Мъж Телец - 3

  • 36 921
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Хе хе търсиш си нови предизвикателства ли Бивол?  Grinning

# 31
  • Мнения: 0
По-скоро предизвикателствата мен ме намират, но конкретно днес ми е скука...

# 32
  • Мнения: 1
е като напират няма ли да се размърдаш?  newsm78

# 33
  • Мнения: 0
Март месец съм го решил да си почивам...

# 34
  • Мнения: 1
А тебе като те налегнат крайните срокове само тогава ли се размърдваш?!?!  Joy

# 35
  • Мнения: 0
Не само при теб е скука Бивол , днес ми беше супер монотонен и скучен ден , но това си го обеснявам за себе си - липсва ми човека  в който съм влюбена / потънал е вдън земя и не ми се обажда , зная къде е но не звъни / Tired Чувствам се супер гадно , и съм сигурна че за него всичко е наред между нас . newsm78

# 36
  • Мнения: 1
Е, остави го малко да му полипсваш де!!! Така ли е Телци??? КОе е по-добре - една жена да ви липсва по някога или по-добре да се навъртаме наоколо, да пишем и да напомняме за себе си редовно?

# 37
  • Мнения: 0
Аз съм решил поне половин година да не се влюбвам. Има толкова по-хубави неща за правене, при това емоционално разтоварващи, а не натоварващи. Не искам да се влюбвам повече.

При това по-малко пари се харчат. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 0
Аnaximandra ти имаш заразяващо чувство за хумор , умееш да вдъхваш надежда  Hug . Аз бързо излизам от тези настроения , утре съм на шест - просто приемам нещата философски , който иска да е с мен да бъде ,кой не- да бъде щастлив .

# 39
  • Мнения: 0
Бивол да ти кажа че въобще не ми беше в плановете да се влюбвам  Wink но се случи , никой незнае ,но наистина е хубаво малко емоцианална почивка .

# 40
  • Мнения: 1
Точно защото сте земни ви влече някак си везната да натежава към негативното - много телци имате този леко клонящ негативизъм/философстване - твърде много задълбаване/мислене! Това са мои наблюдения и моля не се обиждайте Simple Smile
Търпеливка и теб те гушкам - явно стрелците има какво да дадът на телците!

Очаквам отговор от телците на горните си въпроси за вниманието, моля Simple Smile

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Извинявам се,че не давам отговора на зададения въпрос, но не получих резултатите от
 8 -мартенската ми анкетка.  Коя от необвързаните официално-не семейна,не живееща под един покрив с Телец, получи поздрав, подарък, излизане за празника?
Не се заяждам, не ме разбирайте погрешно!

# 42
  • Мнения: 0
Аnaximandra  за мен е важно да усещам човека ,  Телците не сме привърженици на платоническата любов по принцип , обичаме физическия допир / поне при мен е така / .Колкото по дълго време не го виждам и чувам толкова повече с отдалечава от мен / друго е ако напримир обстоятелствата го налагат /, просто свиквам с това чувство и се примирявам .

# 43
  • Мнения: 0
Belle Fleur  на мен ми честити празника в чата / просто се засякохме случайно / и ми обеща че като се прибере в града ще си направим купон по случай празника , както искаш така го разбирай  newsm78

# 44
  • Мнения: 1
Далеч от очите - далеч от сърцето! И аз искам да го докосвам, ама не ми се дава лесно..... почва да заеква Simple Smile  Joy
Аз получих обаждане по телефона, с обещание да се видим!

Общи условия

Активация на акаунт