дете от семеен мъж - случи се и на мен

  • 21 239
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
sunman , ти ме усмихна Simple Smile но аз май няма да мога да го направя. Дори да реша да го съдя, ще ми стане мъчно и ще искам да се откажа сигурно на втората седмица от подаването на иска.

# 16
  • Мнения: 7 325
Не мисля че е редно да го съдиш. Той никога нищо не ти е обещавал, а детето е станало случайно. Както ти имаш право да го задържиш, така и той има право да не го иска. Я си представи обратната ситуация. Но, щом си на 35г. имаш възможности и подкрепа и искаш детето роди си го и го отгледай. Не се притеснявай, че ще страда, няма как да му липсва нещо което никога не е имало т.е. създателят му, много е възможно да намериш човек който да го замести успешно.
6 години моя син е живял с баща си, другите 6 не го е чувал нито виждал. Не страда от този факт. И нещо друго, липсата на биологичния баща не винаги е минус, много теми в този форум го доказват.

# 17
  • Мнения: 2 510
Не ти и трябва да го съдиш. Първо ще си докажеш на теб КОЛКО СИ НИЩОЖНА, ВЪПРЕКИ, ЧЕ НЕ Е ТАКА И СЛЕД ТОВА НА ДЕТЕТО СИ.
Тръгнала мама да ми проси баща.

# 18
  • Мнения: 270
Мммм, даааа, после защо имало разводи? Ми как няма да ги има?

# 19
  • Мнения: 892
Не ти и трябва да го съдиш. Първо ще си докажеш на теб КОЛКО СИ НИЩОЖНА, ВЪПРЕКИ, ЧЕ НЕ Е ТАКА И СЛЕД ТОВА НА ДЕТЕТО СИ.
Тръгнала мама да ми проси баща.
Не си права.Всеки трябва да си понесе отговорността.Щом направил грешка ,ще плаща.Плюс това за какво просене говориш.Ако причината да не се бориш е несигурност,страх...,какво има повече да се бориш.Това го пиша като мъж,кйто също може да създаде извънбрачно дете !!!

# 20
  • Мнения: 892
Мммм, даааа, после защо имало разводи? Ми как няма да ги има?

и каква е логиката...
щом мъжът чука чуждо и прави деца.....

# 21
  • Мнения: 1 213
Никакъв смисъл няма да го съдиш и да си тровиш живота за едни 60/80 лв месечно и за да му пише името в кръщелното. Писала си, че нямаш нужда от финансова помощ, зарежи и давай напред. Относно името, много по-лесно ще ти е да си сам попечител на детето си и само ти да трябва да решаваш. Иначе ще се налага да му искаш разрешение и подписи за твърде много неща.
Пък и като майка и (вече бивша) съпруга, неизменно се поставям и на мястото на жена му и децата му. Някак грозно е да стават и те част от драмата. А и защо да си намесена в цялата мръсотия по разпадането на един брак и детронирането на обичан баща?
Бременна си, животът ти ще е пълен с толкова много нови и ангажиращи неща скоро. Недей сама да нагазваш в отрицателни емоции. Бременей си спокойно, почивай колкото можеш, след известно време се отдай на радостта да купуваш бебешки дрешки и да планираш разни неща за бебчето.  Peace  Животът ти ще се промени, ти ще се промениш, но, пак казвам, с трудните моменти ще имаш и изключително много щастливи. Всичко това го говоря така спокойно от позицията на много преживени неща (въпреки че на възраст съм по-малка от теб). И на теб спокойствието и увереността няма да ти дойдат свише, нито изведнъж, но с времето ще се появят.
Желая ти всичко най-хубаво, много здраво и усмихнато детенце и, с малко късмет, и нов мъж до теб!  Hug  

# 22
  • Мнения: 270
Мммм, даааа, после защо имало разводи? Ми как няма да ги има?

и каква е логиката...
щом мъжът чука чуждо и прави деца.....
Ми, ще чука, като му се отваря парашута, що да не чука. Ама сега, хаиде шута, а милата реве тука. Не искам да го съдя, не сикам еди кво си, ама да видиш след време както го роди икато види как се гледа дете, и за издржка ще го съди, па може и нажена му да се обади, много работи са възможни. Това са 11г, не е един ден. Да не говорим като ч налегне депресията от хормоните и бремеността + спомена за тези 11г, и става микс.

# 23
  • Мнения: 2 175
o, Simon, поспри се малко с яда, плс..

# 24
  • Мнения: 892
Никакъв смисъл няма да го съдиш и да си тровиш живота за едни 60/80 лв месечно и за да му пише името в кръщелното. Писала си, че нямаш нужда от финансова помощ, зарежи и давай напред.
Много пари струва малодушието.Имаше една мисъл,малодушие е да стоиш легнал,когато може да станеш #2gunfire

# 25
  • Мнения: 2 510
Мммм, даааа, после защо имало разводи? Ми как няма да ги има?

и каква е логиката...
щом мъжът чука чуждо и прави деца.....
Ми, ще чука, като му се отваря парашута, що да не чука. Ама сега, хаиде шута, а милата реве тука. Не искам да го съдя, не сикам еди кво си, ама да видиш след време както го роди икато види как се гледа дете, и за издржка ще го съди, па може и нажена му да се обади, много работи са възможни. Това са 11г, не е един ден. Да не говорим като ч налегне депресията от хормоните и бремеността + спомена за тези 11г, и става микс.
Моето дете е на 13 години и то от семеен мъж. Несъм го съдила, не съм го търсила и нямам и намерение.
Извинявам се за главните букви по-горе. Не видях, че е превключена клавиатурата . На ли сме двама с котето.

# 26
  • Мнения: 7 325
Всеки трябва да си понесе отговорността.
Поемането на отговорност е доброволно начинание, с принуда не става.

# 27
  • Мнения: 2 510
sunman , какво ще поктигне? На нея и е ясно много добре положението.
Човекът е обичал преди всичко себе си /не съпругата си/ и не иска да му се нарушава спокойствието.
 Аз не обичам и не допускам да бъда унижаване, да оставим въпроса с детето ми.
Последното, никой не е посмал и да го пробва.

# 28
  • Мнения: 270
o, Simon, поспри се малко с яда, плс..
Оооо, magarcho , истината були. Wink
Снежа63 - ако не знаеш кой е жененият мъж няма как да го осъдиш или търсиш. (шегичка Laughing)
И сега, какво?

# 29
  • Мнения: 2 510
Успокой се  simon9 , изключително добре зная , както и всички/не от мен/, но това въобще не променя нещата.

Общи условия

Активация на акаунт