Пролетта пристига вече в чест на ЯНУАРСКОТО човече! (5)

  • 24 055
  • 790
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 273
Добро утро и от мен Simple Smile
Нощни,благодаря за новата темичка.
Зелена салата ям,просто много обичам и не мога да я подмена лесно.
Бебешки списания не купувам.
Аз излизам благополучно и с двете деца,чак сама се учудвам че не ми е чак толкова трудно,макар че баткото хич не слуша.
Още сме на Памперс2,но май следващия пакет ще е 3.
Бубе,дано ти минава бързо гърлото,незнам какво може да се пие,не ми се е налагало.
Моя мъж и той уж е от добрите,с някой изключения WinkИ аз така като си дойде той му връчвам малката,баткото и без да му го връчвам почва да се върти около него като не го е виждал цял ден,та аз успявам да отдъхна Wink
Според вас безалкохолната бира вредна ли е?Пие ми се ама не алкохолна,че както съм уморена вечер ще ме замая бързо...
Е по назад забравих вече какво четох... Embarassed

# 61
  • Мнения: 186
Момичета, кажете какво мога да пия за главоболие, че след безсънната нощ кафето не помага.

# 62
  • Мнения: 2 590
Момичета, кажете какво мога да пия за главоболие, че след безсънната нощ кафето не помага.

Мисля, че парацетамол може.

Поне аз така пих миналата седмица, дори 2 пъти, но главоболието беше зверско.

# 63
  • Мнения: 186
Бенджи, благодаря!  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 171
А пробвал ли е някой на DM памперсите babylove? Дали стават?

# 65
  • Мнения: 2 631
Абе оставяте ли си децата да плачат??  Rolling Eyes

# 66
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Абе оставяте ли си децата да плачат??  Rolling Eyes
Понякога да  Embarassed... то не че имам какво да направя, като се дере... то си реве на рамото ми стандартно ooooh!...

Аз нещо не мога да се оправя с ФБ:roll:

# 67
  • Мнения: 186
А пробвал ли е някой на DM памперсите babylove? Дали стават?

Аз мислех да ги пробвам, но в нашия DM няма 2/3-6кг./, ание сме още на тях.


Абе оставяте ли си децата да плачат??  Rolling Eyes

Плаче само когато не мога да я успокоя.

# 68
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Добро утро!

Снощи окапах бързо, бързо и заспах малко след като пуснах темата. Crazy Ама добре си поспах. Искрен се буди няколко пъти да яде, ама аз го оставих на самообслужване. Цяла нощ бях с една цица отвън.  Joy

В анкетата гласувах с Друго. Ще изчакам да си покаже сам кога е готов, но най-рано ще дам на 5 навършени месеца и то ако е много напорист. Ще се пробвам да го удържа поне до шестия месец. Ако не прояви интерес като стане на 6 месеца ще си чакам да прояви.

Вчера Искрен спа поне два часа в слинга. Та днес ще сме в квартала и май само със слинга ще излезем. Мързи ме да мъкна количката. Ама ако се потуткам още малко може да дочакаме дъжда без да сме излезли.

А даването на сок брои ли се за захранване?

Да, всичко, което не е чай (и разните там неща за колики), вода и мляко се брои за захранване.

По-късно през деня ще сложа на първа страница линкове с инфо за захранването. Да имат време незапознатите да смелят инфото и да решат как ще процедират.

На ортопед не сме ходили. С ММ преценихме, че не е необходимо.

Бебешките списания никога не са ми представлявали особен интерес. Купувала съм няколко пъти, но не ми е допадало това, което пише вътре.

А пробвал ли е някой на DM памперсите babylove? Дали стават?

Аз много ги харесвам тях. Още повече, че не са вътре със стандартните гелове, ами с нещо друго попиващо, нещо царевично беше. И не смърдят. Ура! Ненавиждам смърдящи памперси. Стига ми, че смърди на пикня и ако. Като турят някакъв гнусен "аромат" и  Sick Sick Sick

Случва се да го оставя да реве. Ама не мога да се стискам цял ден, и аз съм човек имам нужда от тоалетна. Нещо памперсите за възрастни не ме кефят!  Mr. Green
Вечерния му рев е неутешим. Оставям го да си реве колкото си иска докато му мине. Само си го гушкаме да не се чувства самотен.

Айде, чезвам навън сега.

# 69
  • Мнения: 251

Аз нещо не мога да се оправя с ФБ:roll:
[/quote]
 И аз така Embarassed
 Ние имаме час за ортопед в събота, надявам се да не сме закъсняли много. Притеснява ме това, че много й пукат ставичките, при вас така ли е?
 И при нас грейна слънце, дали да не излезем newsm78, смущава ме това, че още нямам дъждобран за количката.

# 70
  • Мнения: 6
Йеееееееееееее, успях да ви прочета. Да не изчезне за няколко дни човек - нямате изчитане.

Ние изкарахме един разкошен доста разширен уикенд на вилата. Мнооооооого добре ни се получи. Бебо спеше по цял ден в количката на двора, а ние се бяхме отдали на сън, секс и ядене. Пусти шевове дето ме болят, та май яденето надделя. Ама нищо де - рано или късно ще минат (уфффффф, дано да е рано)

Вчера се прибрахме и водихме бебан на първи урок по плуване. Беше мнооого яко Simple Smile Горкото така се умори... като го извадихме от водата беше яко кисел, а само като го облякохме и заспа прав буквално. Ето и малко снимчици Simple Smile



Айде да се направя на добра жена и да помогна малко на милото и после ще дописвам.

# 71
  • Мнения: 251
 Ушите ми се проглушиха от слушане на бял шум, как искам малко тишина...
 Мишел, дай малко подробности за плуването, къде, колко време продължава и др.?

# 72
  • Мнения: 68
вчера ходихме да ни четат молитва, по пътя голям зор, дра се по-зле от магаре, спирахме да се кърмим (не че е гладна - не си иска беберона, а ползва циците ми за всичко), в църквата много и хареса, кротна се и се заслуша в литургията, пак ще ходим явно Simple Smile, освен кърма нищо не давам - никакви води и чайчета, само биогайа, от която май няма много смисъл, четох че трябва постоянно да е в хладилник, а нашата 2 дни беше извън, докато ми я донесе една позната. Нашият татко и той е от готините, много я обича, но я гледа за около десетина минути на ден Simple Smile), ако и интсталирам мишка и клавиатура може да откарат няколко часа заедно  Mr. Green, за захранването тепърва ще чета, но гласувах, че ще чакам сама да си покаже. Памперси нанис - устройват ме, в тази връзка искам да попитам Нощни, ако има и други момичета които ползват многократни пелени, дайте съвет какво трябва да гледам като купувам такива или да грабвам първите които видя, лошо ми става като погледна препълнената кофа  Sad, предпочитам да пера, но да спестя малко на природата

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами!Аз отдавна ви чета или по скоро когато имам време  Laughing Много искам да ви се похваля,че след 3-ри годишно чакане най-после на 15 февруари се с добихме с едно малко възопче!  Praynig Малката се роди секцио, 3 килца и 49 сантиметра!Не можах да се справя с кърменето и сега сме изцяло на НАН ХА.Минахме на първата консултация и всичко е ок,тежиме 3360 и сме дълги 53 см.Малко ми е криво,че за да се презастрахова ортопеда ни препоръча носенето на ортопедични гащички до 3-я месец,иначе всичко ни било наред!Не мога да ги разбера тия лекари...но нали е за доброто на малката ще ги носим  Wink Ами,това е май за зега!

# 74
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Мацки, дайте акъл как мога да си туря в нета файла със захранването!
Това, дето Бебебш ми даде нещо се е бъгнало и не работи опцията "качи". Rolling Eyes

=Michelle=, много яки снимчици!  Party

Общи условия

Активация на акаунт