Запек - как да се отърва от него

  • 37 417
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
rudi,  едва ли има нещо по-подходящо от Лаксафит при пътуване. Вземи си го и няма да имаш проблеми.

# 46
  • Мнения: 1
Според мен Натуралакс е по - подходящ, но на всеки му действа ивидуално.

# 47
  • БГ
  • Мнения: 735
да споделя опита на моята приятелка-от както се е родило детето й все с клизма  се изхождаше,до тези дни,когато проваха Линекс ,някакво прахче което помогна да се изхожда детето само.Досега беше пробвала много неща ,даже и някаква иглотерапия но без ефект.

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 13:37 от tevolere

# 48
  • Мнения: 22
Оф, много болна тема.. Cry
Сената е гадна работа, сега минавам на Дуфалакс да видим дали ще има ефект, ще споделя скоро  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 5
Сената наистина е гадна работа.Пробвай с Натуралакс той не съдържа сена.

# 50
  • Мнения: 61
Колко Дуфалакс трябва да се изпие, колко време трябва да се пие?

Как е с приемането на ленено семе?

# 51
  • Мнения: 22
Дуфалакс-а трябва всеки ден да се пие, уж да полекувал малко чревцата..

# 52
  • София
  • Мнения: 9
Сутрин топла вода на гладно.
Закуска - кисело мляко и лъжица счукано ленено семе. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 0
Най-важно е първо да се идентифицира причината за запека, преди да се започне лечение. Безразборен прием на дуфалак, натуралакс, чайове и други не води до отстраняване на причината и задълбочава проблема. Често жените, които имат проблем с щитовидната жлеза (хипофункция) страдат от запек. При нормализиране нивата на хормона, изхождането става нормално. Ако запекът е ситуационен, придизвикан от пътуване, стрес е добре да се помогне с балансиран билков състав като лаксафит или трипхала. Не бива да се допуска задържане на отпадни материи в никакъв случай. Изхождането трябва да е поне през ден, ако не може да е ежедневно.

# 54
# 55
  • Мнения: 284
Не съм изчела всичко, така че ако се повтарям да ме извините Simple Smile. Аз имах такъв проблем само по време на бремеността и се справях само с киви сутрин на гладно Peace.

# 56
  • Мнения: 5
В аптеката преди време ми препоръчаха един билков продукт, натуралакс, който бил много ефикасен против запек. В началото хич не вярвах, че ще има някакакъв ефект, но вече няколко месеца го пия и съм супер доволна. Направо не очаквах. Аптекарката ми каза тогава, че не съдържал сена и това било хубаво, защото организмът ти не привиква към него, а и е изцяло натурален.

# 57
  • Мнения: 393
Пробиотик?

Иначе моят личен опит - адаптирано мляко, престояло отворено повече от 2 седмици - една чаша топло.... работи, поне при мен! Така в началото, правих го вечер, защото е доста ефектно  Crazy, после редовно пробиотик, сега не се оплаквам!

# 58
  • варна
  • Мнения: 1 830

Закуска - кисело мляко и лъжица счукано ленено семе. Simple Smile
И аз имам проблеми със запека - взех си ленено семе и от днес започнах  Simple Smile, Ще споделя, дали има резултат  Wink

# 59
  • Мнения: 1
Тази тема се беше позатрила.През лятото писах в нея, но мнението ми си остава същото Натуралакс е най- сполучливия продукт на който съм попадала.Действа добре и без странични ефекти.

Общи условия

Активация на акаунт