Слънчев Бряг - предложения за евтини нощувки през 2011

  • 23 366
  • 242
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
Ая, много благодаря за подробната информация  Hug
Е, какво пък, биричката за басейна ще си я носим от Лоби бара  Wink И аз това загледах, пише, че вечерята включва вино и бира, значи и твърд дават, идеално  Hug Къде без аперитив  Wink
Много изгодно е, че цената включва и плажа, иначе варират от 12 - 15. При положение, че хотелът има плаж, ако не 21.
Сега загледах Визит също има оферта, излиза 566 за двама 6 нощувки = 7, иначе в Бояна - 547, пак е по евтино  Crazy

Аз се връщам да си допиша, а Бояна М сериозна фирма ли е?

Последна редакция: нд, 20 фев 2011, 16:04 от Jerry F

# 16
  • Мнения: 153
ъъ .. за човек ли  Laughing ? .. ако е ...  Mr. Green скъъпооооуу  201uu

Е, скъпо, в твоя любим "Диамант" цената е 83 без изброените екстри  Laughing

оФФФ любим ма недей така  Sick Sick Sick
Аяяяя ... ще има (както казва мойта дъщеря) бо-бооо по дупето  Laughing ...пак не внимаваш и подвеждаш придошлите в темичката айде виж сама  Wink
за Белвю

за Диамант Sick

даже и в най силния период ако погледнеш пак не е 160 иииии *** лева  Sunglasses
мацки кво ви трябва сънито Mr. Greenда ви третират като второ качество хора ooooh!истината е една - бягаите навън - турция  гърция Mr. Green Mr. Green
за същата цигания двойно пари няма да давам ...  живях 10 г. в чужбина хубаво не видях ..... иСкам ТУК .. а да и моля моля не влизайте да спамите ... бъдете БЪЛГАРИ .... и още нещо 2-РО качество ЧОВЕК  тук по нашите куРОООрти не съм се чуствала .. подчертавам курорти .. защото много хора ходят по някакви измислени къмпинзи и селца и после ревът че в България било мизерно .... мизерно друг път ...а за Диамант сама съм си виновна .. не знаех със сигурност но предполагах какво ме очаква там
2-РО КАЧЕСТВО СЪМ СЕ ЧУВСТВАЛА В ЧУЖБИНА !

сегаа по темата ... момичета вчера изчетох цялата стара тема и прегледах линковете които сме давали ... ами тази година нищо общо  ooooh! цените двойни ... нооо ми се струва че бързаме да се юркаме .... .аз поне моите оферти винаги съм намирала в разгара на сезона ..
те сега си пускат завишените оферти като стръв ... който захапе ...... захапе    и като видят че на тези цени няма да успеят да напълнят хотелите .......да видите как ще свалят  smile3508 newsm48

Последна редакция: нд, 20 фев 2011, 19:59 от Ashanti79

# 17
  • Мнения: 6 301
Ашанти, от 105лв /цената за най-скъпия сезон/ като извадя 20% отстъпката за ранни записвания става 84лв  Naughty Бояна МГ е сериозна фирма, моя позната почива миналото лято с тях.

# 18
  • Мнения: 6 301
Jerry f, съветвам те да се свържеш с хотела за да уточниш  нещата, ако пък искаш мога да ти пратя описанието на ол инклузива.

# 19
  • Мнения: 4 406
Ая, много ще съм ти благодарна  Hug На ЛС може ли или мейл да ти дам ?

Ашанти, то си знам, че ще паднат, ама кога за втори път си стягам багажа за Сънито  Hug

Ще взема да се гръмна от мислене, понеже и най-вероятно и до Созопол ще ходя в тази седмица, когато съм в Сънито, а и там искам 2 дни  smile3511

# 20
  • Мнения: 6 301
Напиши ми ел.си поща на лични, утре ще ти го пратя. 

# 21
  • Мнения: 153
Ашанти, от 105лв /цената за най-скъпия сезон/ като извадя 20% отстъпката за ранни записвания става 84лв  Naughty Бояна МГ е сериозна фирма, моя позната почива миналото лято с тях.
да припомня че темата е за предложения за ЕВТИНИ нощувки ! Има и по добри хотели за по малко пари - Чайка Бийч,Алба,Фиеста Бийч .. Не ми се сърдете но вашите оферти не са евтини  Stop Айде от сега да да уточнявате нещата като пускате линк - цена за 1 човек или 2-ма,през кой сезон,включва ли хранене и какво,местоположение !
 
Така ... да продължим по темата за евтини нощувки .... намерих доста добър хотел във тирс.бг  Simple Smile
ето линк ЦЪК ... на първа линия е и цената за вечер със закуска за двама през най силен сезон  е 93.89 лв. ,има опция за доплащане на вечеря в размер на 11 лв на човек ... и така цената пак не е лоша

и най-вероятно и до Созопол ще ходя в тази седмица, когато съм в Сънито, а и там искам 2 дни  smile3511
Mr. Greenкво ше прайш там бе маце ...  каманаци ли не си виждала .. нямате ли си ги в София ?
цитирам от Уикипедия "...керамични съдове, каменни и костни оръдия на труда от бронзовата епоха..."   newsm62 ...майтапя се  Wink

Последна редакция: нд, 20 фев 2011, 22:52 от Ashanti79

# 22
  • Мнения: 574
Аз съм твърдо за сънито. Последните две години съм там и тази няма да пропусна живот и здраве. Миналата бяхме в Амфората и сме много доволни. На съпругът ми много му харесваше волейбола в хотела, а пък и Час Пик не е далеч.
Така че се записвам да следя темичката.

# 23
  • Мнения: 1 175
Val27,тази година какви са цените в Амфора?

# 24
  • Мнения: 574
Val27,тази година какви са цените в Амфора?

katka72, още не са ги обявили, или поне аз не съм ги намерила. Обикновенно хотелите ги разглеждам от visit.bg, там цената на Амфора още не е обявена. Миналата година бяхме в апартамент за 1060 лв за седем дни за четирима + детето. Цената беше за след 20.08.

# 25
  • Мнения: 4 406
Аз ще ходя юни месец в Империал на едно мероприятие и фирмата - организатор ми прати промоционални оферти за Империал и Амфора за целия сезон, има и реалните  цени. После, като отида в работата, ще видя какви са за Амфора.

# 26
  • Мнения: 574
Jerry F, ще ти бъдем много благодарни ако ни ги пуснеш цените.
Но разбира се е чудно защо на ги обявяват в сайта им дори, а пък както казваш, вече са ги определили.

# 27
  • Мнения: 4 406
Още не съм стигнала до работата  Crazy, но се сетих, гледах един сайт, който е дал цени за Амфора:

http://kitt.bg/bg/sea-holidays/sunny-beach-hotels/amphora/
 Thinking Скъпичко е  Thinking, за сега.

# 28
  • Мнения: 6 301
Някаква рускиня е писала в отзивите, че положението в ресторанта е катастрофално.

# 29
  • Мнения: 574
Честно да Ви кажа, на мен не ми изглежда скъпо. Дори е по евтино от миналата година, което ме учудва.
В ресторанта не е изобщо катастрофално. Всичко си е ОК!!!

Общи условия

Активация на акаунт