Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 252
Много се чудех дали да ви натоваря пак с моите грижи, но с риск - ще споделя.
При мен нещата май-май отиват към серклаж. Само дано успеем навреме, че чак на 6 април съм на ФМ при Марков и ако всичко с бебо е наред - да влизам в болница. За съжаление, имам лошото усещане, че бебо ще тръгне да излиза по-рано. CryНе знам вече. Имах много голямо доверие на моята лекарка, но сега си мисля, че може и от недоглеждане да изпуснем нещата. Още веднъж се извинявам, че ви тревожа (и без това всички си имаме грижи и болежки), ама трябваше да кажа на някого.
SKG,
Спокойно, мила. Всичко ще е наред. Почивай повечко, ако трябва помоли за болничен, едва ли ще ти откажат.  За работата не се притеснявай, бременните са защитени от закона, а пък ако си в болнични и после по майчинство, не могат да те пипнат. А като приключи майчинството ще намериш друга работа. Само позитивно мислене и спокойствие и всичко ще е наред.

# 676
  • София
  • Мнения: 252
Ивалета, не говоря за разписание кога са лекациите, а за.. самите лекции записвани от момиче, което ги е посетило.  Peace
 smile3525

Може да се качи клипчето във www.vimeo.com и да се сподели във ФБ или да се сложи линка в групата във ФБ. Ако се разделят на отделни клипчета с дължина до 15 минути всяко, може да се качат директно в групата във ФБ или в www.utube.com. Надявам се този път да съм те разбрала правилно  Laughing

# 677
  • София
  • Мнения: 252
И аз да се включа по повод на DM. Аз не съм им фен, просто защото съм фен на Интернет Поръчка, макар че все още нямаме собствена марка.  Надявам се идните месеци да съм в състояние да въвеждам повече продукти за бебо, за да ми е по-лесно с пазаруването, когато наближи термина, а и след това,  когато си гушкам малкото съкровище.  Grinning. Иде реч за интернет магазин www.internetporachka.com  Laughing

# 678
  • Мнения: 12
Здравейте тумбачетета Simple Smile)

Честито на мамите, разбрали пола на бебчетата Simple Smile
SKG  Hug Надявам се всичко да е наред!!!
Досега не съм посещавала ДМ... ама като слушам как го хвалите май е крайно време (ще трябва някоя отстъпка за рекламата да ви направят) Simple Smile)

И при мен забива ФБ, независимо на кой компютър съм и кой браузер използвам.... но след рестартиране на браузера се оправят нещата Simple Smile
Брадата, покупките са ти супер Simple Smile

Аз още не съм започнала с покупките за бебка, даже днес мъжо ме скастри, че и мебели за детската още не съм избрала... ама аз се притеснявам, че като се разпазарувам няма да има спиране  Laughing

Хубава и спокойна нощ на всички  Hug

# 679
  • Мнения: 1 054
Ивалета, не говоря за разписание кога са лекациите, а за.. самите лекции записвани от момиче, което ги е посетило.  Peace
 smile3525

Може да се качи клипчето във www.vimeo.com и да се сподели във ФБ или да се сложи линка в групата във ФБ. Ако се разделят на отделни клипчета с дължина до 15 минути всяко, може да се качат директно в групата във ФБ или в www.utube.com. Надявам се този път да съм те разбрала правилно  Laughing
В Word са писани... Сега вече ще се разберем  Laughing самия файл не знам къде да кача  Rolling Eyes

# 680
  • Мнения: 88
Алекче, Blueeye – браво за добрите новини. Алекче, много е сладка дъщеричката ти. Да знаеш, че момченцата са по-бесни, поне според моите наблюдения.

Брадата – благодаря за прегръдките. Дано са ни здрави бебетата. Аз с всеки изминал ден все по-силно го вярвам. Побърках моята дикторка от емейли тези дни да настоявам за нов ултразвук, а тя жената е на почивка. Вече се поуспокоих и смятам да  изчакам (до понеделник) да се върне и да поговорим директно.

Радост – радвам се, че бебета са добре. Двойна грижа, но и двойна радост те чака.

SKG – и аз бях със серклаж с Вали. Сложиха ми го в 13 седмица в България. Пипна ме докторът и каза: „Шийката е скъсена, ела в сряда за секрлаж” (това в понеделник). Така ме ошашка, че друго мнение не потърсих. Сега ме следят на две седмици и всичко е добре. Нямам добри спомени от поставянето (прави се с пълна упойка) и от свалянето (много ме боля, но това е индивидуално).  При свалянето на конеца го изследват и намериха някаква бактерия, поради което стояхме една седмица в болницата и Вали беше на антибиотици. Но всичко това се забравя. Важното е, че изкарах бременността си докрай и бях спокойна. Ходих си на работа и не се спирах.

# 681
  • Мнения: 1 195
Добро утро Simple Smile
хайде да ви почерпя едно кафенце Simple Smile

днес рано рано излизам за да правя изследвания и после в 10,30 ще ходя на лекцията на 9месеца в ЦУМ Simple Smile Има ли желаещи да се присъединят  Simple Smile

# 682
  • София
  • Мнения: 252
Ивалета, не говоря за разписание кога са лекациите, а за.. самите лекции записвани от момиче, което ги е посетило.  Peace
 smile3525

Може да се качи клипчето във www.vimeo.com и да се сподели във ФБ или да се сложи линка в групата във ФБ. Ако се разделят на отделни клипчета с дължина до 15 минути всяко, може да се качат директно в групата във ФБ или в www.utube.com. Надявам се този път да съм те разбрала правилно 
Laughing
В Word са писани... Сега вече ще се разберем  Laughing самия файл не знам къде да кача  Rolling Eyes
Това е съвсем друго. Ще започна нова тема във форума на Интврнет Поръчка - бременност и майчинство и ще ти изпратя линк на лични да поместиш материала там.  Също може и в блога да публикувам текста, ако ми изпратиш файла на ivaleta@yahoo.com.

# 683
  • Мнения: 144
Минавам само да кажа "Добро утро",отивам да се приготвям, че детенце днес се връща от зелено,а аз съм безкрайно щастлива.
Приятен ден милички  Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 16
Здравейте момичета, слънчев и усмихнат ден. Ще се послъгваме ли днес Laughing?

# 685
  • Мнения: 0
Добро утро!!!Днес е ден за лъгане,та коя ще е първа?   bouquet  
Хубав ден!!!

# 686
  • Мнения: 0
Добро утро  Hug
Имам да се оплача: от два дни не пия хапчетата за контракции и снощи полуих и бая се стреснах. Добре че имах едно резервно хапче!!Ясно е че ще трябва да си ги пия до края.
За скъсяване на щийката на матката са ме гледали само веднъж, но сега на 8-ми ще настоявам ако доки пропусне. Naughty
Лек ден на всички и много усмивки Hug

# 687
  • Мнения: 280
Здравейте бремелинкиииии   Hug

TEDDY BEAR при коя лекарка беше ти  newsm78

Алексче - чести момък
Radost - много се рдвам
maria_1980 няма да имаш проблем мила,  Praynig

# 688
  • София
  • Мнения: 265
Здравейте, момичета Hug
Хубав ден се очертава днес  Simple Smile.
Априлче , аз ще съм при Гагова в Шейново  Peace.

# 689
  • Мнения: 1 420
Добър ден и от мен! Hug
Днес е прекрасно време при нас! А мен хич ме няма в лъгането. Laughing
Mpulle мерси за кафенцето.
Елени, виж колко бързо се мина времето, докато детенце се върне.
Априлче  Hug

Общи условия

Активация на акаунт