Слънчев Бряг - предложения за евтини нощувки през 2011

  • 23 367
  • 242
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 301
В описанието на хотела във Визит пише, че в стаите има климатици, една от клиентките на Съни пише, че няма, кое е истина?

# 31
  • Мнения: 4 406
Eто това, което имам:
http://prikachi.com/images/355/3013355D.jpg

Повече съм била в Империал, от кухнята съм много доволна. В Амфора съм била само на закуска (те май тогава бяха заедно, двата хотела, в началото на сезона) страхотно беше.
За климатици в Амфора нямам спомен, бях 2008, началото на юни и не ни е бил нужен.

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 10:20 от Jerry F

# 32
  • Мнения: 574
Има стай с климатици, но повечето са без. При резервацията се упоменава дали искате с климатик или не. Миналата година цената беше 10 лв /ако не се лъжа/ на ден за климатика.

# 33
  • Мнения: 153
е всички ли чакате с затаен дъх "кириите' на Слънчев Бряг че не пишете  hahaha
моето предложение е за - Фламинго

# 34
  • Мнения: 574
е всички ли чакате с затаен дъх "кириите' на Слънчев Бряг че не пишете  hahaha
моето предложение е за - Фламинго

Фламинго, също е от любимите ми хотели. В този хотел, цялата хидроизолация в основите и на покрива е извършена от нас.
така, че в този хотел винаги ходя с много ентосиазъм.

# 35
  • Мнения: 6 301
50лв на човек само със закуска  doh

# 36
  • Мнения: 153
е ти вероятно си търсила в някой такъв сайт  .. не е вярно че е закуска ... 117 лв за двама или 58,50 за човек със закуска и вечеря във найй силен сезон  Wink  

Последна редакция: чт, 24 фев 2011, 21:32 от Ashanti79

# 37
  • Мнения: 6 301
Е, така по-може  Wink Аз намерих оферта само със закуска.

# 38
  • Мнения: 153
днеска ми идват повече идеи за хотели та се сетих за още един мноооого хубав лично проверен от мен  Crazy хотел Метропол / Чайка Ризорт 61 лв на човек със закуска и вечеря again in най силен сезон Whistling

чудя се къде е beca .. тя даваше добри идейки миналата година

Последна редакция: чт, 24 фев 2011, 20:26 от Ashanti79

# 39
  • Мнения: 6 301
http://niktravel.com/content/view/6022/388/

Също добро предложение за закуска и вечеря, още повече, че хотелът се намира в спокойната, северна част на Сл.бряг, далеч от лудницата. Жалко, че нямат опция за доплащане за ОИ.

# 40
  • Мнения: 153
http://niktravel.com/content/view/6022/388/

Също добро предложение за закуска и вечеря, още повече, че хотелът се намира в спокойната, северна част на Сл.бряг, далеч от лудницата. Жалко, че нямат опция за доплащане за ОИ.


добро ли .. бих казала най доброто до момента  Hug ... браво Ая  Hug

# 41
  • Мнения: 6 301
Ашанти, за съжаление хотелът не е на любимото ти място - в центъра на нощния живот  Laughing

# 42
# 43
  • Мнения: 153
Добро Утро   food010
Гледам и Алба са си пуснали ..."солените" цени за 2011 ... хм на какво отгоре искат толкова пари .. на мишките в стаите ли  hahaha
стои си миналата година моя мъж в стаята (аз на фитнес) и се чука на вратата .. мъжа отваря и вижда от рецепцията момчето с още един друг мъж и му казват :" Извинете може ли да погледнем нещо ?" и моя мъж  newsm78 пита :" какво да погледнете" и ония му викат :" ми капан за мишки " ама червени и двамата  Embarassed Embarassed ...ииии моя мъж вика :"КАКВООО  Shocked" ония вече  Joy.. та така си почивахме с капаните за мишки ... и се чудя ... тя мишка навре ли се веднъж няма оттърване ..много смело дигат цените ама аз следващия път без котката си  там не отивам и ще искам преференции за нея - спа процедури туй онуй иначе ще има джангър Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 6 301
Най-добре да обявят прием на гости с домашни любимци - котки.  Mr. Green Ще има наплив, много хора се чудят къде да си оставят котките по време на почивка.  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт