Мартенички бели и червени закичени на ЯНУАРЧЕТА засмени (3)

  • 27 802
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 58
Ноеми, прочети това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=419774.0
ако си потърсила и в гугъла, си видяла още някои хотели. ако има нещо,да ходя на място да видя... аз ако се сетя за друг ще кажа. Около Плевен се сещам за Мотела в Гривица, но незнам какви са условията.

# 676
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ноеми все едно за моя Николай говориш ooooh! с него не усетихме ни колики, ни зъби, нито ми е боледувал мн....бе дете мечта Heart Eyes ама сега.... и да се караш и да обясняваш спокойно - все едно не говориш на него ooooh!
С брат ми имаме 8г. разлика и не сме мн близки, затова исках децата ми да са с по-малка разлика Wink
На свеки никога не съм оставяла баткото Naughty, а майка ми го взимат лятото за по 3-5 дена, когато са отпуска Laughing
Няма да забравя, когато беше на 7м. и им го заведох за 3 дена Crazy едно, че исках да им го оставя, за да се наспя (не че успях), второ дотогава не се бях разделяла с него и му дръпнах един як рев като се прибирах....после всяка нощ го сънувах, прегръщах ММ и го галих по главата, като си мислих, че гушкам Ники  Crazy, а една нощ сънувах, че е паднал от леглото и станах да го търся на пода hahaha Joy Joy Joy ......
ама наистина не се изплаших, а и след 1-2г. ще имам две "големи" и "самостоятелни" деца Wink


ама аз не с лошо  Blush наистина има деца като моите които просто не спират да се будят и не спят до 10  Wink
при вас купона през ноща май е по-голям от колкото през деня (и има повече будни) Crazy

# 677
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
ВиHug , верно все едно една за друга говорим. Всеки път, като оставях Пресиян, имах чувството, че го предавам, че го изоставям, че го пренебрегвам  Tired Осъзнавам, че е тъпо, но това осъзнаване не ми помага да не се чувствам така и до момента Mr. Green

ама наистина не се изплаших, а и след 1-2г. ще имам две "големи" и "самостоятелни" деца Wink
...а мен точно тази мисъл ме ужасява. Не знам дали е егоизъм или някакво подобно такова себично чувство, но на мен ми е много миличко, че са си така милинки мамини дечица, че имат нужда от мен, че мога да си ги обгрижвам и обграждам с внимание и любов... като пораснат и вече няма да имат нужда от това, сигурно ще и е много мъчно  Sad  Може би именно затова не им се нервя на бебешките номерца сега  Wink

# 678
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
...а една нощ сънувах, че е паднал от леглото и станах да го търся на пода hahaha Joy Joy Joy ......

 Joy Joy Joy

За момента двамата са ми сравнително еднакви като начин на гледане.
И все пак има разлики.
Божидар беше по-нервен, което е разбираемо де. Ние с баща му бяхме по-стреснати тогава, аз за първи път пипах съзнателно бебе. Депресията допълнително утежняваше нещата. Кърменето беше кошмар.
За сметка на това Божидар беше еднакво привързан както към мен, така и към баща си, в последствие даже везните наклониха към баща му. Simple Smile
Сега с Искрен ми е по-спокойно. Той също е по-спокоен. Кърменето ми е в пъти по-лесно. Но за сметка на това той е по-привързан към мен и по-гушлив от батко си. Да е жив и здрав слинга, иначе до сега да са им окапали ръцете.
Божидар някак си искаше повече пространство. Бързо предпочете да спи сам и прочие.
И двамата спят и двамата са спокойни. Но въпреки това и те си имат своите тежки моменти и своите сложни характери, които докарват трудности.

Е, опита си каза думата, колкото и да не искам да си го призная. Rolling Eyes Определено сега не се впрягам за много неща. Пък и знам, че и да се впрягам няма смисъл, детето няма да се помени особено. Аз съм тази, която трябва да се промени, да стане по-гъвкава и по-търпелива. На този етап, независимо дали ни харесва или не, сме на първо чясто сме Майки и след това всичко останало.  Hug

Сега като гледам Божидар започвам с ужас да осъзнавам, че май и поговорката "Малки деца - малки проблеми, големи деца - големи проблеми" излиза вярна.  Joy Joy Joy

# 679
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Joy Joy Joy
Нощни голям смях, голямо щастие. Много хубаво клипче. А видяхте ли бебока, който е на корема на майка си колко е зает да си смуче пръста ама пак се смее hahaha Joy
Много миличко и забавно ми стана! Уникално клипче, а тоя мъник със смучещото пръстче ме разби направо  Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 93
Ноеми в Кайлъка е много готино, но немога да ти препоръчам хотела в който бяхме, че беше скъп, а адски гнусен  Sick, но като местност и места за обиколки беше страхотно. Chopi ще те ориентира де, но ако ще обикаляте препоръчвам ви го.

# 681
  • София
  • Мнения: 28
Антидепресионното клипче е жестоко, определено ми подейства  Party Crazy

# 682
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
...
mimsat, благодаря за отговора. Не вярвам да е от позата (или болки в ушенцето), тя предпочита да лежи на дясно, в леглото винаги се извърта така или спи в мен на тази страна без проблеми. Но ще пробвам футболната топка.
Напоследък започнах да я махам от мен, когато се сърди. Давам я на баща й за половин, един час. След това си изяжда всичко без да пищи. Общо взето започнах така да сменям гърдите, че вечер след къпане да яде от дясната гърда.

Дейзи-,

чудесно е, че се водиш по Дария. Радвам се, че сте намерили вашия начин за справяне със ситуацията  Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 1 946
Ех момичета, това е да си родител - има ги и сладките и горчивите моменти..... Hug
След година няма да си спомняме за безсънните нощи, даже ще ни се случва да спим с децата до 10ч.  Wink
  Дано наистина да се случва, че специално моята яна става между 7 и 8 часа ВСЯКА сутрин  ooooh!

# 684
  • Мнения: 186
Ех момичета, това е да си родител - има ги и сладките и горчивите моменти..... Hug
След година няма да си спомняме за безсънните нощи, даже ще ни се случва да спим с децата до 10ч.  Wink
  Дано наистина да се случва, че специално моята яна става между 7 и 8 часа ВСЯКА сутрин  ooooh!

Спокойно, знам от опит че има и такива деца. Голямата ми дъщеря беше такава. Заспиваше към 22,00 и спеше до 9,00 на другия ден. Докато се оправим и двете и тръгнем на разходка, другите мами вече се прибират, защото техните деца стават в 6-7.
Не знам защо си мислех, че и сега ще е така  newsm78

# 685
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
А, голямото ми момче и сега спи до 9-10, когато не е на градина  Wink

Инка, благодаря!  Peace

# 686
  • Мнения: 2 590
Благодаря момичета за окуражителните думи  Hug

Инка, Бебеш Hug

И да почерпя, че днес Красимирите били именници. Simple Smile

# 687
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Така ли?!!!  Shocked Shocked Shocked Мъжът ми  Красимир  Joy Мерси, че ми каза! Crazy

Честит имен ден, Бенджи!   bouquet

# 688
  • Мнения: 2 590
Така ли?!!!  Shocked Shocked Shocked Мъжът ми  Красимир  Joy Мерси, че ми каза! Crazy

Честит имен ден, Бенджи!   bouquet
Да честитиш бързо на мъжа ти Simple Smile И го питай какво ще черпи  Mr. Green

Мерси, но не съм аз, а пашкулчето на мама е именичката Simple Smile

Чопи, честит имен ден и на теб.

Имаше още едно бебенце Красимира, честито и на нея Simple Smile

# 689
  • Мнения: 411
Другото бебе Красимира е на jenkata Simple Smile.
Честито на всички Красимир/а. Да ви е живо името и със здраве да си го носите Tada!

Момичета, на малкия бузките му са грапави и зачервени. На какво може да се дължи? С какво да го мажа? Като изпръхнали седят.

Общи условия

Активация на акаунт