СТРАСТИ - градините в София кампания 2011/2012 (14.03-20.03)

  • 29 345
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • софия
  • Мнения: 118
не говоря за отсъствия с бележки.говоря за кандидатстване за тази кампания и майки които не са сигурни и само "се пробват". Погледнете това..
http://www.focus-news.net/?id=n1510340
http://www.focus-news.net/?id=n1510650
Честито на Изгрев

# 751
  • Мнения: 735
Какъв е проблемът да плащаш на градината всеки месец по 60 лв. и детето ти да стои вкъщи?! Така дори ще има много доволни...
А що се отнася до бележките - аз не съм близка с личния, но той е готов да ми даде бележка и да си държа детето 2 месеца вкъщи, вместо през 2 седмици да му го водя болно.  Wink

"Така районите, в които ще бъде преодолян недостигът с местата, ще станат пет – Панчарево, Изгрев, Кремиковци, Илинден, Нови Искър."  Joy

# 752
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз не съм чувала за личен лекар, близък или не, който да откаже бележка за отсъствие на дете.  Peace В грипавия сезон пък да не говорим.

Майките, които се надяват на пазене на място до пролетта, защото децата им към септември ще са все още бебета, трябва да имат предвид, че освен 30 лв. абонамент, ще им бъде спряно и майчинството, т.е. "пазенето" ще им излиза по 270 лв. месечно.  Peace

А иначе и аз нееднократно съм писала, че много се дразня на "спортистите", които се врат по опашките и те не знаят защо, и отнемат шанса на други деца със стандартни точки.

# 753
  • Sofia
  • Мнения: 4 495
Играем си с едно дете навън колкото моят син отдавна, и вчера научавам, че той записан на ясла през септември още  ooooh! Ходил една седмица, ама бил малък според майката. През зимата го пусна за 1 ден, но имало грип. Онзи ден го пуснала пак сутринта, че имала някаква работа да свърши. Изумих се, питам- ама такса плащате ли. Отговор- не, никаква. Не ми каза и бележки от лекар да носят. Просто не ходел. Вчера срещнах друга майка, чието дете беше 4 месеца при бабата в провинцията. Сега си го прибрали и пуснали на ясла. newsm78 Кога е прието не питах, но не ми се вярва да е на текущо класиране. Детето плакало и тя решила, че май още не й е времето. Ами кой знае колко други деца има около мен, които сигурно са приети, не ходят, но дори не сме разбрали. #Crazy Да не говорим, че друга майка, която вкара детето по втория начин, още не го е махнала от чакащите и детето си стои на предно място в списъка по социални критерии. Скоро я попитах, а тя мислела, че директорката го е махнала. Е, месец мина, то стои и ще го приемат със сигурност. Отново.

# 754

Общи условия

Активация на акаунт