Мъж Телец - 3

  • 36 916
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Бивол може и да си прав , трябва да се замисля по въпроса. Wink

# 16
  • Мнения: 347
Биволе, не че изобщо някога съм искала да разговарям с тебе, ама поне днес може поне малко да си забравиш самочувствието (понякога се съмнявам, че в реалния живот ти е толкова голямо) и да си по-мил... И изобщо не вярвам да са много телците, които днес да са обърнали повече внимание на половинките си, както гръмко твърдиш. Ясно е че не обичате да ги правите нещата по задължение, ама все пак, поне бъдете мили, като другото не ви се получава...  ooooh!

# 17
  • Мнения: 0
coldasice, антипатиите ни са взаимни. Изчерпателен ли бях?

# 18
  • Мнения: 347
Точно твоята симпатия не ми е притрябвала, изчерпателна ли бях  Wink За друго ставаше дума...

# 19
  • Мнения: 0
Не се засягайте , ние тук просто дискутираме и се опитваме да си бъдем полезни един на друг , никой никого не иска да наранява и оскърбява, нали така  момичета  Hug . А и ние трябва да оправдаем факта че сме интилигентни жени тук, щом "до нас "е мъж Телец  Wink Според мен Бивол е искрен с нас по телешки -прям и директен  Grinning , ние трябва да сме го разбрали досега ,  той във никакъв случай не е злонамерен към нас , дори напротив - има невероятното телешко търпение да ни дава съвети и да ни чете неволите  Hug

# 20
  • Мнения: 1
coldasice,
желая ти попътен вятър... каквото има нужда - казвай - ще помагаме както можем!

# 21
  • Мнения: 0
Бивол не искам да те дразня , но моля те кажи ми има ли смисъл за мен да продължавам ,ако ще го прави /да си го вее/ докато превъртя , според теб пропуснах ли съм си шанса или все още има надежда . Grinning Как мога да си поправя грешката и да не ми прави тези финтове  Wink

# 22
  • Мнения: 0
Питай си го него за тия работи.
Аз лично бих те разигравал докато се откажеш от себе си... Любовна инквизиция за подхранване на болното ми его.
И все пак имаш шанс, ако все още те харесва. Ако е започнал да те мрази заради това, че си се правила на недостъпна и от големото "добрутро", а ти нали каза, че бил голем сваляч... лошо за теб.

# 23
  • Мнения: 146
Хайде и аз тука,че съм изпуснала доста тия дни  Crazy
Моето телче го е обвзела някаква ревност и така ме гушка по цял ден ...сакън да не ме изтърве  Laughing

# 24
  • Мнения: 0
Никога не съм се правила на важна и недостъпна а по скоро бях сдържана , не давах израз на чувствата си ,повече го слушах, по малко говорех .Но съм била винаги мила и отзивчива към него , не направих нещо което той много желаеше / просто не беше по моя вина и той го знае / , а аз толкова исках да направя този жест - щяхме да бъдем много щастливи ако имах тази възможност да го направя. Tired И странното което е че той винаги е бил мил и внимателен с мен , никога не ме е нагрубявал - само това "равнодушие" и лека дистанция ме побърква , той не е сваляч , казвал ми е че много мацки искат да са със него но той решава с коя ще бъде  и че това съм била аз . Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 0
Мама МиМи  ти си щастливка , ние тук се борим за по малки жестове на внимание Grinning . Радвай се миличка че си имаш такова любвеобилно теленце , благородно ти завиждам  Hug

# 26
  • Мнения: 608
  Само бърз запис, сори, да не ви загубя Wink
Честита ни нова тема.

# 27
  • Мнения: 146
Мама МиМи  ти си щастливка , ние тук се борим за по малки жестове на внимание Grinning . Радвай се миличка че си имаш такова любвеобилно теленце , благородно ти завиждам  Hug

Преди няколко дни наша позната ми сподели,че той й е казал,че е срещнал жената на живота си  Heart Eyes Наистина се радвам страшно много,защото това ми беше мечтата.Но след като я постигнах,да не би да спра да я преследвам  Thinking

# 28
  • Мнения: 923
Здравейте,  3 тема сте подхванали   bouquet
Записвам се да ви следя и да не ви изпускам вече  Party

# 29

Общи условия

Активация на акаунт