне на новата програма и е казано, че могат отново да запишат език, т.е. още една КК.

.............
От школата в която ние учим сега ни казаха,че можем да запишем дори и да сме имали КК-английски по,,Аз мога,,Това са го разбрали като са подавали документи за ДУ/............

Много ми се иска да е така, защото наистина съм доволна от курса и от програмата, и бих желала да се включа отново. Друг е въпросът, че в града ни няма свестен ДУ. В момента съм към Европа и май само те стават.

# 743
  • Мнения: 195
Здравейте!
В интерес на истината и на мен един от ДО ми даде инфо, че след покритите 3 нива по английски, обучението може да се продължи и това също се покрива от програмата! Помислих си, че става дума за някакъв бонус от фирмата, но явно щом и други твърдят така... може и да има промени, кой знае?
Сайтът на АЗ пак не работи! Rolling Eyes И то само частта за ОП РЧР !
Сега пък какво е? Confused

# 744
  • Варна
  • Мнения: 11 340
liju, ти на коя дата си подаде заявлението?
Изчака ми се чакалото вече...

# 745
  • Мнения: 2 298
Много проблеми с тази програма "Аз мога"!  ooooh!
Първо чакаме месеци за да получим заветното уведомление, а след това месеци търсим доставчик!!! 3 пъти ми презаверяват уведомлението, а продължавам да чакам акредитация на избрания доставчик. Друг преди това се отказа, защото не си получавали парите... държавна каша! #Cussing out
Трудно се избира доставчик, от никому неизвестни фирми, голяма част, от които са съзададени за да източват Европари.
Яд ме е че ЕС дава много пари, а ние не знаем как да ги усвоим целесъобразно и организирано.
Продължавам да си очаквам/търся удобен и доказан доставчик, пък дано е скоро.....За доставчиците, за уведомленията, за новите заявления...
Честит празник!  smile3529

# 746
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Някой няма ли да се прежали и да пусне нова тема? Или да се хвана аз?

Честит празник, чакащи дами  bg

# 747
  • Мнения: 195
Честит празник и от мен! Flowers Sunflower baloni

# 748

Общи условия

Активация на акаунт