Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 март 2011, 21:29 ч.

Има ли вдовици/вдовци сред вас? 2

• 256 264
  • 1 180
  •   2
Отговори
# 1 170
  • София
По центъра не съм ходила много отдавна и не мога да дам предложение. По Витошка ми се струва, че ще е лудница.

# 1 171
НДК ми се струва добра отправна точка или пък езерото Ариана в Борисовата, то навсякъде предполагам че ще е лудница от хора. Но като, че ли НДК е най-удобно и комуникативно за всички. За мен е без значение, удобно ми е навсякъде, ще се съобразя с мнозинството

# 1 172
Понеже утре е 20.06.20 а темата замря - в 11:00 пред Билетния Център на НДК (откъм страната на пешеходния моста над бул.България)?

# 1 173
Аз съм ок, на линия съм.
Ще бъда в 11,00 часа пред билетния център! Ако се състои среща, ок Simple Smile

Последна редакция: сб, 20 юни 2020, 09:49 от Milena_Kolarova

# 1 174
Здравейте!! Видях, че тук има хора с подобни съдби.Преди година и половина загубих съпруга си, бяхме щастливо семейство.Имам две големи прекрасни деца, но те си имат своя път и аз чувствам голяма празнота от липсата на човека които 30 години бе до мен.Моля за помощ как да се справя.От провинцията съм, но ако има организирани неща в София бих могла да се присъединя.

# 1 175
Здравейте!! Видях, че тук има хора с подобни съдби.Преди година и половина загубих съпруга си, бяхме щастливо семейство.Имам две големи прекрасни деца, но те си имат своя път и аз чувствам голяма празнота от липсата на човека които 30 години бе до мен.Моля за помощ как да се справя.От провинцията съм, но ако има организирани неща в София бих могла да се присъединя.

Моите съболезнования! Тежко е, но моя съвет е не се затваряйте в себе си, говорете, споделяйте с приятели, запишете се на нещо което ви е интересно - танци, курсове, организирани пътувания. Мъката си е за вас, няма да отмине, винаги ще я носите в себе си, но както казва сина ми - тате го няма, но животът продължава.
Прегръдки и бъдете силна.

# 1 176
Мисля, че се обсъждаше, но някой може ли да ми помогне...

Как става прехвърляне на собственост на личен автомобил, ако се е водил на съпруга?

Какво документи са нужни? Колко време е самата процедура? За София....

# 1 177
  • София
Ходи се в КАТ с копия на актовете за раждане на децата, гражданска отговорност, удостоверение за наследници, голям и малък талон. Новите талони се подготвят веднага. Вписват и децата в тях като собственици.
Мисля че 6 месеца е срока.
Аз пак трябва да ходя да ги подменям заради газовата уредба - не е упоменато в талона, че има АГУ. Смених и газовата бутилка, защото става на 10 г.
Много ми е трудно с поддръжката, нищо не разбирам, нищо не съм правила в годините като сипване на течност за чистачки, проверка и доливане на масло, антифриз. Той си я обгрижваше, аз само сипвах гориво и карах. Сега тормозя приятели.

Това е за София.

# 1 178
  • Варна
Здравейте, искам да питам някой от вас излизал ли е с децата в чужбина? Трябва ли да нося някакъв документ? Преди, ако са с 1 родител, се носеше декларация от другия, че е съгласен. А сега не знам, едва ли на границата виждат, че съм вдовица...

# 1 179
Здравейте! Аз излизах със сина ми миналата година, като на гранична полиция представих, копия на смъртния акт, удостоверението за наследници и акт за раждане на малкия.

# 1 180
Аз съм излизал няколко пъти и нищо не са ми искали (въпреки, че си носех копие от смъртния акт за всеки случай). Имат информация в тяхната електронна система, че другия родител е починал и не се формализират.

Общи условия

Активация на акаунт